betabad

طارمی: حق بازیکنان پرسپولیس این همه مشکلات مالی نیست/الاهلی هر روز بازیکن می گیرد اما ما مشکل داریم

- نظرات : 10 اظهار نظر - بازدید [ 4238 ] - شنبه, 31 تیر 1396

طارمی: حق بازیکنان پرسپولیس این همه مشکلات مالی نیست/الاهلی هر روز بازیکن می گیرد اما ما مشکل داریم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما برای شادی هوادارانمان زحمت زیادی کشیده و می کشیم و به نظرم این حق بچه ها نیست که اینقدر مشکلات مالی داشته باشند. مهدی طارمی ... 5 out of 5 based on 7 ratings.
طارمی: حق بازیکنان پرسپولیس این همه مشکلات مالی نیست/الاهلی هر روز بازیکن می گیرد اما ما مشکل داریم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما برای شادی هوادارانمان زحمت زیادی کشیده و می کشیم و به نظرم این حق بچه ها نیست که اینقدر مشکلات مالی داشته باشند. مهدی طارمی ...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما برای شادی هوادارانمان زحمت زیادی کشیده و می کشیم و به نظرم این حق بچه ها نیست که اینقدر مشکلات مالی داشته باشند.

مهدی طارمی در گفت وگویی درخصوص قهرمانی تیم پرسپولیس در سوپرجام ایران، گفت: هدف کلیه مربیان و بازیکنان پرسپولیس از ابتدا همین بود که دل هواداران شاد شود و خوشحالم با قهرمانی در لیگ برتر و حالا سوپرجام به آن چیزی که می خواستیم رسیدیم. مطمئناً هواداران ما لیاقت بیشتر از اینها را دارند. امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانیم در آسیا هم روند خوبی که داریم را ادامه دهیم تا بعد از سال ها به ناکامی تیم های ایرانی در این رقابت ها پایان دهیم. پرسپولیس پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد و امیدوارم در این راه همه ارگان ها و مسئولان مربوطه به ما کمک کنند چرا که در آسیا ما دیگر پرسپولیس تهران نیستیم بلکه پرسپولیس ایران هستیم. امیدوارم این جام گرفتن ما در آسیا هم ادامه داشته باشد.

وی درخصوص مشکلات مالی که در این چند وقت گریبان پرسپولیسی ها را گرفته به طوری که روز گذشته آنها به صورت جمعی نسبت به این وضعیت معترض شدند، افزود: هیچ بازیکن پرسپولیس در تمرینات و بازی ها کم نمی گذارد، امیدوارم بازیکنان این مساله را بدانند که اگر ما حرفی می زنیم به خاطر بی تعصبی نیست بلکه همه بازیکنان عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستند اما به هر حال همه زندگی ما از فوتبال تامین می شود و شغلی جز فوتبال نداریم. وقتی به عنوان یک بازیکن حرفه ای قرارداد می بندیم انتظار به جایی است که به پولمان برسیم. بازیکنان پرسپولیس برای کسب این نتایج زحمت می کشند و این حق آنها نیست که بخواهد اینطور با آنها برخورد شود. شاید خیلی از مردم نمی دانند که ما چه مشکلاتی داریم و اگر از مشکلات ما آگاه شوند مطمئنا حق را به ما خواهند داد.

آقای گل دو فصل اخیر فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: شما ببینید الان تیم های؛ آسیایی یا همین تیم الاهلی عربستان که حریف مستقیم ما است چه هزینه هایی می کندو برای جذب یک بازیکن چند میلیون دلار پول هزینه می کند که اغراق نیست بگویم پول یک بازیکن آنها به اندازه یک سال باشگاه ما است. اما در همین شرایط مردم انتظار دارند که ما نتایج خوبی بگیریم و شاید این مسائل را نبینند. قطعا هواداران حق دارند و آنها سرمایه اصلی باشگاه هستند. اما این را باید بگویم که وقتی بازیکنان از نظر مالی به خوبی تامین نشوند این مسائل خودش را خیلی زود نشان می دهد. من دوست دارم که مردم بدانند ما چقدر زحمت می کشیم و در گرما و سرما برای شادی دل هواداران تلاش می کنیم. اما به هر حال همه ما از فصل گذشته از مبلغ قرارداد و آپشن ها طلبکاریم و الان هم طلب مان را می خواهیم. این را هم در نظر بگیرند که فصل جدید آغاز شده و خیلی از باشگاه ها به بازیکنانشان برای امسال هم پول دادند که البته در باشگاه ما این خبر نیست. همه بازیکنان عاشق پرسپولیس و هوادارانش هستند که در این تیم حضور دارند. ما فقط حق خودمان را می خواهیم و به دنبال بیشتر از آن نیستیم.

طارمی تصریح کرد: مسابقات فشرده است و بازیکنان می دانند که چه کار سختی در پیش دارند. این دقیقا همان چیزی است که همه ما به آن فکر می کنیم و می دانیم که مردم از ما انتظارات زیادی دارند بخصوص اینکه با قهرمانی در بازی شب گذشته هواداران خواهان قهرمانی های دیگر هم هستند. مطمئنا ما هم تلاش می کنیم تا دل آنها را شاد کنیم. در این بین باید امیدوار باشیم که باشگاه هم به قراردادهایی که با بازیکنان بسته عمل کند. زندگی ما از راه فوتبال بازی کردن می گذرد و اگر از نظر مالی در مضیقه باشیم این مشکل در درازمدت خودش را نشان خواهد داد. این خوب نیست که تیمی در حد پرسپولیس این همه مشکل داشته باشد. ما از فصل قبل طلبکاریم و بازیکنان همگی ناراحت هستند. ما باید روحیه خوبی برای ادامه مسابقات داشته باشیم. این انتظار زیادی نیست.

مهاجم تیم پرسپولیس افزود: ما قهرمان لیگ برتر و سوپرجام شده ایم و به جمع 8 تیم برتر آسیا صعود کرده ایم اما هیچ پاداشی نگرفته ایم. واقعاً این حق بازیکنان ما نیست که بعد از این همه موفقیت نه تنها پول خودشان را نگیرند بلکه پاداشی هم به آنها داده نشود. الان خیلی از تیم ها که آماده حضور در لیگ می شوند بخشی از قراردادهایشان را گرفته اند اما ما با وجود اینکه چند روز دیگر در لیگ برتر بازی داریم نه تنها پول های امسال به ما داده نشده بلکه طلب فصل گذشته هم تسویه نشده است. به نظر من این اصلا خوب نیست که این مسائل وجود داشته باشد آن هم در حالی که ما تنها نماینده ایران در آسیا هستیم و قطعاً چشم مردم کشور ایران به ما در این مسابقات خواهد بود. شما ببینید سایر تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا چقدر هزینه می کنند اما ما هنوز طلب های خودمان را هم نگرفته ایم. طلب ما از سال گذشته حدود 50،60 درصد می شود و هنوز هم برای سال جدید اقدامی صورت نگرفته است.

وی در پایان اظهار داشت: تیمی که می خواهد به موفقیت برسد باید از همه نظر در شرایط خوبی قرار داشته باشد؛ البته منکر زحمات مسئولان باشگاه نیستم اما مشکلاتی وجود دارد که همه بهتر از من آن را می دانید و در این شرایط امیدوار هستیم که این مسائل حل شود. به هر حال ما برای هوادارانمان بازی می کنیم و امیدوارم مشکلات مان حل شود. این انتظار زیادی نیست که صدای ما را بشنوند.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
 • سینا پرسپولیسی
  سینا پرسپولیسی :
  فرض بگیریم 59درصد پول گرفتید تقریبا میشه 500ملیون!!
  کم پولی نیستش اقای طارمی
 • محسن عباسی
  محسن عباسی :
  یه خرده دندون رو جیگر بزارید پول تون رو میدن.
  انگار عادت دارن هر قهرمانی رو کوفت و زهرمارمون کنن
 • سهیل اطیار
  سهیل اطیار :
  همچین مینالن انگار حقوقشون حقوق اداره کاره. شماها سالی یک میلیارد قرارداد میبندید که یه هوادار اگه همه عنرشو سگ دو بزنه درآندش نصف اینم نمیشه. دیر یا زود به مولتون میرسید انقدر مول پول نکنید به خصوص تو آقای طارمی
 • سیدحامد سعادتمند
  سیدحامد سعادتمند :
  بله باشگاه الاهلی سالی دویست میلیارد بودجه شه ما سالی سی میلیارد!
 • محسن فهیم
  محسن فهیم :
  کسی که به فکر بازی با الاهلی است نظم تیم را بهم نمیزنه و با تیمهای خارجی مذاکره کنه و تمرینات آماده سازی و بدنسازی تیم را بپیچونه و بعد هم روی اعصاب هواداران باشه
 • رضا مهدوی
  رضا مهدوی :
  شروع کرد
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  در دنبای حرفه ای هیچ فوتتبالیستی مفتی بازی نمیکنه آنهم بازیکنانی که پیشنهاد بهتری هم داشته باشند ، انقدر به تیم کمک نکنید تا دوباره سپاهان ،فولاد و استقلال و.....اقاگی کنن
 • امیر ایرانی
  امیر ایرانی :
  دوباره این نیومده شروع کرد! گل پسر..حق هواداران هم نیست که هر سال جنابعالی و امثالهم گربه رقصونی کنی و صد مدل ناز و ادا در بیاری..حق هوادارانی که از گلوی خانواده اش میزنه تا امثال جنابعالی برای تیم محبوبش بازی کنی هم نیست که جنابعالی هنوز غوره نشده بخواهی مویز بشی و با گنده فرض کردن خودت آرامش تیمو بهم بزنی..حق هوادار نیست که با همه سختیهاش که به تیم کمک مالی میکنه وجنابعالی تا یکی دوماه دیر ساپورت مالی میشی سریع اعتصاب راه بندازی..حق هوادار وباشگاه نیست که اول هر فصل که آنهمه بودجه میزاره تا امثال جنابعالی در بدنسازی شرکت کنی و روی فرم باشی را بپیچونی..باز هم میخواهی حق هوادارو برات بگم؟/ البته تو مقصر نیستی..مقصر همین هواداریه که هنوز یاد نگرفته ظرفیتهارو تشخیص بده..تیم بزرگتر دارهسید و ماهینی بزرگ تیمند..هر شکایت ونظری باشه به عهده آنهاست..پس لطفا خودتو خرابتر از اینی که هست نکن..( حالا اون کوچولوها هم بیانو منفی بدن)
 • abbas mousavi
  abbas mousavi :
  پس انتطار دارید مفتی کارکنه.
 • بهزاد بوشهر
  بهزاد بوشهر :
  حقشونه زحمت میکشن باید طلب 15 میلیارد رو از سامانه 3090 بگیریم مشکلامون حل میشه

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن