پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
خدا کند کی روش روی حرفش بماند!

خدا کند کی روش روی حرفش بماند!

در پی عقد قرارداد رامین رضائیان با تیم اوستنده پیام تبریکی از سوی کارلوس کی روش با دو پند روشن مطابق با نقطه نظرهای حرفه ای فرستاده شد. متن پیام این بود: در ف... 4 out of 5 based on 7 ratings.

خدا کند کی روش روی حرفش بماند!

نويسنده : تورج عاطف 9 اظهار نظر بازدید [ 12756 ] دوشنبه, 19 تیر 1396
:: خبر ویژه
خدا کند کی روش روی حرفش بماند!

در پی عقد قرارداد رامین رضائیان با تیم اوستنده پیام تبریکی از سوی کارلوس کی روش با دو پند روشن مطابق با نقطه نظرهای حرفه ای فرستاده شد. متن پیام این بود: در ف...

ارتش سرخ دات كام :

در پی عقد قرارداد رامین رضائیان با تیم اوستنده پیام تبریکی از سوی کارلوس کی روش  با دو پند روشن مطابق با نقطه نظرهای حرفه ای فرستاده شد. متن پیام این بود:
"در فوتبال مطلبی که حائز اهمیت است صحبت درون زمین و اثبات کردن این امر با نتایج به دست آمده و دستاوردهائی است که یک بازیکن با بازی خود می تواند بر جا بگذارد و امیدوارم با تجربه بدست آمده از اروپا بتوانید پیشرفت و در آینده تیم ملی فوتبال ایران کمک کرده و موثر باشید "

کی روش در قسمت اول این پیام رسما پند اول را اعلام می کند که کاری با نامها ندارد و امیدواریم با توجه به این پیام دیگر نخواهد برخی انتخاب ها چون کنعانی زادگان و رامین رضائیان ( تا قبل از این قرارداد ) و علیرضا حقیقی ( در پاره ای از مواقع که باشگاهی نداشت ولی به تیم ملی دعوت می شد ) و... داشته باشد.

 او می گوید جام جهانی محل امتحان بازیکنانی است که صحبت خود را در درون زمین می کنند. مردانی که نتایج تیمهایشان بر اساس تلاش ها و موفقیت ها و تمرین و مسابقاتی است که در طول فصل انجام می دهند و اصولا جام جهانی محلی برای حضور مردان دور از میدان های سخت نیست و این همان واقعیتی است که بسیاری از بازیکنان مشهور جهان مردانی چون خامس رودریگز و موراتا و په په و ... را به اندیشه برده است که سعی در اثبات خود در چرخه نمایش تیمهایشان بگذارد و اگر تیمهاشان دارای کادر قوی و مجرب و بازیکنانی است که اجازه کمتری به حضور آنها می دهد انتقال و تلاش برای حضور در ترکیب تیم دیگری را سر لوحه کارخود قرار دهند. اتفاقی که شاید برای گرت بیل و بسیاری از بازیکنان دیگر حتی اشکان دژاگه و مهدی طارمی و ... باید بیافتد.

 تا جام جهانی زمانی نمانده است و بازیکنان باید حرفهای از جنس حرفه ای را گوش فرا بدهند.

 اما قسمت دوم پیام کی روش ممکن است تحریف شود. او در مورد تجربه بازی در اروپا بی شک اشاره به کشورهائی چون هلند و بلژیک و .. دارد که بازیکنان زیادی از لیگهای این کشورها توانسته اند به تیمهای بزرگ اسپانیائی و آلمانی و انگلیسی و ایتالیائی  ... منتقل شده و بزرگی کنند.

 تجربه بازی در اروپا را پویائی لیگ ها و قدمت فوتبال کشورهای صاحب این لیگها   مشخص می کند. امروز تیم ملی بلژیک یکی از قوی ترین تیمهای ملی کشورهای جهان است و بی شک ستارگان زیادی از بلژیک را به خاطر داریم. از ژان ماری پفاف و اینزو شیفو و تا فلینی و اوین هازارد و کورتوا و وانسن کمپانی و ... فوتبال بلژیک می تواند تجربه اروپائی باشد و کی روش اشاره به قدمت و تاریخچه و موفقیت و نه تنها موقعیت جغرافیائی تیمها دارد که اگر این طور بود بی شک بسیاری از خارج رفته های امروز ما بر روی نیمکت تیم ملی و ذخیره بازیکنان لیگ داخلی ما نبودند و شاید بهتر باشد از یاد نبریم لیگ امسال ما با حضور مربیانی چون کرانچار و بوناچیچ و برانکو و ... به همراه بازیکنان موثری که داریم مکان مناسب برای صحبت با زبان فوتبال به گفته کی روش برای حضور در فوتبال ملی ما است که مسافر جام جهانی است.

 امیدواریم این پیام فقط شعار نباشد و کی روش به بازیکنی که بازی نکند بها ندهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 12:34 قبل از ظهر

  کیروش یعنی رئیس بزرگ یعنی همه کاره یعنی جرات نداریم جلوش نفس بکشیم و در آخر کیدوش یعنی رئیس فدراسیون و اصلا کلللل فوتبال ما . خدا نگهش داره ، واسه اینکه خوده خدا از آسمون انداختتش برای ماها .

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 02:05 قبل از ظهر

  نمیدونم شما چه اصرای دارین که همه مسائل رو به شوخی بگیرین و کامنت طنز بذارین و فضای سایت رواز حالت جدی دربیارین..ارتش خواهش میکنم بچاپ

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 12:40 قبل از ظهر

  مخصوصا پیام داده چون میدونه رامین بابرانکو خوب نیست!موش کثیفیه این کیروش موزامبیکی!

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 01:35 قبل از ظهر

  در این چند سال که گیروش مربی تیم ملی بوده ثابت شده که وی دنبال اسمها است .
  وکاری به این ندارد که فلان بازیکن اماده است یا نیست یا اصن این بازیکن در شرایط بازی است یا نیست ،گزینه های زیادی هستن که یک دقیقه برای تیم باشگاه بازی نکردن گیروش انها را دعوت کرد ،وخنده دار تر اینکه بازکنی که مصدوم بوده ویکسال فوتبال بازی نکرده در تیم ملی دوران نقاهت را می گذراند.
  گیروش به لیگ ایران اعتایی ندارد فقط کافیه که فلان بازیکن در خارج بازی می کند همین.
  ومتاسفانه بازیکنان لیگ ایران انگیزه ای برای دعوت به تیم ملی گیروش ندارند.

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 02:03 قبل از ظهر

  کیروش روت کم نشده هنوز؟پارسال هرچه کردی نتونستی پرفسوروتیمشوزمین بزنی پس بروگورتوگم کن.احمقی تو

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 02:04 قبل از ظهر

  خداکنه کیروش بعد از جام جهانی از تیم ملی بره..اصلا فکر نمیکردم اسدی رو به خاطر کیروش برکنار کنن..واقعا خاک برسر تاج که انقدر ضعیف هست..جالبه که میگه تغیر اسدی ربطی به کیروش نداشته....اقای نخست لطفا انقدر کامنت طنز نذارین اینحا سایت فوتبالی هست.همه چیز رو به شوخی گرفتین.....این کیروش هیچ وقت سرحرفهاش نمیمونه..مگه قبل از حساسترین بازی پرسپولیس با تراکتور نگفت بازیکنی از پرسپولیس دعوت نمیشه تا روحیه بازیکنها رو خراب بکنه..اما بعد دعوتشون کرد.هیچوقت و هیچ زمانی از کیروش خوشم نمیومده...عادل کیروشی پور بزرگترین حامی کیروش هست..کیروش هیچ محبوبیتی نداره....هر مربی دیگه ایی هم به جای کیروش بود با این گروه اسون و ساده و اینهمه امکانات و حمایتی که فدراسیون از تیم ملی داشت به جام جخانی صعود میکردیم.......کیروش اصلا کار خاص و مهمی نکرده...بچاپ لطفا

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 07:44 قبل از ظهر

  آقا تردید نکنید در پشت این پیام تبریک و فرستادن بازیکنها به لیگهای درجه سه و چهار اروپا، صرفاً خیرخواهی نیست. شما تردید نکنید دلیل اصلی این رفتار احمقانه طارمی، کیروش است. شما این کدهایی که میگم را کنار هم قرار بدید. پدر طارمی: مهدی به علت شخصی! که نمی تواند بیان کند می خواهد به اروپا برود. آقای طاهری و باشگاه پرسپولیس: عدم موضع گیری شفاف و در یک کار غیرحرفه ای که اجازه داده تمرین نکنه. پیام تبریک به رضائیان و عدم پیام تبریک به مورد مشابه یعنی کاوه رضائی. شرایط ایده آل طارمی برای کسب آقای گلی آسیا و کسب عنوان مرد سال آسیا و اصرار به ترک پرسپولیس که با هیچ منطقی سازگار نیست. آیا شما به نتیجه ای غیر از گروگانگیری کیروش و تضعیف پرسپولیس می رسید!!؟؟ این بی شرف را باید از ایران بیرون انداخت.

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 06:14 بعد از ظهر

  پرفسورمون سرور کیروشه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب