امیری: قنبرزاده هم زیردست است و با دستور مافوقش سکوت می کند/ با بیرانوند دنبال پشت پرده قضیه هستیم!

- نظرات : بدون نظر - بازدید [ 2834 ] - یکشنبه, 1 مرداد 1396

امیری: قنبرزاده هم زیردست است و با دستور مافوقش سکوت می کند/ با بیرانوند دنبال پشت پرده قضیه هستیم!

هافبک سابق نفت تهران گفت: نمی گویم قنبرزاده مقصر است چون او هم زیردست است و اگر مافوق بگوید، سکوت می کند هر چند که او همشهری ماست و دوستش داریم. وحید امیری که... 5 out of 5 based on 2 ratings.
امیری: قنبرزاده هم زیردست است و با دستور مافوقش سکوت می کند/ با بیرانوند دنبال پشت پرده قضیه هستیم!

هافبک سابق نفت تهران گفت: نمی گویم قنبرزاده مقصر است چون او هم زیردست است و اگر مافوق بگوید، سکوت می کند هر چند که او همشهری ماست و دوستش داریم. وحید امیری که...

ارتش سرخ دات كام :

هافبک سابق نفت تهران گفت: نمی گویم قنبرزاده مقصر است چون او هم زیردست است و اگر مافوق بگوید، سکوت می کند هر چند که او همشهری ماست و دوستش داریم.

وحید امیری که در تجمع امروز بازیکنان نفت شرکت کرده بود، گفت: 2 سالی است که ما را می دوانند. یک زمان می گفتند به خاطر بازی های حساس پرسپولیس چیزی نگوییم اما دیدیم فایده ای ندارد. از این می ترسم که این موضوع یک بدعت بد در فوتبال ما شود که یک تیم لیگ برتری اینگونه با آبروی فوتبال ایران بازی کند. اگر این موضوع به AFC کشیده شود چهره بدی برای فوتبال ایران ثبت خواهد شد. آدم به خودش می گوید این کار را نکند چون وجهه فوتبال ایران خراب می شود اما الان 2 سال است سردرگم هستیم.

وی ادامه داد: تعجبم از وزارت نفت است که با چه ضمانتی یک چک 15 میلیاردی را گرفتند و هیچ کاری هم نکردند. الان هم نمی دانم چه اتفاقی پشت در و پنجره می افتد و مشخص نیست چه کسی از آن منفعت می برد! من و بیرانوند دنبال این هستیم که ببینیم چه کسی پشت قضیه است، چون صدای بازیکنان نفت که فوتبالشان تمام شده و صدای مربیانی مثل سیدی و حسنوی را کسی نمی شنود بنابراین بعد از 2 سال آمدیم کمک کنیم تا جواب آن را بگیریم هر چند که امروز هم 2 ساعت است اینجا ایستاده ایم و کسی جواب نداده است و امیدوارم جواب قانع کننده ای بشنویم.

امیری گفت: کمیته ای که مسئول واگذاری نفت بود از جمله قنبرزاده و آل اسحاق و شاید شاه کرمی، کسانی بودند که مسئول انتقال نفت بودند اما حالا راحت خودشان را کنار کشیدند و اصلا نیستند و یا نمی خواهند صحبت کنند. نمی گویم قنبرزاده، چون او هم زیردست است و اگر مافوق بگوید، سکوت می کند هر چند که او همشهری ماست و دوستش داریم.

هافبک سابق نفت تاکید کرد: نفت به قدرتی تبدیل شده بود که تیم های لیگ برتری از این تیم می ترسیدند و به عنوان تنها تیم ایرانی به جمع 8 تیم برتر آسیا رسید. اما جای افسوس دارد که آن همه عظمت و شخصیت تیمی خیلی راحت از دست رفت و امروز شاهد ویرانی این تیم هستیم. جالب اینکه حتی به سوپرمارکتی که برای ما عصرانه می آورد هم بدهکارند و پول او را هم نداده اند. این مسائل جای تاسف دارد. ای کاش آن زمان موافقت می کردیم تا تیم می رفت. شاید اگر به ملوان منتقل می شد رسیدگی بیشتری وجود داشت.

وی در مورد اینکه چقدر از نفت طلب دارد، گفت: حدود 400 میلیون تومان اما بیشتر توقع دارم تا برادرانه جوابمان را بدهند. یک زمان با قرارداد 180 میلیونی در حالی که در تیم ملی بودم، برای نفت بازی می کردم. همانطور که 3 ساله قرارداد بستم و سالی 20 درصد قراردادم اضافه شد و به نوعی سوءاستفاده کردند الان هم بگویند چه اتفاقی افتاده است؟ خودشان هم طلبی ندارند چون وزارت نفتی بودند و ماهیانه حقوق می گیرند و نیازی نیست دنبال دعوا باشند.

امیری با بیان اینکه بالای قراردادهای ما اسم شرکت نفت، ثبت شده است، گفت: زمانی که گفتند کارت بازیکنان جدید این تیم صادر شده،تعجب کردم. مگر می شود یک تیم با سرنوشت این همه آدم بازی کند و بعد بگویند به خاطر آبروی لیگ در مسابقات شرکت کند اما اینطوری آبروی فوتبال ایران بیشتر می رود.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه آیا قصد شکایت از نفت به AFC را دارد، گفت: من در کنار بچه ها هستم و اگر امروز نتیجه ای نگیریم این موضوع را به AFC می بریم. ما یک تیم به معنای واقعی بودیم.

وی در پایان در مورد اینکه بسیاری از طلبکاران در تجمع امروز نیستند، گفت: چند تجمع دیگر بود و در قبلی هم ما نبودیم. مردم گرفتار هستند و نمی شود هر روز در تجمعات شرکت کنند.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : مسجد سلیمان
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 4 اسفند 1397 / ساعت : 16:00
پرسپولیس
پرسپولیس
(3)1 - (1)1
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی (جام حذفی)
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
دوشنبه, 29 بهمن 1397 / ساعت : 17:15

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور9
2کمال کامیابی نیا3
3سیامک نعمتی3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن