پیش بینی بت 940
شماره هشت محبوب شمشیر را از رو برای مهدی طارمی بست

شماره هشت محبوب شمشیر را از رو برای مهدی طارمی بست

شماره هشت محبوب پرسپولیسی ها نسبت به اتفاقات رخ داده در باشگاه که با بی توجهی طارمی به قراردادش همراه شده واکنش نشان داد. شماره هشت اسطوره ای پرسپولیس که همچن... 5 out of 5 based on 28 ratings.

شماره هشت محبوب شمشیر را از رو برای مهدی طارمی بست

نويسنده : ابوذر مهری 19 اظهار نظر بازدید [ 16851 ] یکشنبه, 18 تیر 1396
:: خبر ویژه
شماره هشت محبوب شمشیر را از رو برای مهدی طارمی بست

شماره هشت محبوب پرسپولیسی ها نسبت به اتفاقات رخ داده در باشگاه که با بی توجهی طارمی به قراردادش همراه شده واکنش نشان داد. شماره هشت اسطوره ای پرسپولیس که همچن...

ارتش سرخ دات كام :

شماره هشت محبوب پرسپولیسی ها نسبت به اتفاقات رخ داده در باشگاه که با بی توجهی طارمی به قراردادش همراه شده واکنش نشان داد.

شماره هشت اسطوره ای پرسپولیس که همچنان سمبل غیرت و تعصب این باشگاه محسوب می شود، این بار هم در بحرانی ترین شرایط در مورد اتفاق های اخیر پرسپولیس صحبت کرد. مجتبی مثل همیشه از پرسپولیس حمایت کرد و به تیمش روحیه داد.

اما هواداران پرسپولیس و فوتبالی ها همیشه دوست دارند تا از شما باخبر باشند.
همین جوری که من سکوت کردم بعضی ها راجع به من حرف می زنند... کلا آدمی نیستم که دنبال یکسری مسایل باشم اما بعضی ها نمی گذارند که من سکوت کنم.

چطور؟
چند هفته پیش بعضی ها در مورد من حرف هایی زده بودن که می خوام در موردش توضیح بدم. در مورد مهدی طارمی لازم می دونم که چند نکته رو متذکر بشم تا بعضی سوءتفاهم ها برطرف بشه. اولا در این که ذات این پسر جنوبی، ذات خوبیه، شکی ندارم. اما جدیدا شنیدم یکی از نزدیکای طارمی توی فضای مجازی و رسانه ای حرف هایی رو زده که مجبورم جواب بدم. شاید اگر خود مهدی رو پیدا می کردم ازش گله می کردم تا یه سری چیزها رو برام توضیح بده. منِ مجتبی محرمی، اگه دنبال جمع کردن مال و اموال بودم، اون موقعی که خود علی آقا (پروین) به من اجازه داد از پرسپولیس جدا می شدم. بعد از اینکه سال ها برای پرسپولیس بازی کردم، پیشنهادهای خوبی برام اومد... علی آقا گفت: «مژتبی... تو دِینت رو به پرسپولیس ادا کردی... اگه می خوای بری، برو تا به زندگی ا ت سر و سامونی بدی.» علی آقا گفت: »با توجه به پیشنهادی که برات اومده معطلش نکن و برو!» اما من قید همه چیز رو زدم... قید هزار و صدمتر زمین توی اقدسیه... قید پنج میلیون پول نقد اون زمان که حکم دو میلیارد الان رو داشت.

مهدی جون... می دونی چرا نرفتم؟! چون روزی که برای خداحافظی رفتم سر تمرین پرسپولیس تا رخصت بگیرم، ده تا هوادار اومدن و فقط یه جمله به من گفتند. اونا گفتند: آقا مجتبی تو نماد غیرت تیم مایی... اگه بری این پرچم از دست مون می افته..

همون جا بدون اینکه معطل کنم یا مثلا با مدیربرنامه ام تماس بگیرم و از این قرتی بازی ها دربیارم، از بچه ها لباس گرفتم و رفتم توی زمین. حتی یادم می یاد که چون کفش استوک سایز پام پیدا نکردم، با کتونی چینی تمرین کردم. اون روزا که اینستاگرام و این چیزا نبود که هوادارا بخوان میلیون، میلیون خواهش کنن تا کسی توی تیم بمونه... من فقط به خاطر حرف ده تا جوون عاشق که اومده بودن سر تمرین این تصمیم رو گرفتم. همون جوونای عاشقی که شنیدم حتی جواب یکی شون رو هم جلوی در باشگاه نداده و تازه رفیقتم بهشون جواب سربالا داده!

اینجور تصمیمات به روحیات افراد برمی گرده. من نمی خوام بگم که مهدی طارمی هم باید همین کار رو بکنه. یه روزی خود من به مهدی هاشمی نسب گفتم موندن توی تیم تاوان داره. کلی با مهدی حرف زدم تا به فکر خودش، آینده اش و خانواده ا ش باشه.

واقعا؟!
بله... به مهدی گفتم: «اگه به فکر آینده خودت و خونوادت هستی، برو.» چون می دونستم که توی پرسپولیس چه اتفاقایی می افته... مهدی هم مرد و مردونه پای حرفش وایستاد و رفت. کلی هم فحش و ناسزا شنید اما دمش گرم که دو طرفه بازی نکرد.

طی چند روز گذشته باز هم بحث ماشین، جدایی از پرسپولیس، هدایتی و این چیزها مطرح شد... حتی بازیکنان پرسپولیس هم از طارمی خواستند که در این تیم بماند اما...
در مورد اون ماشین خودتون همه چیز رو می دونید. آقامهدی... حسین هدایتی می خواست تو بمونی و محبوب دل هوادارا بشی. او می دونست که تو به کار تیم میای و هر کاری کرد که هم تو سر و سامان بگیری و هم پرسپولیس طارمی رو داشته باشه. اون روز قرار بود که حاجی (حسین هدایتی) چهل میلیون برای پول پیش خونه به من بده. اما حاجی بهم گفت: «مهدی پسر خوبیه... شما بیا قبول کن که مثلا این ماشین رو مهدی به شما هدیه داده.» هدایتی همون جا یک چک صد و بیست میلیون تومانی بابت این موضوع کشید و دست شما (مهدی طارمی) داد که کپی اون هم موجوده.

با همین کارا و این اتفاقی که افتاد، مهدی طارمی یه شبه شد محبوب دل هواداران. آقامهدی! باز کردن این چیزا اون هم از سوی نزدیکان شما برای گل آلود کردن آب کار درستی نبود رفیق جوان!

مجتبی محرمی به عنوان یکی از اسطوره های پرسپولیس در مورد جدایی مهدی طارمی چه نظری دارد؟
مهدی طارمی... در مورد رفتن ات هم خودمختاری اما ای کاش به جای مشورت گرفتن از رفقای همشهری ات با دو تا کارشناس مشورت می کردی. بعضی ها شاید عشق این رو داشته باشن که صدقه سر تو یه ویزای شینگن بگیرن و...! ای کاش به جای اینها از بزرگانی مثل دایی، کریمی، میناوند، مهدوی کیا و خداداد عزیزی که توی اروپا فوتبال بازی کردن، مشورت می گرفتی!

اولا بازیکنی که زیر سه سال قرارداد ببنده به چشم یک بازیکن دوزاری روش حساب می کنن و اینطوری و اعتبار بازیکن زیر سوال می ره!

ثانیا، تویی که تو همین تیم پرسپولیس امسال کاندیدای جایزه بهترین بازیکن سال آسیا شدی و فیکس تیم کی روش بودی، می تونستی یه سال دیگه تو تیم ات آقایی کنی، توی آسیا بدرخشی، اردوهای تیم ملی رو بری و در بهترین شرایط به اروپا بری. به نظر من مهدی طارمی باید به تیمی بره که براش بهترین انتخاب محسوب بشه. مهدی باید زمانی بره که توی اوج باشه نه اینکه در اوج محبوبیت بخواد با این فلاکت پول قرارداد بده و برای یک سال به یه تیم بی نام و نشان یونانی بره.

سوال من از مهدی طارمی اینه... آقای طارمی اگه توی این یه سال آسیب ببینی، نه قرارداد درست و درمون داری و نه می تونی به جام جهانی بری. از این طرف هم نه محبوبیتی برات می مونه و نه راه برگشتی داری. به نظر من رفقات راه درستی رو بهت نشون ندادن ولی با تمام این حرفا امیدوارم که هر تصمیمی بگیری به نفع ات بشه و توش موفق بشی.

موافقید که در مورد رفتار جالب بازیکنان تیم در خصوص مهدی طارمی صحبت کنی؟
کار بچه های تیم در حمایت از مهدی خیلی خوب بود اما اگر نظر من رو می خواین، می گم که این کار تا حدودی هم غیرحرفه ای بود. بالاخره مهدی واسه تیم طاقچه بالا گذاشته و غیرحرفه ای رفتار کرده. درست در روزی که منشا عالی بازی کرده، گل زده، کاشته زده و برانکو اون رو پنالتی زن اول تیم انتخاب کرده، گذاشتن چنین پیغام هایی درست نیست. طرف همه کاری کرده و بعضی ها برای طارمی نوشتن: «کی، تیر دو رو بزنه! کی پنالتی بزنه! کی گل بزنه و...» این یعنی خراب کردن منشا.

شما درست می گویید و ای کاش که بزرگ ترهای تیم در این مورد وارد عمل می شدند.
من اینجا از بزرگ تیم یعنی آقاسید (سیدجلال حسینی) ایراد می گیرم. اگر قراره این فرهنگ احساسی تو تیم جا بیفته که بچه ها پشت هم باشن، ای کاش زمانی اتفاق می افتاد که رامین رضاییان مورد غضب قرار گرفت. اون روزی که برانکو رامین رو نخواست و رضاییان مجبور شد که جدا بشه، همه آنفالوش کردن. ای کاش اون روز به جای آنفالو کردن رضاییان، همه به صورت دسته جمعی و به همین شکل همراه با همین لیدر جناب طارمی پشت رضاییان درمیومدن. رامینی که من شهادت می دم به خاطر دل هوادارها عذرخواهی هم کرد. رامینی که پیشنهاد چند میلیاردی استقلال رو نپذیرفت. این بچه با این همه پیشنهاد حاضر شد تا بره یه باشگاه دیگه تست بده. رامین بازیکن تستی نیست و اگه حاضر به این کار شده فقط به این دلیله که نسبت به پرسپولیس غیرت و تعصب داشته... به نظر من رامین قبول شد... با نمره بالا هم قبول شد.

بعضی ها معتقدند که پیراهن بزرگانی مثل شما و علی پروین باید حفظ شود و با احترام بیشتری با اسطوره های پرسپولیس برخورد شود.
در مورد شماره پیراهن باید بگم که فقط شماره هفت چنین شرایطی داره. شماره هفت به خاطر ارزش و مقامش باید همیشه در تاریخ باشگاه پرسپولیس حفظ بشه. شماره هفت فقط مال سلطان علی پروینه چون خدمات انکارناپذیری به پرسپولیس داشته. متاسفانه توی مملکت ما یه جوی حاکم شده که کلا با اسطوره سازی مشکل دارن. هرچند که توی ورزش خیلی اینطوری نیست اما باید کاری کنیم تا قیامِ قیامت ارزش بعضی از آدم ها و پیراهن ها حفظ بشه. اگه فکر کنن با دادن پیراهن شماره هفت پرسپولیس به بازیکن های کم کیفیت یا بعضا کم غیرت و پولکی می تونن ابهت و محبوبیت امثال سلطان علی پروین رو خدشه دار کنن، اصلا نمی تونن و این اتفاق نمی افته. محبوبیت امثال پروین توی قلب تک تک هوادارای پرسپولیسه. از هر نسلی به نسل دیگه انتقال داده می شه و روی نام پرسپولیس حک شده.

پرسپولیس نود و شش را چطور می بینید؟
در مورد پرسپولیس قول می دم که تیم مون با ده امتیاز اختلاف قهرمان لیگ بشه. (خنده!) قهرمان می شیم و توی آسیا هم حداقل جزو چهارتا هستیم.

پس حسابی به پرسپولیس امیدوارید؟
پرسپولیس تیم منه و همه ما هرچی داریم، از پرسپولیسه. شک نکنین که پرسپولیس با ده امتیاز اختلاف امتیاز قهرمان می شه و تازه مطمئنم که منشا با بیست و پنج گل آقای گل لیگ می شه.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 05:58 بعد از ظهر

  ماشالااقامجتبی که چقدزیباسخن گفتین آره واقعادرحق رامین ظلم شدانشاالله دلش شادباشه وبدرخشه تامهدی هم بفهمه که یک شبه ازعرش به فرش رسیدن ممکنه

 • نیما فارغ بالنیما فارغ بال :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:36 بعد از ظهر

  آره خیلی ظلم شد! پدر تیم درآورد

 • محمد کریمیمحمد کریمی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 05:59 بعد از ظهر

  سال منتهی به جام جهانی 2014 دخیا دروازبان منچستر خواهان جدایی و پیوستن به رئال شد که همه میدونیم شرایطی شد که نتونست به رئال بره.فقط 6 ماه تا پایان قراردادش با منچستر مونده بود که مدیران منچستر با هماهنگی کادر فنی دخیا را نیمکت نشین و سکو نشین کردن.خواسته مدیران منچستر این بود که دخیا باید قراردادش را تمدید کنه تا بتونه در ترکیب باشه.البته دخیا تمدید کرد تا بتونه در جام جهانی حضور داشته باشه.حالا که طارمی نتونسته بره و همه را اذیت کرده و همچنین درامد زایی باید مهدی را به تمدید قرارداد مجبور کرد.مطمئناً بعداز جام جهانی مشتریان بهتری برای مهدی درخواست میدن.

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:18 بعد از ظهر

  شدیدا باهاتون موافقم!

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:07 بعد از ظهر

  عشقی محرمی فقط همین عشقی عشق
  ما اگه حرف بزنیم میگن طرفدار فلانیه و بازیکن پرسته
  دم شما گرم که گفتی رامین چیکار کرد! رامین با نمره بالا قبول شد و طارمی گند زد...
  باکی نیست اگه آقایون با باندشون بخوان منشارو تضعیف کنن و بخوان طارمی برگرده ولی وقت رفتن رامین آنفالوش کنن
  میدونین یه بزرگی گفته
  درون شهر کوران٬دردها دارم ز بینایی...
  ایشالا که طارمی پولو میده و میره و خدا پرسپولیسمونو از شر صد رنگایی مثل طارمی حفظ میکنه.....

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:23 بعد از ظهر

  آقا تکلیف مردم را مشخص کنید. آقای طاهری چرا موضع خود و باشگاه را در مقابل طارمی مشخص نمی کنید!؟ اگر قرار نبوده بره چرا در تمرینات شرکت نمیکنه!؟ اگه قرار بوده بره چرا زهیوی بجاش جذب نشده!؟ اگه سرخود توی تمرینات شرکت نمیکنه بیانیه شدید الحن علیهش بدید که تکلیفش را بدونه. این بی احترامی که طارمی به پرسپولیس و مردم دار میکنه قابل قبول نیست.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:25 بعد از ظهر

  اقا مجتبی حرفش حجت!نمادغیرت پرسپولیس

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 06:37 بعد از ظهر

  پیشکسوت واقعی پرسپولیس آقا مجتبای گل که مثل بازیگریش جسور و مردونه صحبت میکنه و مثل بعضی پیشکسوتها سوار بر موج هوادارا و رسانه هستن و میخوان خودشون رو به زور توی دل هوادارا جا کنن.

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 07:01 بعد از ظهر

  مرد باغیرت مجتبی محرمی

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 07:02 بعد از ظهر

  بازیکنا با پستایی که گذاشتن خواستن منشا رو خراب کنن هوادار هم از همه جا بیخبر دارن پستا رو لایک میکنن وکیف میکنن

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 07:38 بعد از ظهر

  عالی گفته
  حرف دل من بوده کلا

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 08:22 بعد از ظهر

  آقامجتبی جای تودرقلب ماجاودانه ست..ایناقابل مقایسه باتونیستن وباهواداری ازاین بچه هادل ماروخون نکن چون نه میتونیم آن کنیم نه این....توحرفت حجته آقامجتبی ولی حرف اینارواصلانزن....

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 08:33 بعد از ظهر

  همه حرفهاش درست بود..مخصوصا درمورد رضاییان...رامین حقش نبود جدا بشه..اگر بود الان واقعا به دردمون میخورد..برانکو میتونست درمورد رامین نرمش نشون بده...واقعا اینکه بازیکنها در روز گلزنی منشا از طارمی دعوت کردن اصلا کار خوبی نیست...یهنی چی که گفتن که تیر2رو بزنه..انگار منشارو مسخره کردن..بچاپ لطفا

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 01:20 قبل از ظهر

  درست مثل لجبازی دایی با کریمی

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:12 بعد از ظهر

  حرف نداره

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:20 بعد از ظهر

  عشق یعنی مؤتبی..غیرت یعنی مجتبی محرمی..مردونگی و تعصب یعنی مجتبی خان محرمی و میناوند ومهدوی کیا وباقری و کریمی و امثال این عزیزترین عزیزان که هیچوقت وهیچوقت پشت تیمو باشگاهو خالی نکردن..یک تار موی گندیده ات میارزه به هزارتا امثال این بچه قرتی وجوجه تازه سر از تخم درآورده..بخدا اشکم دراومد وقتی در مورد ماشین خوندم..چقدر تو مردی و بزرگی که حاضر شدی بخاطر گنده شدن یک بچه از خودت مایه بزاری..فدایی داری مجتبی جون..فدایی داری..

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  یکشنبه, 18 تیر 1396 - 09:29 بعد از ظهر

  غیرت وتعصب یعنی مجتبی محرمی خداوکیلی کجای طارمی شبیه این مرد بزرگه که قدوسی میگه طارمی منو یاد اونا میندازه هه غیرت اقا مجتبی رو کسی نداشت ونداره ببینید طارمی با باشگاه چیکار کرده که صدای مجتبی محرمی هم دراومده

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 01:22 قبل از ظهر

  مجتبی محرمی
  خداوندگار مردی و مردونگی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 07:45 قبل از ظهر

  موضع گیری شما هم زشت تر از کار طارمی نیست.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب