پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
وقتی استقلال با پول و التماس هم نتوانست رامین را آبی پوش کند/رضاییان یاغی نشد، تا محبوبتر شود

وقتی استقلال با پول و التماس هم نتوانست رامین را آبی پوش کند/رضاییان یاغی نشد، تا محبوبتر شود

رامین رضاییان مدافع مغضوب پرسپولیس سرانجام لژیونر شد.  رضاییان که فصل گذشته در راه انتقال به فوتبال ترکیه ناکام بود و بازگشت جنجالی و پردردسری را برای با... 5 out of 5 based on 23 ratings.

وقتی استقلال با پول و التماس هم نتوانست رامین را آبی پوش کند/رضاییان یاغی نشد، تا محبوبتر شود

نويسنده : ابوذر مهری 14 اظهار نظر بازدید [ 8935 ] دوشنبه, 19 تیر 1396
:: خبر ویژه
وقتی استقلال با پول و التماس هم نتوانست رامین را آبی پوش کند/رضاییان یاغی نشد، تا محبوبتر شود

رامین رضاییان مدافع مغضوب پرسپولیس سرانجام لژیونر شد.  رضاییان که فصل گذشته در راه انتقال به فوتبال ترکیه ناکام بود و بازگشت جنجالی و پردردسری را برای با...

ارتش سرخ دات كام :

رامین رضاییان مدافع مغضوب پرسپولیس سرانجام لژیونر شد. 

رضاییان که فصل گذشته در راه انتقال به فوتبال ترکیه ناکام بود و بازگشت جنجالی و پردردسری را برای بازگشت به پرسپولیس داشت بعد از کنار گذاشتن توسط برانکو در روزهای پایانی فصل گذشته به دلیل مسائل انضباطی، تصمیم دوباره برای بازی در فوتبال اروپا گرفت.او علیرغم اینکه از چند تیم لیگ برتری از جمله رقیب پیشنهادات مالی بسیار خوبی داشت اما حاضر شد با تست در تمرینات یک تیم بلژیکی لژیونر شود تا به احساسات خود و هواداران پرسپولیس پشت پا بزند و پیراهن رقیب را بر تن کند. قرارداد رضاییان با تیم اوستنده بلژیک دو ساله است. او بعد از علیرضا امامی فر و مهرداد میناوند سومین بازیکنی خواهد بود که از پرسپولیس به لیگ بلژیک ترانسفر می شود.

رضاییان بدون شک یکی از بهترین بازیکنان  پرسپولیس در چند سال اخیر بوده است. او یکی از ستاره های فوتبال ایران است که بازیهای درخشانش در دو فصل گذشته با تمجید کارشناسان همراه بوده است. رضاییان به واسطه همین درخشش، توانست نظر مساعد کی روش را جلب کند و در بازیهای مقدماتی جام جهانی به عنوان مدافع ثابت به میدان برود. سرمربی پرتغالی تیم ملی آنچنان به توانایی این بازیکن اعتقاد دارد که با وجود اینکه وی ماه هاست بدون تیم است و بازی نمی کند اما او را به تیم ملی دعوت و به عنوان یکی از 11 مرد ثابت تیمش در سمت راست خط دفاعی بازی می گیرد. اما این بازیکن با چنین کارنامه ای حاضر شد در تیم بلزیکی تست بدهد که این البته در جای خودش جای نقد دارد، اما این اقدام رضاییان که او حاضر شد ولو شده با تست به فوتبال اروپا برود اما پیراهن تیم دیگری جز پرسپولیس را در ایران بر تن نکند در جای خود قابل تقدیر و ارزشمند است.

گرچه رضاییان به واسطه اتفاقاتی که در یک سال اخیر پشت سر گذاشت؛ سرباز زدن از تمرینات پرسپولیس در ابتدای فصل و حضور ناگهانی در فوتبال ترکیه، بازگشت جنجالی به پرسپولیس، بی انضباطی های مکرر در طول فصل و کنار گذاشته شدن از پرسپولیس به عنوان بازیکنی پرحاشیه و جنجالی شناخته شد. اما با این انتخاب خود نشان داد که اگر بخواهد می تواند بازیکن بی حاشیه ای باشد و در موقعیت های سخت تصمیمات درست بگیرد.

رضاییان در طولی فصل که گذشت شرایط بسیار سختی را تجربه کرد. او توسط برانکو مورد تنبیه قرار گرفت و هفته ها نیمکت نشین بود اما هرگز به این نیمکت نشینی اعتراض نکرد و با تلاش در تمرینات سرمربی تیم را مجاب کرد که از او همچون سابق در ترکیب اصلی استفاده کند. او هر بار که به زمین آمد، بهترین بازیهایش را برای پرسپولیس به نمایش گذاشت و موثر ظاهر شد اما به دلیل درگیری با چند بازیکن در طول فصل سرانجام از تیم کنار گذاشته شد. 

او گرچه بازیکنی سرکش و بی انضباط لقب گرفته اما مانند دو مدافع دیگر پرسپولیس هرگز عصیان زده نشد و به تلافی   اخراج از پرسپولیس، هواداران این تیم را قربانی انتقام خود از برانکو نکرد. آن هم در حالی که رقیب به او پیشنهاد مالی وسوسه انگیزی داده و حاضر بود 3و نیم میلیارد برای آبی پوش کردن او بپردازد.رامین اما به سرمربی استقلال گفت که حاضر نیست پا روی احساسات خود بگذارد.

البته شنیدن این صحبتها هم آبی ها را از جذب این بازیکن منصرف نکرد و مدیران استقلال نزدیک به 2 ماه تلاش کردند تا این بازیکن را به عناوین مختلف راضی به حضور در استقلال کنند. جالب اینجاست که هواداران تیم رقیب بیش از سرمربی و مدیران استقلال به جذب این بازیکن علاقه نشان داده و در فضای مجازی و در تمرین استقلال بارها خواستار حضور رضاییان شدند.بسیاری از علاقمندان استقلال به صفحه اینستاگرام این بازیکن رفته و از این بازیکن درخواست کردند به تیمشان بیاید. پیج های منتسب رقیب بارها به هواداران خود وعده دادند که در ساعات آینده رامین استقلالی خواهد شد و برخی از هواداران این تیم با فتوشاپ کردن عکس های رامین در پیراهن استقلال بارها شایعه حضور این بازیکن را مطرح کردند که این اتفاق سوژه هواداران پرسپولیس در فضای مجازی شد. باید گفت ماجرای رضاییان اگر برای استقلالی ها سودی نداشت اما طرفداران تیم رقیب را در حرفه فتوشاپ به درجه بالایی از مهارت و خلاقیت رساند. 

خلاصه باید گفت استقلالی ها چه با وعده های مالی سنگین، چه با التماس و حتی شایعه سازی و فتوشاپ عکس های رضاییان هم نتوانستند این بازیکن را که عاشق پرسپولیس است به رنگ آبی در بیاورند.  در حالی استقلالی ها در چند وقت اخیر برای جذب رضاییان سر و دست شکسته و ذوق زده بودند که طرفداران پرسپولیس وقتی خبر مذاکره با فرشید باقری را شنیدند به شدت نسبت به آن موضع گرفته و خواستار عدم جذب بازیکنی از تیم رقیب شدند. هواداران پرسپولیس که بسیار تعصب و علاقه یک بازیکن به تیم محبوب آنها برایشان حائز اهمیت است، حتی بسیاری از آنها زمانی که صحبت از حضور علیرضا بیرانوند در پرسپولیس مطرح شد به جهت آنکه این بازیکن در گذشته اعلام کرده بود طرفدار رقیب است با این انتقال مخاف بودند . بیرانوند با نمایش های خوبی که در دروازه پرسپولیس داشت و نشان دادن تعصب و علاقمندی با پیراهن این تیم به هواداران توانست محبوب آنها شده و مورد پذیرش قرار بگیرد.نوع رفتارهای اخیر طرفداران دو تیم به خوبی نشان می دهد چرا پرسپولیسی ها را هواداران متعصبی می دانند و وصف شور و علاقمندی دوستداران این تیم زبانزد است.

شیوا دورانگر

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • jamshid azarkiajamshid azarkia :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 11:32 بعد از ظهر

  رامین عشق وتعصب را معنی کرد

 • حامد پاکزادحامد پاکزاد :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 11:34 بعد از ظهر

  پسر عاشقتم درود به غیرتت درود به مرامت دعای ما همیشه بدرقه راهته

 • amir abedyanamir abedyan :
  دوشنبه, 19 تیر 1396 - 11:50 بعد از ظهر

  باعث افتخاری تو زمونه ای که برا چندمیلیون افراد.هرکاری میکنن..البته اگه انسان خودش رو جای تو بذاره و بفهمن بعضیا..

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:06 قبل از ظهر

  من این مطالب را باور ندارم. بیخود محبوبش نکنید. اگر عشق اروپا نبود شک نکنید گزینه بعدیش استقلال بود. البته رامین ذاتا پرسپولیسی است و بعد از بازگشت از اروپا هم گزینه اصلیش پیراهن سرخه. ولی این بخاطر معرفت و تعصب و مرام و... کیست چون اون تفاوت پیراهن قرمز پرسپولیس و پیشرفت در پرسپولیس را با پیراهن آبی کیسه و پسرفت در آن میدونه..
  اغلب بازیکنان در ایران اولویتشون پرسپولیسه

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 01:00 قبل از ظهر

  رامین تعصب داره رو پرسپولیس شما باور نداری بقیه باور دارن روش رامین مجبور شد بره بلژیک واقعا امید به برگشتن پرسپولیس داشت ناامید شد امیدوارم یه روز برگرده پرسپولیس با پیشرفت بالا

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 03:44 قبل از ظهر

  رامین محبوب بود و بعد از این جریان به شخصه برای من محبوبتر شد.........لطفا تایید کنید

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 03:45 قبل از ظهر

  رامین از قبل محبوب بود و بعد از این جریان هم محبوبتر شد..........

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:16 قبل از ظهر

  228 هزارکامنت التماس گذاشتن کیسه کشا!خخخخ

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:17 قبل از ظهر

  # احتمال دوپینگ بازیکنان سن بالای کیسه

 • محمد سرخ دلمحمد سرخ دل :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:18 قبل از ظهر

  جالبتر از همه واکنشهای سایت 90 هست! این سایت که گرایشهای عجیبی در اخبار و گزارشها و تیترهاش به سود کیسه داره،هیچ خبری از پیام اینستاگرامی رامین رضاییان خطاب به هوادارای پرسپولیس رو کار نکرد و در عوض در این مدت تا تونست اخبار و حواشی شایعات مربوط به رفتن رامین به کیسه رو برجسته کرد.واقعا سایت 90 داره به سمت بدی میره.کاش آقای فردوسی پور بدونه که این روش عاقبت خوبی حتی برای برنامه نود هم نداره.

 • دنی پرسپولیسدنی پرسپولیس :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:26 قبل از ظهر

  دورود بر شرفت رامین امیدوارم یه روز برگردی به تیمت واقعا دوستت دارم به شخصه

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 12:54 قبل از ظهر

  بخدا وقتی فکرش میکردم که رامین آبی پوش بشه بغضم میگرفت خدارا شکر این وصله ناجور به رامین نچسپید

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  سه شنبه, 20 تیر 1396 - 09:41 قبل از ظهر

  بعضیها باید سرشون محکم به سنگ بخوره تا متوجه بشن..رامین اگر این اخلاقشو از اول در پرسپولیس داشت و زود خودشو بخاطر قربون صدفه های عده زیادی نوجوون و جوون و البته دختران نمیباخت و حواسش بود الان نه تنها جزو محبوبترینها یود بلکه به جرات میگم از بهترین لژیونرها شده بود..همینکه تست گرفتن خودش یکی از نشونه های آن بد اخلاقیها و بد رفتاریهاست که مسلم بدونید تنها در ایران نمود نداره و همه میبینن...ولی یا نرفتنش به تیم رقیب تونست خودش در دل بسیاری از منتقدان دوباره جا کنه..حیف که بعضیها کم ظرفیت هستنو زود خودشونو میبازن..نمونه دیگش همین بچه لوس و مغروری که هرساله داره یکنوع رقص و ساز نمایش میده..ولی اینو بهتون قول میدم..این بچه اگر امسال درست نشه بطور کل محو میشه...

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب