درباره اقای اقای گل...

درباره اقای اقای گل...

ایا پس از عقد قرارداد حاج صفی باید انتقال طارمی به این تیم را هم حتمی دانست؟ مسوولان پانیونیوس اصرار به جذب طارمی داشته و البته می دانند باشگاه پرسپولیس روی ر... 2 out of 5 based on 13 ratings.

درباره اقای اقای گل...

نويسنده : فرزان ایزدشناس 13 اظهار نظر بازدید [ 17192 ] یکشنبه, 18 تیر 1396
:: خبر ویژه
درباره اقای اقای گل...

ایا پس از عقد قرارداد حاج صفی باید انتقال طارمی به این تیم را هم حتمی دانست؟ مسوولان پانیونیوس اصرار به جذب طارمی داشته و البته می دانند باشگاه پرسپولیس روی ر...

ارتش سرخ دات كام :

ایا پس از عقد قرارداد حاج صفی باید انتقال طارمی به این تیم را هم حتمی دانست؟ مسوولان پانیونیوس اصرار به جذب طارمی داشته و البته می دانند باشگاه پرسپولیس روی رضایت نامه اش چهار میلیارد تومان قیمت گذاشته.

ایجنت طارمی که اتفاقا مدیربرنامه های شجاعی و حاج صفی نیز هست به مدیران این باشگاه گفته طارمی هم می اید. پانیونیوس برای جذب طارمی نزدیک به دویست هزاریورو پرداخت می کند و بیست هزار یورو افر در نظرگرفته و طارمی خوب می داند که در یونان و اروپا مالیات قراردادها بسیار بیشتر از ایران است.

در این شرایط پانیونیوس حاضر نیست بابت رضایت نامه او مبلغی هزینه کند اما طارمی اصرار به رفتن دارد.

او حاضر نشده با دیگر تیم های یونانی که حاضر به پرداخت بخش عمده ای از مبلغ مدنظر پرسپولیس بودند قرارداد ببندد چرا که پیشنهاد انها عقد قرارداد سه ساله است و تصمیم طارمی عقد قرارداد یکساله با پانیونیوس. مهدی براین باور است که در پی درخشش در یونان می تواند به یکی از پنج لیگ معتبر و درجه اول اروپا برود و انجا هم بدرخشد و.....

طارمی در حالی اصرار به بازی در یونان دارد که فصل قبل در حالی که بازیکن ازاد بود پیشنهاد تیم هایی از یونان و دیگر لیگ های درجه دو و سع اروپا را رد کرد. او تابستان سال گذشته منتظر پیشنهادی از یک لیگ درجه اول اروپایی بود و وقتی از کالچو، لالیگا، لیگ برتر و بوندس لیگا پیشنهادی دریافت نکرد، مذاکرات برای تمدید قراردادش اغاز شد و شماره نه برای بازگشت چراغ سبز نشان داد. طارمی ابتدا با هدایتی مذاکره کرد و چند روز بعد در حالی که همه منتظر انتشار خبر تمدید قرارداد بودند با ناراحتی باشگاه را ترک کرد چرا که متوجه شد رقم پیشنهادی با مذاکرات قبلی فرق دارد. او ساعتی پس از خروج از باشگاه به رامین رضاییان گفت: امشب با هم به ترکیه می رویم.

در واقع طارمی در سالهای قبل بعنوان بازیکن ازاد پیشنهادات میلیون دلاری قطری ها و کویتی ها را به عشق پرسپولیس رد کرد و هنوز هم نادیده می گیرد و فصل قبل لیگ یونان، روسیه و امثالهم را نادیده گرفت در حالی که نیازی به مجوز باشگاه پرسپولیس نداشت.

 حالا او به روایتی که به نوعی توسط پدرش هم تایید شده بدنبال تهیه سه و نیم میلیارد پول از برخی افراد متمول است تا خواسته باشگاه را براورده کند. طارمی حدود پانصد میلیون بابت بیست درصد قرارداد فصل قبل، پاداش قهرمانی، صعود اسیایی و اقای گلی طلب دارد و برای دریافت رضایت نامه باید مابقی را پرداخت کند. طارمی ابتدا پیشنهاد داد این مبلغ طی سه سال پرداخت شود. بخشی از ان حالا و بخشی از محل ترانسفرهای بعدی او به دیگر تیم های اروپایی.

براستی اگر طارمی بدنبال قرض سه و نیم میلیاردی باشد ریسک بزرگی را به جان خریده. او در این فوتبال مجموعا دو میلیارد هم گیرش نیامده و حالا می خواهد دست به چنین اقدامی بزند. حال اگر او پس از یک فصل بازی در یونان با پیشنهادی از لیگ های درجه اول اروپا مواجه نشود و بطور کلی نتواند قرارداد مالی خوبی ببندد قطعا ضرر بسیار خواهد کرد. در واقع طارمی نقش باشگاههایی را می خواهد بازی کند که روی یک بازیکن سرمایه گذاری می کنند. او چنین می کند بی انکه مثل باشگاهها حق پخش و اسپانسر یا درامدهای دیگر داشته باشد. شماره نه سرخ ها اما برای اینده خودش اصرار به جدایی دارد و خلاف فصل قبل لیگ یونان را اولویت قرارداده.

طارمی البته می توانست بماند و در پایان فصل و پس از درخشش مجدد با پرسپولیس در ایران و دو جام پیش رو در اسیا و همچنین پس از جام جهانی ان هم بعنوان یار ازاد راهی اروپا شود و از پیشنهادات بهتر هم بهره مند شوداما... شماره 9 اقای گل و حماسه ساز دربی 4تایی تصمیم گرفته همین تابستان به اروپا برود ولو انکه چهار میلیارد متضرر شود. ولو انکه اقای گلی اسیا و عنوان مرد سال اسیا را از دست دهد. حالا طارمی که روز شنبه قرار بود به باشگاه رفته و بگوید این هم مبلغ مدنظر شما در اوج سکوت همه را منتظر گذاشته و تنها خبری که از او منتشر شده پاسخ اش بوده به درخواست همبازیانش که خواسته بودند برگردد. او نوشته: فقط می توانم بگویم خیلی دوست تان دارم. پاسخی که بی شک شامل حال هواداران هم می شود. هوادارانی که به طارمی و گلهایش عادت کرده اند و شاید از سر حب و علاقه جدایی اش را بر نمی تابند.

حالا چه بخواهیم و چه نخواهیم فیل اقای اقای گل هوای یونان کرده و سرخ ها بی او گمشده ای دارند و هواداران بدون او نگران.

حالا شما فکر می کنید پایان این قصه یکی بود یکی نبود را چگونه باید نوشت و امروز پس از ساعت ها انتظار چه خبری منتشر خواهد شد؟! ایا طارمی به باشگاه می رود یا باز هم زمان می خواهد و یا پیغام می دهد بلیط اوکراین را برایم رزرو کنید؟!

ما نمی خواهیم امید واهی به هواداران دهیم. طارمی فعلا اصرار به جدایی دارد و پدرش هم می گوید: او برای جدایی دلایلی دارد که نمی تواند بگوید.

نمی تواند در ایران بماند و چرایش را هم نمی تواند و نمی خواهد بگوید و در این فضا خیلی ها او را قضاوت می کنند.

هر چه هست مهدی طارمی برای من بوی ان ستاره های قدیمی و نسل دوست داشتنی دهه پنجاه، شصت و هفتاد را می دهد بی انکه تا کنون با او گپ و گفتی کرده باشم. چرایی اش را هم نمی دانم. شاید بخاطر گل هایش، شاید بخاطر فوتبالش و شاید هم بخاطر همین ناارام و غیرقابل پیش بینی بودنش. مهدی چه برود، چه بماند و چه خوشحال شود و چه ناراحت لقبی که مدتهاست ذهنم را مال خود کرده را خواهم نوشت؛ به اندازه تیتر یک؛ درشت و درست روی جلد روزنامه.

حسین قدوسی

مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 01:52 قبل از ظهر

  یه مهاجم بگیرید اینم بندازید بیرون البته پول رضایتنامه روبگیرید

 • جهانشیر دارابی زادجهانشیر دارابی زاد :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:50 قبل از ظهر

  به نویسنده این متن توصیه میکنم حالاکه خیلی طارمی رودوس داری پول رضایت نامش جورکن تازودتربازیکن محبوبت بتونه به ارزوش برسه زعمل کاربرایدبه سخن رانی هیچ درضمن هیچ عنوانی درخوراین موجودناسپاس نیس جزلقب نمک به حرومه ناسپاس بعلاوه ارتش سرخ خسته نمیشه این همه خبردرمورداین موجودمیزاره عجب گیری افتادیم زودترم گورشوگم نمیکنه بره

 • محمد گل میمیمحمد گل میمی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 02:06 قبل از ظهر

  بسیار متن مزخرفی بود آقای قدوسی باق خونه خاله نطست واوهرگز بوی عشق ناصر فرشاد وحتی پایان رافت راندارد چند چند ید استاد قدوسی لطفا بااین متن های احساسی طاع را تطهیر نکنید

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 02:27 قبل از ظهر

  همین درشت و درست روی جلد روزنامه و اندازه تیتر یک تعریف و تمجید کردن این آقارو از خود بی خود کرده
  شما که نمیدونی چرا !!! چرا یهو از معده این بی جنبه رو به اون ستاره ها و اسطوره های دهه پنجاه و شصت و هفتاد تشبیهش میکنی؟!!!
  یعنی مهدوی کیا و طارمیو بزاریم یه جا؟؟؟
  فحش بدین مهدوی کیارو بهتر از این تشبیهتونه جناب
  طارمی سال پیش که پول و دل نازنین جناب کیروش به پرسپولیس ترجیح داد و رفت...نگین که تیم سوپر قعر نشین ترکیه بالاتر از پرسپولیس بود و به خاطر پیشرفت رفتش!!
  اگر برگشت به خاطر گندی بود که زده بودو از چشم هوادار افتاده بود...یادتون رفته تو همین ارتش سرخ هم رو عکس طارمی و رامین ضربدر قرمز کشیدین؟!!!!!!!
  میخواد بره به جهنم راه باز جاده دراز بره دیگه برنگرده صد سال سیاه
  ولی رفتن راه و روششو داره هی هرسال میگه میمونم بعد که گزینه ها پریدن فیلش یاد هندستون میکنه و دستمونو تو پوست گردو میزاره
  این آقا همونی نیست که به هوادار!!! هیس نشون داد؟؟؟ این غلطو هاشمی نسبشم نتونسته بود بکنه

  چیزی که من اگه امکانشو داشته باشم میتونم درشت و تیتر یک روزنامه بنویسم اینه : ((طارمی٬الهه ی تزویر و دو رویی))
  همونی که تو جشن قهرمانی خوب به موهاش رسید و حواسش به سلفی گرفتن با دوربینش بود ولی فکر بچه ی هادی خدابیامرز نبود اونوقت ته داستان الکی مثلا من ناراحتم چرا بچه هادیو نیاوردین؟؟!!! بقیه بدن طارمی خوبه...تو خوب بودی خودت یادت میبود میاوردیش جشن قهرمانی

  بره دیگه برنگرده !

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 02:36 قبل از ظهر

  وقتی اینطوری بی دلیل ازش تعریف بشه باکی نیست این آقا هم خودشو بزرگتر پرسپولیس بدونه...یادتونه که؟!

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:11 قبل از ظهر

  چیزی که من میدونم کار طارمی هیچ توجیهی نداره و اول خودش را نابود میکنه و بعدش هم پرسپولیس را تضعیف. حیف از زهیوی که نگرفتیم.

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:51 قبل از ظهر

  حالم ازین متن بهم خورد یعنی لعنت به هرچی قلم فروش مزدوره مرتیکه احمق اسم پرسپولیس وروزنامه هواداری رو از اون روزنامت بردار بعدش تیتر درشت بزن تا پاره بشی بخدا اگه من نگران رفتن این بچه قرتی بی غیرت باشم موندنش یعنی حاشیه فقط منتظرم زودتر بره اونقدر شورشو درآورده که صدای مجتبی محرمی باغیرت وعشق وهم درآورده بعدشم آقای قدوسی مرد حسابی کجا ستاره های دهه شصت هفتاد اینجوری بودن مثل اینکه حالت خوب نبوده این متن مزخرفو مینوشتی وتو آسمونا سیر میکردی ویادت رفته این آقا !!!!نرفته سرتمرین وخودشو بزرگتر از باشگاه میدونه چرا فکر کردی این بچه مهمه که گفتی نمیخوام امید واهی بدم هه زهی خیال باطل هرجا میبینم احتمال موندنش هست ناامید میشم چون حاشیه های بعدیشم هست

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 10:08 قبل از ظهر

  اگر هم بمونه برانکو همون کاری رو میکنه که بارضاییان کرد....پرسپولیس کمبود بازیکن داره...استقلال به جز شجاعیان و جباری و سرور جبارف رو هم برای هافبک بازیساز گرفت.........اما پرسپولیس فقط مسلمان رو توی این پست داره............بشار رسن هم نمیاد مثل ضرغام و ناطق که قرار بود بیان اما نیمدن....پرسپولیس فصل مشکلی رو پیش رو داره....نباید فکرکنیم به سادگی فصل گذشته میتونیم چند هفته زودتر قهرمان بشیم...لطفا تایید کنید.....

 • taranom azadmehrtaranom azadmehr :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 10:12 قبل از ظهر

  وای خدا!!یعنی میمونه یا میره؟؟ اخ چه شودتاساعاتی دیگر یا خداحافظی با اقای گل یا سلامی مجدد

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 10:31 قبل از ظهر

  جناب قدوسی دست مریزاد!! یعنی اگر روم میشد میگفتم زررشک با این مقالتون..همین شماها هستید که هر جوجه ای را شتر مرغ جلوه میدین..یعنی این جوجه تازه از تخم درآمده را با بزرگان دهه پنجاهو شصت مقایسه میکنید؟/ حاشا به انصاف وکرمتون!1 نه جناب..نه تنها هوادار نگران نیست ( البته هوادار فهمیده و غیر احساسی) بلکه خوشحال هم میشه که با اردنگی بندازنش بیرون..جالبه..مهدوی کیای بزرگ را که خودی وغیر خودی تشویقش میکرد و هنوز هم همون بچه با حجب وحیای روزهای اولشه را در کنار این میزارین؟/ یا کرمی و ناصر محم خانی وووو؟؟ واقعا دست مریزاد!! حتی زمانیکه رهبری فر به پرسپولیس گل زد و اون خوش رقصیهارو میکرد ویا هاشمی نسب و رفتن انصاریان از پرسپولیس اینهمه دل هوادارانو نرنجوند که دوساله این بچه قرتی رنجونده..ما زبیگانه ننالیم که آنها بیگانه اند و رقیب و دشمن..ولی از امثال شما مینالیمو زار میزنیم که همین تعریف و تمجیدهاست که مارا به فلاکت ومصیبت رسونده ومیرسونه..

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 01:32 بعد از ظهر

  دمت گرم عاالی بود حرفات

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 10:50 قبل از ظهر

  اَه اه اه حالمون به هم خورد از بس راجع به این مطلب گذاشتین دیگه بسه بابا . حداقل واسه یکبار هم که شده از گزینه های جایگزینش مطلب بذارین

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 05:40 بعد از ظهر

  یک انسان بی لیاقت و بی کله. چقدر هم خوار رفتن به اروپاست. حتی حاضر یک چیزی هم بده و بره . واقعا که آدم از حماقت و کوچکی برخی آدمها متعجب میشه. اینقدر خار و خفیف ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب