betabad

گرشاسبی: به طارمی گفتیم پرسپولیس ملک شخصی نیست اما او برای جدایی مصر است

- نظرات : 11 اظهار نظر - بازدید [ 8181 ] - جمعه, 16 تیر 1396

گرشاسبی: به طارمی گفتیم پرسپولیس ملک شخصی نیست اما او برای جدایی مصر است

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به طارمی اصرار زیادی کردیم که در پرسپولیس بماند اما او مصرانه خواهان جدایی از باشگاه است. حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی در ... 4 out of 5 based on 10 ratings.
گرشاسبی: به طارمی گفتیم پرسپولیس ملک شخصی نیست اما او برای جدایی مصر است

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به طارمی اصرار زیادی کردیم که در پرسپولیس بماند اما او مصرانه خواهان جدایی از باشگاه است. حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی در ...

ارتش سرخ دات كام :

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: به طارمی اصرار زیادی کردیم که در پرسپولیس بماند اما او مصرانه خواهان جدایی از باشگاه است.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت وگویی در خصوص آخرین وضعیت جدایی مهدی طارمی از تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آخرین باری که این بازیکن به باشگاه پرسپولیس آمد، اعلام کرد که تصمیم نهایی اش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته و گفت که می خواهد به خارج از کشور برود. او عنوان کرد که کمکش کنیم چرا که می خواهد پیشرفت کند و برای پیشرفت قصد رفتن به فوتبال خارج از کشور را دارد.ما هم به او گفتیم که حرفه ای باش و اگر می خواهی پیشرفت کنی در همین پرسپولیس بمان. چرا که تیم وضعیت خوبی در آسیا دارد و می توانیم حتی قهرمان آسیا شویم. این موضوع رزومه خوبی برای تو خواهد بود اما به هر حال طارمی مصر است که از پرسپولیس برود و آن روز به ما گفت که تا 2-3 روز دیگر مواردی که برای دریافت رضایتنامه شرط گذاشته شده را به باشگاه ارائه می کند.

وی ادامه داد: طارمی گفت که برنامه ریزی کردم که به اروپا بروم و در این شرایط نمی توانم حتی به اردوی اوکراین بروم. چون برنامه ریزی هایم را انجام دادم.طارمی به ما گفت تا روز شنبه (فردا) تعهداتی که وجود دارد را پرداخت خواهد کرد.او می خواهد با انجام این کار فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. ما هم همه تلاش مان را کردیم که طارمی با ما بماند اما او مصرانه به دنبال جدایی از پرسپولیس و ادامه فوتبالش در اروپاست.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: طارمی از ما درخواست تخفیف برای دریافت رضایتنامه اش داشت اما ما به او گفتیم که اینجا ملک شخصی نیست. پرسپولیس یک باشگاه دولتی است و اگر می خواهی جدا شوی باید حرفه ای رفتار کنی و از طرفی هم باید دین باشگاه ادا شود. تا این لحظه که با شما صحبت می کنم هیچ تخفیفی برای جدایی طارمی در نظر نگرفته ام اما این موضوع که انجام شود یا نه بستگی به تصمیم نهایی هیات مدیره است. البته طارمی خودش بهتر از هر کسی می داند اگر زمان از دست برود خودش ضرر خواهد کرد چراکه بازیکنان مشغول تمرین هستند.

گرشاسبی در پاسخ به این سؤال که طبق گفته داورزنی قرار بود تا آخر هفته هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام شود اما هنوز این اتفاق رخ نداده است، اظهار داشت: این یک تصمیم وزارتی است که ما هیچ اطلاعی از آن نداریم. خود مسئولان ارشد وزارت ورزش در این زمینه اطلاع دارند و صحبتی با کسی نشده است.

وی با بیان اینکه وضعیت خود او هم در این باشگاه مشخص نیست، تصریح کرد: همانطور که گفتم هیچ چیزی در این باره مشخص نیست. با خود من هم صحبتی نشده است اما شرایط به گونه ای است که همانطور که هیأت مدیره باشگاه استقلال ناگهانی عوض شد برای پرسپولیس هم، همین اتفاق رخ خواهد داد. در باشگاه استقلال هم هیچ کسی نمی دانست که در هیأت مدیره بعدی هست یا نه و برای پرسپولیس هم شرایط اینگونه است. البته باید بگویم کار در پرسپولیس با توجه به شرایطی که وجود دارد بسیار سخت است. مشکلات متعدد و پرونده های مالی زیاد کار را بسیار سخت کرده است و مسئولیت سنگنی روی دوش مدیران باشگاه خواهد بود.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری دربی در آلمان و شایعه لغو این بازی، اظهار داشت: اسپانسر برنامه ریزی کرده تا این بازی برگزار شود و این موضوع کمک مالی زیادی به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال خواهد کرد. به همین دلیل دو باشگاه موافقت خود را با انجام این بازی اعلام کردند و اسپانسر هم به دنبال فراهم شدن شرایط این بازی است. تا این لحظه هیچ چیزی مشخص نیست که آیا بازی برگزار می شود یا نه اما چیزی که مشخص است این است که شایعه لغو این دیدار یک گمانه زنی است که قطعیت ندارد. اسپانسر در حال فراهم کردن شرایطی است که بازی برگزار شود اما هنوز چیزی صد در صد نشده است.

گرشاسبی درباره اردوی فعلی پرسپولیسی ها در اوکراین اظهار داشت: طبق اطلاعات و گزارش هایی که روزانه از اوکراین به ما می دهند مشخص است که روند آماده سازی به خوبی طی می شود و خوشبختانه بازیکنان آماده یک فصل سخت می شوند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  انشااله فردا چهار میلیاردو بده و بره به امید خدا
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  بله پرسپولیس ملک شخصی نیست آقای طارمی. واقعا فکر میکنی همه باید دست به دست هم بدن که " تو آقای گل بشی؟" " فقط تو پیشرفت کنی؟" واقعا چی فکر کردی؟ فکر کردی همه باید فدای جنابعالی و پیشرفتتون بشن؟
  ما نفهمیدیم تو با پرسپولیس قرارداد بستی یا پرسپولیس با تو؟ تو باید به پرسپولیس متعهد باشی یا پرسپولیس به تو؟
 • perspolis alone
  perspolis alone :
  خب وقتی نمیخواد بمونه نمیشه به زنجیر بستش
  اگه پول آورد که بره اگه نیاورد باید بره سر تمرین اینجوری فقط تمرکز بچه ایی هم که تو تمرین هستنو بهم میزنه
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  لطفا هرچی داری و نداری بفروش و پول رضایتنامه رو بده و برو. راستی تو که میخوای قسطی بدی برو از همون هدایتی که پارسال تو رو با فشار باند رسانه ایش جا کرد توی پرسپولیس بگیر و بعد بهش قسطی برگردون؟ هدایتی الان کجاست؟؟؟؟
 • omid 110
  omid 110 :
  منظور از پیشرفت رو نمیفهمم....یعنی لیگ یونان و اون تیم درجه 3بهتر از لیگ ایران و تیمی هست که بین 8تا تیم برتر اسیا هست...نگو به خاطر پیشرفت میخام برم...بگو اونجا اروپا هست و شرایطش با ایران فرق میکنه و ازاد تر هستی و برای همین میخای بری...لطفا تایید کن
 • ALI PERSPOLISI
  ALI PERSPOLISI :
  طارمی دیگه به دردمانمیخوره!!پولشو نقدبگیرید وبذاریدبره
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  متاسفانه دوباره بعضی از بازیکناندشروع کردن به قربون صدقه رفتن والتماس!! بازیکن عزیز..اینجا پرسپولیسه..اگر هوادار دوستتون داره بخاطر پرسپولیسه..اگر در صفحات مجازی ازتون استقبال میشه ولایک میخورید بخاطر پرسپولیسه..پس لطفا نه حاشیه درست کنید ونه دوباره مسبب برگشت این بچه لوس و بی ظرفیت بشید..لطفا شما به کارهای مربوط به خودتون و وظایفتون عمل کنید که اینجوری هم محبوبترید وهم عزیزتر ولی لطف کنید و مثل پارسال که تونل زدین واین بچه را چنان مغرور کردید که به هوادار انگشت هیس نشون داد هم عمل نکنید..شما عزیزان اگر واقعا دلسوز و نگران پرسپولیسد ( که هستید ) لطف کنید و در بازیها دیگه یکنفر را نبینید و بخاطر یکنفر دل میلیونها هوادار را نلرزونید ونرنجونید..لطفا فقط بفکر تیم باشید..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن