پیش بینی بت 940
کاشانی: پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست/ برانکو می تواند قهرمان آسیا شود

کاشانی: پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست/ برانکو می تواند قهرمان آسیا شود

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس راه پیش روی این باشگاه را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر ایران و آسیا مساعد دانست و گفت: برانکو می تواند به این مهم دست پیدا کند. ج... 5 out of 5 based on 6 ratings.

کاشانی: پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست/ برانکو می تواند قهرمان آسیا شود

نويسنده : فرزان ایزدشناس 11 اظهار نظر بازدید [ 5176 ] جمعه, 16 تیر 1396
:: خبر
کاشانی: پرسپولیس متکی به یک بازیکن نیست/ برانکو می تواند قهرمان آسیا شود

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس راه پیش روی این باشگاه را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر ایران و آسیا مساعد دانست و گفت: برانکو می تواند به این مهم دست پیدا کند. ج...

ارتش سرخ دات كام : رئیس هیئت مدیره پرسپولیس راه پیش روی این باشگاه را برای رسیدن به قهرمانی در لیگ برتر ایران و آسیا مساعد دانست و گفت: برانکو می تواند به این مهم دست پیدا کند.


جعفر کاشانی رییس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس رفتن بازیکنانی مثل سروش رفیعی و مهدی طارمی را برای پرسپولیس خطرناک نمی داند. او درباره این موضوع و همچنین خریدهای جدید پرسپولیس به سوالاتی پاسخ داد:

* درباره خریدهای جدید پرسپولیس چه نظری دارید؟
- بسیار خوب بوده است. مسیر شفاف و مشخصی در این زمینه انجام شده است و فکر می کنم اتفاقات خوبی در انتظار این تیم خواهد بود.

* از عملکرد مدیریت تیم رضایت دارید؟

- کاملا راضی هستیم. آقای دکتر طاهری با وسواس خاصی همه چیز را پیگیری می کند. اشراف کامل ایشان به موضوعات مختلف باعث شده است تا کمترین مشکلات را داشته باشیم.

* فکر می کنید در هیئت مدیره جدید حاضر شوید؟

- درباره چنین مسایلی هیچ اطلاعی ندارم. مهم باشگاه پرسپولیس است. فکر می کنم روند ساختاری باشگاه بسیار خوب پیش می رود. شما اگر به بحث ساختار سازی تیم نگاه کنید متوجه می شود بحث تیم های پایه را جدی گرفته ایم. باید کاری کنیم که در زمینه هایی نظیر بازیکن سازی به پختگی کامل برسیم. می توانیم تیم بزرگسال را تامین کنیم. اگر بخواهم به صورت کلی نظری درباره فرایند باشگاه بدهیم باید این نکته را عنوان کنم که باشگاه پرسپولیس در حال باشگاهداری به صورت واقعی است. روند خصوصی سازی را باید پیش بگیریم تا در چارجوب قوانین کشور بتوانیم به خودکفایی کامل برسیم.

* اما مشکلات حقوقی هم دارید که احتمال می رود فیفا احکامی را علیه باشگاه صادر کند.
- بحث هایی که شما می کنید به هیچ وجه مربوط به دوران هیئت مدیره جدید نیست. آقای دکتر طاهری هم در حال رفع مشکلاتی است که از گذشته مانده است. تمام تلاش خود را برای رفع و رجوع می کنیم. اعتقاد دارم ساختارسازی مناسبی در باشگاه وجود دارد که کمک می کند به حل موانع و مشکلات.

* فکر می کنید رفتن سروش رفیعی و خروج احتمالی طارمی از پرسپولیس مشکلی در روند نتیجه گیری تیم ایجاد کند؟
- اینجا باشگاه پرسپولیس است. هر بازیکنی باید بداند کجا آمده است. متکی به فرد خاصی نیستیم. خیلی ها بودند که اسم و رسم زیادی داشتند اما هیچ کس بزرگتر از نام پرسپولیس نیست. باید فرهنگ برخورد با پیراهنی را ایجاد کنیم که آنها را همیشه در کانون توجهات قرار می دهد. آنها باید افتخار کنند پیراهن این تیم را پوشیده اند. باید قدر آن را بدانند. رفتن یکی دو بازیکن هیچ ایرادی به تفکرات فنی برانکو وارد نمی کند.

* خیلی ها می گویند نقش کی روش در لژیونر شدن بازیکنان ایرانی بسیار زیاد است. در این باره چه نظری دارید؟

- صحبتی در این باره ندارم. هر چه باشد خود بازیکن باید بهترین تصمیمش را بگیرد. این بازیکن است که خودش در نهایت باید بداند چه چیزی صلاح اوست.

* گویا قرار است باشگاه با غیبت های طارمی برخورد انضباطی کند؟

- بله همینطور است. باید نظم و ساختار باشگاه اولویت هرچیزی باشد.

* او را محروم می کنید؟
- خودم فوتبالیست بودم و می دانم بهترین برخورد با آنها ارشاد است. باید به او بفهمانیم کجا بازی می کند. بحث محروم کردن و جریمه نیست. نگاهمان کاملا ارشادگرایانه است.

* منشا می تواند جای خالی طارمی را پر کند؟
- دو بازی انجام دهد می فهمد کجا آمده است. می داند که باید بدرخشد و امیدوارم بتواند به تیم کمک کند.

* به نظرتان با برانکوبه رویای قهرمانی در آسیا خواهید رسید؟

- ایشان مربی توانمندی است و شک ندارم می توانیم به قهرمانی در آسیا برسیم. ابزار کاملی در اختیار ایشان بایستی قرار گیرد و امیدوارم با چنین تیمی بتوانیم خواسته های هواداران را بر آورده کنیم و به اعتلای باشگاه پرسپولیس نگاه ویژه ای داشته باشیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:03 بعد از ظهر

  بهترین برخورد با بازیکن بی انظباط، ارشاد است؟!!!!
  بابا دیگه در این حد خشونت نمیخوایم، آخه اینجوری می کشیش جعفر خان

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:04 بعد از ظهر

  پارسال این موقع هم رامین وهم طارمی رو از دست داده بودیم ولی همه متحد بودیم تا بریم برای قهرمانی ولی الان که آسیا رو هم داریم این بچه ننه بیغیرت کاری کرده همه به جون هم افتادن دوتا کانال هواداری پرسپولیس که دوتاشم ممبرهای زیادی دارن افتادن به جون هم به همدیگه میگن کیسه کش طارمی بمونه حاشیه هاش ویرانگره از الان همه رو به جون هم انداخته بهتره زودتر گورشو گم کنه

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:10 بعد از ظهر

  ,با سلام خدمت عاشقان پرسپولیس ظهر شما خوش

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:31 بعد از ظهر

  دوستان به عنوان یک هوادار سی ساله باشگاه آن چه آز ار دهنده است انفعال باشگاه درجذب جانشین مهدی میباشدوگرنه رفتن او گوتلخ وبی محتوم است فکر اینکه کل فصل روبا منشا سپری کنیم داغونم کرده

 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:34 بعد از ظهر

  سلام
  اگه بعضی هواداران سریعا کاسه داغ ت از اش نمیشدند الان امثال رضاییان و پیام صادقیان تو این وضعیت نبودند لطفا بگذار ید طارمی و برانکو حرف حساب را بزنند,
  چرا بعضی ها فکر میکنن عقل کل اند,,,

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:37 بعد از ظهر

  طارمی بره قطعاً باید بجاش یه مهاجم بگیریم و گرنه به مشکل میخوریم. کریم انصاری فرد یا اشکان دژاگه را باید بگیریم. فقط دو تا مهاجم نوک داریم که اگه یکی خدا نکرده مصدوم یا محروم بشه به مشکل می خوریم.

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:47 بعد از ظهر

  من از بزرگواران شاغل در سایت عاجزانه خواهشمندم پروسه جذب مهاجم را که خواست هواداران است پیگیری نمایند لطفا هواداران ازاین نظر حمایت کنند

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 02:52 بعد از ظهر

  اگرامروز هوادار ناراحت است بخشی از آن به خاطر این است که احساس میکند هیچکس جایگزین مهدی نخواهد شد مستر برانکو آقای طاهری نظر هوادارکجا وکی اعمال شود لطفا

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 04:10 بعد از ظهر

  دوستان گرانقدر ی که منفی میدهند خواهشمندم بیان نمایند واقعا نیاز تیم رابه داشتن یک مهاجم کلاسیک هدف حس نمیکنند

 • جهانشیر دارابی زادجهانشیر دارابی زاد :
  جمعه, 16 تیر 1396 - 06:26 بعد از ظهر

  حس میکنیم اماشمابفرماییدچه مهاجمی وازکجامیشه گرفته؟بعلاوه دیگه دوران بدنسازی داره تموم میشه قطعاهرکی بیاد حداقل تاهفته5 لیگ نیمکت نشین محض خواهدبودحتی اگه طارفی هم برگرده همین وضعیت خواهدداشت البته یکی ازراه حل هاهم میتونه گرفتن مهاجمی باشه که برانکوخودش شخصاانتخابش کرده که حداقل ازاول بهش بازی بده مث اونایی که قبلاخودش گرفته مث سروش وشجاع یامنشا تنهابازیکنی که تولیگ ایران الان بشدت موردتوجه اقای برانکوست مهدی ترابیه که اونم امکان اینکه اقای دایی بده قطعاصفره حالااگه شما میتونیدترابیو ازدایی بگیری یاعلی حق وزحمت هم محفوظه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپیدرود به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - تساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب