پیش بینی بت 940
دربی تحمیلی با بی برنامگی محض/ سرخابی ها، قربانی خواسته مالی اسپانسر مشترک

دربی تحمیلی با بی برنامگی محض/ سرخابی ها، قربانی خواسته مالی اسپانسر مشترک

دربی 85 در شرایطی قرار است برگزار شود که نه برنامه ریزی درستی انجام گرفته و نه بازیکنان و مربیان دو تیم راضی به برگزاری این مسابقه تحمیلی هستند، اگر چه برگزار... 3 out of 5 based on 4 ratings.

دربی تحمیلی با بی برنامگی محض/ سرخابی ها، قربانی خواسته مالی اسپانسر مشترک

نويسنده : فرزان ایزدشناس 3 اظهار نظر بازدید [ 6108 ] یکشنبه, 18 تیر 1396
:: خبر ویژه
دربی تحمیلی با بی برنامگی محض/ سرخابی ها، قربانی خواسته مالی اسپانسر مشترک

دربی 85 در شرایطی قرار است برگزار شود که نه برنامه ریزی درستی انجام گرفته و نه بازیکنان و مربیان دو تیم راضی به برگزاری این مسابقه تحمیلی هستند، اگر چه برگزار...

ارتش سرخ دات كام :

 دربی 85 در شرایطی قرار است برگزار شود که نه برنامه ریزی درستی انجام گرفته و نه بازیکنان و مربیان دو تیم راضی به برگزاری این مسابقه تحمیلی هستند، اگر چه برگزاری این دیدار هنوز قطعی نشده است.

سرخابی این بار قرار است در یک دیدار دوستانه دربی 85 خود را برگزار کنند و عجیب اینکه برای این بازی آن قدر ضعیف و بی برنامه عمل شده است که در این یکی دو هفته 3 شهر آلمان به عنوان محل برگزار مسابقه معرفی شده است. بماند که بازیکنان و مربیان دو تیم استقبال چندان خوبی از این بازی نکرده اند و به هیچ عنوان زمان آن را مناسب نمی دانند. مسئولان دو باشگاه سرخابی هم در مورد خیلی از مسائل مربوط به دربی دوستانه شفاف سازی نکرده اند و کاملا مشخص است که این دربی یک بازی تحمیلی از سوی اسپانسر دو باشگاه به آنها است.

از مونیخ تا کلن
وقتی قرار شد دربی 85 دوستانه و در کشور آلمان باشد صحبت از شهر مونیخ بود اما بعد از چند روز اعلام شد محل بازی تغییر کرده و قرار است شهر بیله فلد آلمان میزبان این بازی باشد. اخیرا هم محمدرضا داورزنی از شهر کلن به عنوان محل برگزاری دربی تحمیلی به دو باشگاه نام برده چرا که گفته شده ورزشگاه آرمینیا بیله فلد برای میزبانی از این بازی کوچک است. شاید اسپانسر سرخابی واقعا فکر کرده از این دربی دوستانه صد هزار تماشاگر دیدن خواهند کرد! اینکه محل برگزاری بازی تحمیلی هر چند روز یک بار تغییر می کند به خوبی نشان می دهد که برگزار کنندگان این بازی برنامه ریزی قبلی در این مورد نداشته اند و به نوعی تمهیدات لازم دراین باره انجام نشده است. مگر برای برگزاری یک بازی نباید از مدتی قبل همه چیز از جمله محل اسکان تیم ها مشخص باشد، پس چگونه است که در فاصله یک هفته مانده به این دیدار همه چیز در ابهام قرار دارد؟

نه برانکو راضی است و نه منصوریان

حساسیت دربی آن قدر بالا است که سرمربیان سرخابی تحت هیچ شرایطی دوست نداشته باشند در این بازی بازنده باشند. در چنین شرایطی مربیان این تیم ها سعی می کنند تیم شان را در بهترین شرایط به مصاف تیم رقیب بفرستند. طبیعی است که نه پرسپولیس و نه استقلال در تاریخ اعلام شده برای بازی در شرایط ایده آل به سر نبرند از این جهت هر دو تیم در حال حاضر در اردوی خارج از کشور هستند و با تمرینات سنگین و فشرده سعی دارند توان بدنی تیم شان را بالا ببرند.

هر دو مربی در نظر دارند در فاصله دو هفته مانده به آغاز لیگ تمرینات اصلی تاکتیکی خود را آغاز کنند در شرایطی که دربی 85 قرار است 10 روز مانده به آغاز لیگ یعنی در روز 25 تیر برگزار شود. با توجه به این قضیه طبیعی است که برانکو و منصوریان موافق برگزاری دربی 85 نباشند چرا که این مسابقه در برنامه آماده سازی آنها تداخل ایجاد می کند. ضمن اینکه پرسپولیس در این بازی نمی تواند از کمال کامیابی نیا استفاده کند و صادق محرمی هم باید در پایان تمرینات تیمش در اوکراین اردوی تیم خود را ترک کرده و برای شرکت در تمرینات تیم امید به تهران بیاید. استقلال نیز 4 ملی پوش امید خود یعنی امید نورافکن، مهدی قائدی، سید مجید حسینی و آرمین سهرابیان را برای این دربی در اختیار نخواهد داشت.

نکته عجیب اینکه اسپانسر دو باشگاه از طریق مدیران این باشگاه به برانکو و منصوریان تاکید کرده اند که از ترکیب اصلی خود در دربی 85 سود ببرند! در این صورت اگر هر یک از تیم ها بازنده دربی باشند دیگر نمی توانند بهانه ای بیاورند و طبیعی است تیم بازنده در شرایط روحی خوبی وارد مسابقات لیگ نخواهد شد. مسلما چنین مسائلی برای اسپانسر مشترک دو باشگاه هیچ اهمیتی نداشته باشد و فقط مسائل مالی برای آنها مهم است به ویژه اینکه به هواداران پرسپولیس و استقلال اعلام کرده که پیامک بدهند و ترکیب مدنظرشان را برای این بازی اعلام کنند تا پول بیشتری نصیب اسپانسر شود!

عدم شفاف سازی از سوی برگزار کنندگان دربی85
شاید خیلی از اهالی فوتبال در مورد نحوه بلیت فروشی دربی 85 اطلاعات کافی نداشته باشند چرا که اصلا از سوی برگزار کنندگان این بازی اطلاعاتی در این مورد در اختیار آنها قرار داده نشده است. در سوی دیگر باشگاه های سرخابی هم حاضر نیستند موضع خود را در مورد این بازی اعلام کرده و در مورد بحث نحوه درآمد زایی از این بازی را شفاف سازی کنند. اصلا قرار است نحوه بلیت فروشی این دیدار به  به این خاطر مشخص نیست از برگزاری دربی تحمیلی به دو مربیان سرخابی این دو باشگاه سود مالی خواهند برد یا اسپانسر این دو باشگاه.

اعلام خلاف واقع مبنی بر هماهنگی با وزارت امور خارجه

محمدرضا داورزنی معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش روز جمعه در این باره گفته بود: «هماهنگی های لازم با کشور آلمان و شهر کلن و وزارت امور خارجه و همچنین بازرگانی صدا و سیما برای پخش آن انجام شده، این یک رویداد ابتکاری خوب است که باعث شکل گیری تب و تابی بین هواداران فوتبال می شود».

داورزنی در حالی این اظهارنظر را کرده که پیگیری ها نشان می دهد هیچ گونه هماهنگی با وزارت امور خارجه انجام نشده است. به گفته یک منبع آگاه تنها نامه نگاری ای که با وزارت امور خارجه انجام شده مربوط به طاهری و افتخاری مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بوده که در آن تقاضای صدور روادید شده بود و نامه دیگری که مبنی بر انجام هماهنگی ها باشد با وزارت امور خارجه نشده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • perspolis aloneperspolis alone :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 12:51 قبل از ظهر

  این اسپانسره نمیزاره کسی مصاحبه کنه اصلا جذابیت فوتبالو از بین برده اینم از برنامه ریزیش ، کجای دنیا رقیبا اسپانسر مشترک دارن؟
  من که گفتم کمکارو نقدی بریزید تو حساب باشگاه ، این اسپانسرو هم رد کنیم بره فقط به جاش یه اسپانسر میگیریم واسه تبلیغ رو پیرهن

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 12:57 قبل از ظهر

  فقط تو فوتبال بی دروپیکر ایرانه که یه اسپانسر تااین حد قدرت داره وهر کاری دلش بخواد میکنه وهر دستوری بده باید انجام بشه وجالبیش اینجاست که این اسپانسر گردن کلفت که داورزنی بی شرف رو به عنوان حامی پشت خودش داره نه تنها هیچ پولی از جیب خودش خرج نمیکنه بلکه از پولی که هوادار به عشق تیمش میده درصد زیادی رو هم برمیداره واینهمه هم قلدربازی میکنه انگار چه کار مفیدی انجام میده پولو که ما هوادارا میدیم پس این وسط این اسپانسر چیکاره است وچرا همه کاره تیم شده چرا هرکاری دلشون بخواد میکنند چرا پول هوادار پرسپولیس باید بره جیب یه عده مفت خور تکلیف طلب میلیاردی پرسپولیس چی شد چطور کیسه ها پول سال دیگشونو که هنوز هوادارشون نداده پیش پیش گرفتن وخریدهای میلیاردی کردن ولی ماهنوز طلب داریم چرا طاهری هیچ حرفی نمیزنه چطور وقتی بحث برکناریش میشه بخاطر استفاده از احساسات هوادار روشنگری میکنه ولی الان ساکته وحرفی نمیزنه بخدا قسم عضو این سامانه شدن یعنی دور ریختن پولتون این پولو مستقیم برین بریزین حساب تیم اگه دوست دارین کمک کنید ماهی یه بار مبلغ مورد نظرتونو بریزید حساب باشگاه اینجوری مطمئن باشید پول تمام وکمال به باشگاه میرسه ویه عده مفت خور سگ خورش نمیکنند ومسئولامون برای گرفتن حق تیم نمیرن التماس کنند تا پول بگیرن اونم اگه بدن که نمیدن پس اگه واقعا قصد کمک دارین مستقیم به حساب باشگاه پولو بریزین وپولتونو به یه عده مفت خور ندین این قرعه کشیها وجوایز هم همشون کشکه ودروغ هرجا میتونین بگین ونذارین کسی عضو این سامانه بشه همون 400000هزار نفری که میگن عضو این سامانه هستن همون ماهی 6000تومنو مستقیم بریزن حساب باشگاه هم همه پول به باشگاه میرسه ولاشخورا برنمیدارن هم قطعا وحتما دیگه باشگاه مشکل مالی نخواهد داشت عضو این سامانه شدن یعنی حماقت ودور ریختن پول

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 01:09 قبل از ظهر

  چرا الکی بزرگش میکنید.اگه ما خودمون اینقدر بهش نپردازیم و حاشیه درست نکنیم هیچ اشکالی نداره.
  رئال مادرید از اون سر ئنیا میاد چین بازی میکنه تا درآمد داشته باشه حالا یه بازی هم ما انجام بدیم و درآمد خوبی داشته باشیم مگه چه اشکالی داره؟

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب