پیش بینی بت 940
ویکتوری بت
ماهینى: سوپرکاپ حق پرسپولیس و نفت است

ماهینى: سوپرکاپ حق پرسپولیس و نفت است

مدافع باتجربه سرخپوشان مدعى است نباید با تغییر برنامه این تیم را از کسب شانس عنوان قهرمانى سوپرجام محروم کرد. سرخپوشان به روزهاى پایانى اردوى خود در اوکراین ن... 5 out of 5 based on 4 ratings.

ماهینى: سوپرکاپ حق پرسپولیس و نفت است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 2 اظهار نظر بازدید [ 8232 ] پنجشنبه, 22 تیر 1396
:: خبر
ماهینى: سوپرکاپ حق پرسپولیس و نفت است

مدافع باتجربه سرخپوشان مدعى است نباید با تغییر برنامه این تیم را از کسب شانس عنوان قهرمانى سوپرجام محروم کرد. سرخپوشان به روزهاى پایانى اردوى خود در اوکراین ن...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع باتجربه سرخپوشان مدعى است نباید با تغییر برنامه این تیم را از کسب شانس عنوان قهرمانى سوپرجام محروم کرد.

سرخپوشان به روزهاى پایانى اردوى خود در اوکراین نزدیک شده اند و طبق برنامه خود را مهیاى دربى دوستانه در آلمان و بعد از آن سوپرجام ایران مى کنند اما تغییر برنامه عجیب اکنون آنها را در شرایط سردرگمى بزرگى قرار داده است. طبق برنامه جدید آنها اکنون باید در اردوى اوکراین به کار خود ادامه دهند و بعد از آن راهى آلمان شده تا دیدار دوستانه مقابل استقلال را در این کشور برگزار کنند، مساله اى که آنها را از حضور در سوپرجام و کسب قهرمانى احتمالى پیش فصل محروم خواهد کرد. حسین ماهینى، مدافع باتجربه سرخپوشان معتقد است آنها علیرغم استقبال از دربى و بازى برابر استقلال نباید از کسب سوپرجام محروم شوند. او در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص آخرین وضعیت این تیم در اردوى کیف به صحبت پرداخت.

تمرینات سخت و پرفشاری را پشت سر می گذاریم
سخت ترین تمرینات طى سال هاى اخیر را پشت سر گذاشته ام. فصل گذشته در اردوى اوکراین حاضر نبودم و در تهران تمرینات اختصاصى و طبق برنامه تمرین مى کردم. با این حال اعتقاد دارم این سخت ترین تمرین آماده سازى بود و امیدوارم با بهره مند شدن از آن بتوانیم فصل پرافتخارى را براى تیم، خودمان و هواداران رقم بزنیم. مى دانیم در نهایت تمام این فشارها و سختى ها به سود ما خواهد بود.

بازیکنان خوب و تاثیرگذارى به تیم اضافه شده اند
نقل و انتقالات هم به اعتقاد ما و هم کادرفنى که مهمترین بخش تصمیم گیرى باشگاه از بعد فنى محسوب مى شود به خوبى براى تیم صورت گرفته و توانستیم نقاط ضعف و قوت خودمان را مرتفع کنیم. هم شجاع هم شایان، سیامک و گادوین و بازیکنان جوانى که به ترکیب اضافه شده اند مى توانند تاثیرات بزرگى روى تیم در فصل آینده داشته باشند و امیدوارم موفقیت هاى ما ادامه داشته باشد. فصل سختى را پیش رو داریم و امیدوارم بتوانیم خواسته هاى هواداران را به خوبى به انجام برسانیم و همه ما تشنه موفقیت هاى بزرگتر هستیم.

بازى هاى تدارکاتى ملاک نیست
بازى هاى تدارکاتى از بعد نتیجه گیرى مورد ملاک قرار نمى گیرد و مطمئنا کادرفنى روى مباحث دیگر این بازى ها براى سنجیدن توان تاکتیکى، نقاط ضعف و قدرت و آمادگى تمرکز کرده اند. در حال حاضر همانطور که گفتم زیر فشار سخت تمرینات آماده سازى و بدنسازى قرار داریم و بدن ها در شرایط مسابقه قرار ندارد. دیدارهاى خوبى نیز پشت سر گذاشته ایم و برابر حریفان خوبى قرار گرفتیم که این مساله مى تواند روى مهیا شدن تیم در فصل کمک زیادى کند. امیدوارم همانطور که پیش بینى شده شرایط تیم براى مسابقات مثبت پیش برود و فصل خوبى را استارت بزنیم.

هیچ افتخارى بالاتر از بازوبند نیست
با بستن بازوبند کاپیتانى در آسمان ها سیر مى کنم و این را افتخار بزرگى براى خودم مى دانم که بازوبند افتخارآمیز کاپیتانى در اختیارم حتى در بازى هاى دوستانه قرار داشته باشد. بازوبند بزرگترین تیم آسیا که بر بازوى بزرگان پرسپولیس بوده و این افتخار و تعبیر رویا نصیب من نیز شده است. البته این را بگویم که کاپیتان و بزرگ ما آقا سیدجلال است و ایشان به من لطف داشته و همیشه کاپیتان ایشان است.

از حضور کریمى در نفت استقبال مى کنیم
از اینکه على آقا هدایت نفت تهران را بر عهده گرفتند خوشحالم و براى ایشان بهترین ها را آرزو مى کنم. حضور ایشان مى تواند شرایط فوق العاده جذابى در طول فصل شکل دهد و امیدوارم در کارى که شروع کرده اند موفق باشند. جالب توجه است که اولین دیدار ما با او در سوپرجام است و این تنها جایى است که براى او آرزوى موفقیت نمى کنم و امیدوارم ما پیروز و با قهرمانى فصل را استارت بزنیم. مطمئن هستم ایشان در کارشان موفق خواهد شد و براى على آقا بهترین ها را آرزو مى کنم.

مشکلى با دربى نداریم اما از سوپرجام نمى گذریم
ما طبق برنامه قرار بود در دربى دوستانه حاضر شویم و مشکلى نیز با این مساله نداریم. اما بهم خوردن برنامه ها اکنون باعث شده تا سوپرجام و حضور ما در این مسابقه با مشکل مواجه شود. مطمئنا همه ما دوست داریم فصل را با یک افتخار بزرگ و کسب جام استارت بزنیم و این خواسته هواداران ما نیز هست. همانطور که گفتم مشکلى با دیدار برابر استقلال نداریم و از آن استقبال هم مى کنیم اما این مساله نباید ما را از کسب جام در ابتداى فصل محروم کند و این خواسته قلبى همگى ماست که با جام و روحیه بالا در کنار هواداران مان فصل را شروع کنیم و امیدوارم مسوولان تصمیم گیرنده شرایط مناسبى در این زمینه بیندیشند.

سوپرجام حق مسلم ماست
طی روزهای اخیر پیام های زیادی از هواداران داشتیم که آنها از علاقه خود برای دستیابی به قهرمانی سوپرجام پیش از فصل خبر دادند. به هر حال به نظر خودم نیز این حق مسلم ماست که بعد از قهرمانی در لیگ برتر در سوپرجام حاضر شویم و فصل را اینگونه شروع کنیم. امیدوارم تصمیمی در این خصوص گرفته شود که بتواند شرایط بازیکنان، احساسات هواداران و منافع باشگاه در آن به خوبی لحاظ شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  پنجشنبه, 22 تیر 1396 - 09:47 بعد از ظهر

  واقعا بازیکن بی حاشیه ای هستی و ازاینکه کاپیتان دوم تیم هم مثل کاپیتان اول با شخصیت و وفاداربه تیم هست جای شکرش باقیست .و از اینکه مربی وکادر مربیگری و مدیریت تیم و شخص طاهری را در پرسپولیس داریم لذت میبریم واصلا ناراحت فشاری بابت اینده تیم نداریم و فقط منتظرشروع لیگ هستیم تا ازبازی های پرسپولیس لذت ببریم.امیداورم در زمین به قدری قوی کار کنیم و گل بزنیم تامافیا و نتوانند باعث از دست رفتن امتیاز بشن.درودبر برانکو و طاهری وتمام افرادی که باعث پیشرفت تیم بزرگ و مردمی پرسپولیس مشن

 • mohammad Poldokhtarmohammad Poldokhtar :
  جمعه, 23 تیر 1396 - 01:55 بعد از ظهر

  همه هوادارنی که عضو 3090 هستند باید عضویتش رو لغو کنن دیگه شورشو دراورده جام رسمی رو دارن از پرسپولیس میگیرن برا یه بازی دوستانه مزخرف که نه تنها ارزشی نداره جذابیت دربی رو هم دیگه از بین میبره

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب