وقتی اسپانسر به تناقض گویی می افتد / فدراسیون جلوی قُلدربازی های بیشتر را بگیرد

وقتی اسپانسر به تناقض گویی می افتد / فدراسیون جلوی قُلدربازی های بیشتر را بگیرد

اسپانسر سرخابی پس از ناکامی در پروژه برگزاری دربی اروپایی به تناقص گویی و نفی حرف های خود روی آورده و تلاش می کند همچنان برای فوتبال ایران تعیین تکلیف کند و ل... 5 out of 5 based on 11 ratings.

وقتی اسپانسر به تناقض گویی می افتد / فدراسیون جلوی قُلدربازی های بیشتر را بگیرد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 8 اظهار نظر بازدید [ 3362 ] دوشنبه, 26 تیر 1396
:: خبر ویژه
وقتی اسپانسر به تناقض گویی می افتد / فدراسیون جلوی قُلدربازی های بیشتر را بگیرد

اسپانسر سرخابی پس از ناکامی در پروژه برگزاری دربی اروپایی به تناقص گویی و نفی حرف های خود روی آورده و تلاش می کند همچنان برای فوتبال ایران تعیین تکلیف کند و ل...

ارتش سرخ دات كام :

 اسپانسر سرخابی پس از ناکامی در پروژه برگزاری دربی اروپایی به تناقص گویی و نفی حرف های خود روی آورده و تلاش می کند همچنان برای فوتبال ایران تعیین تکلیف کند و لازم است باید جلوی زیاده خواهی های بیشتر آن گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، می گویند پول، قدرت می آورد. حالا حکایت اسپانسر پرسپولیس و استقلال است که با پول مردم درآمد هنگفتی دارد و با این روش قدرت پیدا کرده و تصور می کند می تواند برای فوتبال ایران تصمیم بگیرد.

ماجرا از آنجایی آغاز شد که اسپانسر مشترک باشگاه های پرسپولیس و استقلال تصمیم گرفت دیدار تدارکاتی و دوستانه ای برگزار کند. هدف از برگزاری این دیدار درآمدزایی اعلام شده بود، اما ظاهراً اسپانسر تصور کرده بود به اسم درآمدزایی می تواند تمام معادلات فوتبال ایران را رقم بزند.

از پیش اعلام شده بود که دیدار سوپرجام بین پرسپولیس و نفت تهران 30 تیر ماه برگزار می شود و اسپانسر هم تاریخ 25 تیر را برای برگزاری دربی اروپایی در آلمان انتخاب کرد، اما بعد به بهانه اینکه تا 25 تیر فرصت کافی وجود ندارد و نمی توان کارهای درآمدزایی را انجام داد اعلام کرد دربی 31 تیر برگزار خواهد شد آن هم با علم به این موضوع که قرار است سوپرجام 30 تیر برگزار شود. اسپانسر که می دانست دیدار پرسپولیس و نفت 30 تیر برگزار می شود چرا تاریخ دربی را به خاطر پُر کردن جیب خودش از 25 تیر به 31 تیر موکول کرد؟ یعنی فوتبال ایران باید تاوان پُر شدن جیب اسپانسر را بدهد و لیگ را با بی نظمی آغاز کند؟

اینکه اسپانسر توانایی هماهنگ کردن بازی در تاریخ 25 تیر را نداشته و اینکه نتوانسته کارهای مربوط به درآمدزایی را انجام دهد قطعا نباید باعث شود که برنامه فوتبال ایران به هم بریزد اما اسپانسرِ زیاده خواه پایش را در یک کفش کرد که دربی را در تاریخ 31 تیر برگزار کند، یعنی یک روز پس از سوپرجام و همزمان با روز جشن برترین های فوتبال ایران. جالب اینکه سازمان لیگ هم با این موضوع کنار آمد و قصد برگزاری دیدار سوپرجام در تاریخ 4 مرداد و متعاقب آن تغییر زمان دو بازی ابتدایی پرسپولیس و نفت را داشت اما ناهماهنگی ها و عدم توانایی لازم در بین اسپانسر برای فراهم کردن شرایط بازی همچنان ادامه داشت.

روز گذشته مسئول اسپانسر پرسپولیس و استقلال نشست خبری برگزار کرد و ضمن گلایه از صداوسیما گفت که در صورت عدم پخش بازی از تلویزیون ایران، این دیدار از شبکه های ماهواره ای پخش می شود، حرفی که مشخص بود از اساس مشکل دارد. این فرد در نشست خبری حرف های زیادی زد و از درآمدزایی و شیوه بلیت فروشی سخن گفت، اما چون مشخص بود صحبت هایش مبنای درستی ندارد خیلی زود با واکنش سازمان لیگ مواجه شد. سازمان لیگ اعلام کرد که بازی سوپرجام در همان تاریخ 30 تیر برگزار می شود. متعاقب این موضوع باشگاه پرسپولیس نیز به صورت رسمی اعلام کرد: «دربی لغو شده و ما خودمان را برای سوپرجام آماده می کنیم».

پس از این موضوع اسپانسر که تصور می کند، چون پول دارد می تواند برای فوتبال ایران تصمیم بگیرد، اعلام کرد دربی در تاریخ 31 تیر برگزار می شود! اسپانسر البته با تغییر موضعی عجیب و در حالی که صحبت از پخش این بازی از شبکه های ماهواره ای کرده بود اعلام کرد که اگر از حضور تماشاگران نگرانی وجود دارد اسپانسر حاضر است بازی بدون حضور تماشاگران پخش شود و در صورتی که تلویزیون حاضر به پخش مستقیم این بازی نباشد اسپانسر این بازی را ضبط کرده و سی دی آن را در کشور به فروش می رساند!

ماجرا خیلی جالب شده است؛ اسپانسر که تا پیش از این می گفت به فکر درآمدزایی از راه بلیت فروشی، تبلیغات محیطی و پخش تلویزیونی است به یک باره 180 درجه تغییر موضع داد و از پخش سی دی بازی ضبط شده و برگزاری بازی بدون تماشاگر سخن گفت! گویی دهه 60 است و مردم منتظرند یک بازی برگزار و یک هفته بعد تصاویر ضبط شده آن پخش شود! اگر قرار باشد بازی بدون تماشاگر و پخش زنده برگزار شود، اسپانسر چگونه می تواند درآمدزایی کند؟ دلیل این تناقض گویی ها چیست و چرا اسپانسر حتی حاضر است بازی را بدون تماشاگر و پخش مستقیم برگزار کند؟ آیا مسائل دیگری در میان است؟

هر چه هست اینکه اسپانسر سرخابی ها در این چند روز حسابی خودش را مطرح و حتی نشست خبری برگزار کرد و شاید این یکی از هدف های اسپانسر بوده باشد، اسپانسری که با پول پیامک مردم، به پرسپولیس و استقلال کمک کرده و تصور می کند که می تواند برای همه تصمیم بگیرد. لازم است فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به عنوان متولیان فوتبال ایران مقابل زیاده خواهی ها و قلدربازی های اسپانسر پرسپولیس و استقلال بایستند و اجازه ندهند این اسپانسر با پول مردم خودش را همه کاره فوتبال ایران بداند. آنها باید به اسپانسر یاد بدهند از قانون تبعیت کند.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 12:04 بعد از ظهر

  از اتفاقات نادر در دنیا هم تو فوتبال ایران رقم خورده که اسپانسر تیم های پرطرفدار یکی است و هرجور دلش میخواد واسه تیما تعیین تکلیف میکند !!

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 12:08 بعد از ظهر

  هواداران که مسخره یه اسپانسر بی ارزش ک نیستن روزی یه سازی میزنن ما بازی سوپر جام رو 30 میخوایم اون نامرد میدونست 30 بازی مهم داریم مگه کیه که امده تاریخ و زمان بازی رو تغییر میده یا هم خط و نشون میکشه برا تیم مگه مسئولان خوابن اقای برانکو اقای طاهری بازی دربی رو لغو کنید نمیخوایم اون مسئولان استقلالی اگه میخواین سنگ جلو پرسپولیس بندازید بد میبینین امسال نه پارساله هر کاری دوس داشتید میتونید انجام بدید اگه راس میگید دربی رفت و برگشت خودتون نشون بدید نه بازی دوستانه که بخواین سوپر جام مارو خراب کنید ما میخوایم 30 بریم ازادی وسلام

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 12:39 بعد از ظهر

  جمع کنید بابا این اسپانسر مسخره رو

 • reza aramireza arami :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 12:47 بعد از ظهر

  وقتی کی روش به فدراسیون خط میده تا جایی که حتی عزل و نصب میکنه اسپانسر هم توی لیگ دخالت میکنه تاج سر فوتبال

 • Mahdi 6666664444Mahdi 6666664444 :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 12:47 بعد از ظهر

  امیدوارم سازمان لیگ در مقابل این اسپانسر که فکر کرده همه کاره است کوتاه نیاد خداکنه پرسپولیسم قراردادشو لغو کنه تا هم ما راحت بشیم هم اونا حساب کار دستشون بیاد تا بفهمن هیچی نیستن

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 01:31 بعد از ظهر

  بارها عرض کردم وباز میگم که مقصر خودمونیم وگرنه این زالوهایی که بجون مردم افتادن هرگز از مکیدن خون سیر نمیشن..دقیقا مطالبتون عین واقعیته..این به اصطلاح اسپانسر ( که بهتره بگیم لاشخور ) وقتیکه میدونه پرسپولیس باید برای سوپر جام و سپس بازیهای لیگ و آسیایی آماده بشه چرا دست به چنین کار مزخرفی میزنه/ برای اینکه مهم نیست براشون که اگر خدایی نکرده بازیکنی مصدوم بشه ویا حتی به قیمت حذف تیم منجر بشه..یکماه وهشت بازی..حتی در بورکینافاسو هم چنین کاری نمیکنن..حالا که به این نتیجه رسیدن که نه درآمدی داره ونه سودی توپو انداختن توی زمین پرسپولیس..بازی با درآمدی میلیاردی !! که نه تماشاگری داره ( آنهم در آلمان وبا آن کیفیت بازیها کی میاد به تماشای این بازی بجز نهایتآ 200 نفر )..چرا که باید 200 هزار یورو جریمه بدهند..جالبه که قبلا میگفت که ما میتونیم به شبکه هایی بازی را بفروشیم که بیشتر از صدا وسیما پول میدن ولی اولویت به صدا و سیماست!! خوب بیشعورها..اگر قرار به درآمد زاییست که دیگه اولویت به جاییکه کمتر پول میدن نیست>.هرچند که بعید میدونم حتی شبکه های درجه دو و سه آلمان هم حاضر میشدن چنین بازی که تماشاگری نداره کمترین اهمیتی بدهن..لذا یا باید پرسپولیس با جوونها و بدون بازیکنان اصلی این بازیو انجام بده ( البته درصورتیکه واقعا قرار باشه جریمه ای بده ) و هیچ هواداری حمایت نکنه ( و حتی در بدترین حالت هم به مدیریت و کادر فنی اعتراض نکنه ) که این بازی حتی ارزشش از بازی با محلات هم کمتره و یا فشار مضاعف و پی در پی هواداران به وزارت و فدراسیون برای احقاق حقه..تیم رقیب که اصلا براشون مهم نیست چون نه در سوپر جامند ونه در بازیهای آسیایی ونه ملی پوش آنچنانی داره..پس فقط میمونه کری خونیهاشون که اونم باید به ...گرفت..بخصوص اینکه شعور اینرا اگر داشتن ومیفهمیدن حتما آنها هم شرکت نمیکردن..بخصوص که چندتا پیرمرد هم دارن..حداقل بفکر آنها باید باشن..

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  دوشنبه, 26 تیر 1396 - 07:16 بعد از ظهر

  لعنت به هرچی آدم طماع و پول پرست. اینها خون مردم را میخوان توی شیشه کنن ولی امان از وقتی که این خون به جوش بیاد. بهترین راه تجمع جلوی همراه اول است. همون راه حلی که چند ماه پیش بدلیل پرداخت نکردن پول پرسپولیس از سامانه دادم ولی کسی همراهی نکرد. باید تجمع کنیم. اینا خیلی پررو شدن .
  لطفا اگر کسی نظری در رابطه با این تجمع داره کی وکجا بگه . من نمیدونم ساختمان شرکت همراه اول کجاست.

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 27 تیر 1396 - 06:30 بعد از ظهر

  اگه بخوان بخاطر لغو دربی از پرسپولیس خسارت بگیرن قطعا باشگاه باید قراردادشو با این اسپانسر فسخ کنه وبه هوادارا اعلام کنه که کسی از این سامانه حمایت کنه همراه اول میدونه نباید با این هوادارا در بیفته چون خیلیا به راحتی میتونن نابودش کنن با تعویض سیمکارت

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب