پیش بینی بت 940
یک سوال مهم از طارمی؛ اگر برعکس بود، شما تخفیف می دادی؟

یک سوال مهم از طارمی؛ اگر برعکس بود، شما تخفیف می دادی؟

در دل اصرار مهدی طارمی به جدایی از پرسپولیس، نکته ظریفی وجود دارد. هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن با باشگاه باقی مانده و به همین دلیل هم پرسپولیسی ها خواها... 5 out of 5 based on 27 ratings.

یک سوال مهم از طارمی؛ اگر برعکس بود، شما تخفیف می دادی؟

نويسنده : ابوذر مهری 13 اظهار نظر بازدید [ 13712 ] شنبه, 17 تیر 1396
:: خبر ویژه
یک سوال مهم از طارمی؛ اگر برعکس بود، شما تخفیف می دادی؟

در دل اصرار مهدی طارمی به جدایی از پرسپولیس، نکته ظریفی وجود دارد. هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن با باشگاه باقی مانده و به همین دلیل هم پرسپولیسی ها خواها...

ارتش سرخ دات كام :

در دل اصرار مهدی طارمی به جدایی از پرسپولیس، نکته ظریفی وجود دارد. هنوز یک سال از قرارداد این بازیکن با باشگاه باقی مانده و به همین دلیل هم پرسپولیسی ها خواهان دریافت یک میلیون یورو پول نقد برای صدور رضایتنامه این بازیکن هستند.

طبعا وقتی طارمی می گوید پیشنهاد جدی خارجی دارد، این مشتری سمج باید بتواند از پس پرداخت چنین پولی برای آزادسازی بازیکن ملی پوش پرسپولیس بر بیاید. با این وجود ظاهرا طارمی هنوز نتوانسته هیچ تیمی را در اروپا برای پرداخت این مبلغ راضی کند. به همین دلیل هم مهاجم بوشهری پرسپولیس در جلسات متعددش با باشگاه خواهان تخفیف در این مبلغ و یا پرداخت قسطی آن شده است. البته این روایتی است که رسانه ها دارند، وگرنه خود استاد که لام تا کام حرف نمی زنند و در واقع به ملت افتخار نمی دهند!

حالا بیایید فرض کنیم موضوع برعکس بود و به جای طارمی، این مسوولان باشگاه پرسپولیس بودند که چنین تقاضایی از آقای ستاره داشتند؛ آیا در آن صورت طارمی توقعاتش را کاهش می داد؟ مثلا اگر قرارداد او تمام شده بود و پرسپولیس برای تمدید آن با وی مذاکره می کرد، طارمی حاضر بود رقم دستمزد مد نظرش را به شکل محسوسی کاهش بدهد؟ آیا او موافقت می کرد فقط با نصف پول مورد نظرش بدون هیچ آپشن و مشوقی برای پرسپولیس توپ بزند؟ و یا اینکه این پول را در اقساط بلندمدت مثلا طی چند سال دریافت کند؟

فوتبال ایران به یک جانبه ترین شکل ممکن حرفه ای شده؛ یعنی باشگاه ها مکلف اند هر چه در توان دارند برای بازیکنان بگذارند، اما بازیکنان هر طور که دل شان بخواهد رفتار می کنند.

انصافا چد درصد بازیکنان به اصطلاح حرفه ای فوتبال ایران خورد و خوراک مناسب و استاندارد دارند، شب به موقع می خوابند و از رژیم غذایی مطلوب ورزشکاران تبعیت می کنند؟ آنها آدم های معمولی هستند که می خواهند با کمترین مرارت، بیشترین پول را به دست بیاورند. این یکی هم که دیگر نوبر است. حالا که در اتفاقی بسیار نادر برای فوتبال ایران قراردادی به طول بیش از یک فصل با یک بازیکن بسته شده، این قرارداد به جای آنکه الزام آور و ایمنی بخش باشد، مایه دردسر شده و تنش را به تیم تزریق می کند.

واقعا چطور است که بازیکنان ایرانی در ازای این همه منفعتی که از این فوتبال فکسنی می برند، حاضر نیستند حتی به امضای پای قراردادشان متعهد باقی بمانند؟ مگرپرسپولیس از طارمی چه خواسته؟ یعنی اینکه پول رضایتنامه اش را بدهد و برود، اینقدر عجیب و غریب و پیچیده است. یک بار هم که باشگاه در موضع بالادست قرار گرفته، آقای ستاره قصد دارد با بغض و اشک و آه و البته بی انضباطی و ساختارشکنی حق تیم و هوادارانش را بدهد. واقعا که دست مریزاد!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 07:18 قبل از ظهر

  ز همه اعضای باشگاه، رئیس، بازیکنان و هواداران عذرخواهی می کنم. از اینکه اینجا هستم، خیلی خوشحالم. اکنون به تمرینات برگشتم و آماده ام که دوباره کارم را شروع کنم. می دانم که باشگاه به من اطمینان دارد و می خواهم بار دیگر عذرخواهی کنم.

  من برای پاری سن ژرمن احترام زیادی قائلم و اگر بازیکن کنونی هستم، به لطف این باشگاه است.

  او در ویدئویی که سایت اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن منتشر کرد، گفت:" چند روز دشواری را پشت سر گذاشتم. من اظهار نظر مدیر برنامه هایم را دیدم و مایلم به همه بگویم که این صحبت ها بازتاب فکر یا نظرات من نیست.به همین دلیل است که عمیقا ناراحت هستم. این اظهارنظر متعلق به من نبود. من یک اشتباه بزرگ انجام دادم و امیدوارم دیگر تکرار نشود. اکنون همه ما روی کارمان تمرکز داریم و مانند همیشه، هرکاری بتوانم برای باشگاه انجام می دهم."
  ببین و یادبگیر آقای طارمی

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 07:47 قبل از ظهر

  میخاد مسئولین تیم رو خسته بکنه تا بهش تخفیف بدن...طاهری به هیچ عنوان نباید کوتاه بیاد..این جریان در نهایت به ضرر خود طارمی تموم میشه...بدون رضایت پرسپولیس نمیتونه جدا بشه و قطعا اون تیم یونانی هم همیشه منتظر طارمی نمیمونه و وقتی که ببینه خبری نیست میره دنال یه بازیگن دیگه..اینجوری فقط خود طارمی ضرر میکنه

 • حسین پرسپوليسیحسین پرسپوليسی :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 08:07 قبل از ظهر

  کاش همون اول نقل و انتقالات میرفتیم سراغ محمد عباس زاده که غیرت و تعصبش به پرسپولیس اینقدره که وقتی تو اوج بود هیچ وقت واسه پرسپولیس ناز نکرد و همیشه خودشو خادم پرسپولیس می دونست و می دونه، بریم از آقای دایی بخوایم بزاره عباس زاده بیاد پرسپولیس عر چند فکر کنم سخت باشه قبول کنه چون مهاجمی دیگه ی نیست جایگزینش کنه

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 10:03 قبل از ظهر

  سرورارجمند آقای دکترطاهری این هوادار عقداخوت با هیچکس نبسته اگرامروزاین هوادار پای شماایستادچون دیدعاشقانه زحمت کشیدید امااگرنظرات هوادارامروزدرجذب بازیکن درخط جلوومهاجم لحاظ نشود توقع حمایت امری بیهوده است

 • محمد محمدیمحمد محمدی :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 10:07 قبل از ظهر

  واقعا معلوم نیست چکار میکنه این آقا. خوب زودتر میگفتی میخوام برم تا مهاجم خوب میگرفتیم. اه

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 10:08 قبل از ظهر

  مگه یادتون رفته که دو فصل پیش اعتصاب راه انداخت وخودشو بزرگ تیم معرفی کرد؟/ یا فصل قبل که در حساسترین زمان بازیها دوباره اعتصاب راه انداخت تا باشگاهم لای منگنه بزاره؟/و بعد از این اعتصاب آخری چند بازیکن آنرا بدترین عمل خودشون معرفی کردن بجز این بچه پررو؟/ نه..نه تنها تخفیف نمیداد که نزول و بهره دیرکردش را هم میگرفت.. و برای بستن قرار داد جدید مطمئن باشید که کمتر از 2.5 میلیارد قبول نمیکرد..آخه آقای گ..شده..آنقدر آقای گل آقای گل و مهدی گل و کوفت و زهرمار به این بچه گفته شد که نصفش به فرشاد پیوس و خلیلی و.. گفته نشد..برای همین هم ریالی تخفیف نمیداد که دو برابر هم میخواست..

 • جهانشیر دارابی زادجهانشیر دارابی زاد :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 10:34 قبل از ظهر

  بابادیگه خسته شدیم ازبازی هایی که این بی جنبه این دوسال دراورده پول رضایت نامش نقدبگیرید بااردنگی این کثافت ازباشگاه مقدس پرسپولیس بندازیدبیرون بره گم بشه انشالله به امیدخدازندگی فوتبالیش براهمیشه نابودمیشه امین

 • bahman aminibahman amini :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 10:47 قبل از ظهر

  ای بابا بقران خسته شدیم اقا مگه مارادونا نیست بهتر از مارادونا نداریم که
  اقا بزارید بره هر کجا میره به درک
  مسخره بازی چیه بچه گدا

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 11:01 قبل از ظهر

  هه تو بگو فقط ی ریال بخدا اگه مهدی کوتاه میومد ...خیر سرمون قرار بود مهدی بشه اسطوره بشه ی افتخار واسه ما حالا بخاطر ایشون ما شدیم مضحکه دست ی مشت کیسه کش

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 11:16 قبل از ظهر

  هیچ فشاری روی باشگاه از طرف هوادار ورسانه ها نیست وهمه حقو به باشگاه میدن هیچ پیشکسوتی هم نمیاد جلو رضایتنامه بگیره پس اگه باشگاه مقابل این بچه قرتی کوتاه بیاد وتخفیف بده یا قسطی قبول کرده هیچ بهانه ای نداره ودرحق هوادار وپرسپولیس خیانت کرده وباید جوابگو باشن باید کاری کنند تا بدعت نشه واز فردا هرکسی به خودش اجازه نده نره سرتمرین تا رضایتنامه بگیره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 12:26 بعد از ظهر

  بدون پول هیچ جانمیره!پول نقدبده 4میلیارد بعدهرجاخواست بره

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 05:58 بعد از ظهر

  بغض و اشک و آه یک گرگ بره نما؟ هیچ اثری نداره. واقعا اگر کسی از پیشکسوتان و طرفداران هم دلشون بسوزه و بخوان پادرمیونی کنند، خائن به پرسپولیس و فوتبال هستند. چون با حتی تخفیف دادن به این آدم یک بدعتی بسیار بد در فوتبال گذاشته میشود. این ظلم به فوتبال است. ظلم..که هر بازیکنی با داشتن " قرارداد" ( نمیدونم چرا این روزها اینقدر این کلمه بی ارزش شده) بخواد بازی دربیاره و خودشو " طلبکار " بدونه و باباش بیاد به جامعه فوتبال ارد بده.
  به معدود هوادارانی که هنوز هم دل از این بجه ننر نمیکنن باید عرض کنم که مگر او چقدر برای شما و پیراهن پرسپولیس ارزش قائل شده که شما برای او؟ مگر شما برای خودتان صاحب شخصیت نیستید؟ بازیکنان مدیون شما هستند نه شما. اونها بیشتر با حمایتهای شما به اینجا رسیدن . همین مسلمان ، کامیابی نیا ، محرمی ، رامین رضاییان و طارمی مگر در تیمهای قبلی که بازی میکردند چه جایگاهی در فوتبال ایران داشتند. مگر مسلمان تمام نشده بود؟ مگر رامین در تیم ملی نیمکت نشین نبود؟ مگر کامیابی نیا در چه سطحی فوتبال بازی میکرد؟
  با رفتن طارمی خواهید دید که پرسپولیس " تیم تر" و" منسجم تر " خواهد شد و بخش مهمی از استرس ها در تیم از بین میره .

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  شنبه, 17 تیر 1396 - 06:23 بعد از ظهر

  اگه یک کیسه کشی پیداشه و این پول رو بده چی
  این یعنی تضعیف پرسپولیس با چهار میلیارد امکان داره

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب