پیش بینی بت 940
نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد. نشست مشترکی ر... 5 out of 5 based on 3 ratings.

نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

نويسنده : فرزان ایزدشناس 2 اظهار نظر بازدید [ 1719 ] یکشنبه, 1 مرداد 1396
:: خبر
نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد. نشست مشترکی ر...

ارتش سرخ دات كام :

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد.

نشست مشترکی روز گذشته در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد.

در این نشست که آقایان عباباف، مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس و ،افتخاری، مدیرعامل استقلال حضور داشتند، صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی جهت ارائه خدمات مطلوب تر به تصویب حاضرین رسید.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندیعلی پیروندی :
    یکشنبه, 1 مرداد 1396 - 02:54 بعد از ظهر

    در شعار می گویند هر تمیمی که در در تورومنتهای آسیایی حضور دار جنبه ملی دارد و از هیچ کمکی نسبت آن دریغ نمیکنیم اما در عمل صفر، واقعا صفر تهمت و افترا هم نیست، الان پرسپولیس در مرحله یک هشتم و تنها نماینده ایران است، کل بوجه تیم هم اندازه یکی دو بازیکن تیم الاهلی رقیب دست به نقد پرسپولیس است، چرا باید بازیکنان تیم محبوب پایتخت ایران برای حق و حقوقشون نگران و دغدغه داشته باشند ، این حق و حقوق جزو دیون ممتازه باشگاه است باید در اولویت هر پرداختی باشد چه از نظر عقلی و چه از نظر شرعی ، سهم مسئولان فوتبال بویژه مدیران تیم در کسب موفقیتاه وقتی معنا پیدا میکند که حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی را به موقع و در زمان مناسب فراهم کنند تا آنها با انگیزه و بدون نگرانی به قول معروف با فراغ بال در خدمت تیم باشند ، این از نظر عقلی، و از نظر شرعی هم که مدیران تیم خود را متشرع و مذهبی میدانند ، باید تا عرق کارگر و یا هر زحمت کشی خشک نشده حقوق اورا بپردازدند، این گفته پیامبر عزیز اسلام است،بنابرین اگر متولیان ورزش بویژه فوتبال اگر کمکی از دستشون بر نمیاید به نماینده ایران در جام باشگاها بکنند لااقل ترتیبی اتخاذ کنند که حقوق حقه عوامل تیم به موقع انجام بگیرد تا بازیکنان و کادر فنی بدون دغدغه و با حداکثر انگیزه خود را برای رویا روی با حریف بد عهد که حتی حاضر نیست به کشور امن ما بیایند آماده کنند،

نظرسنجی

پرسپولیس موفق به هتریک قهرمانی می شود؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پدیده
پدیده
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : امام رضا
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 4 مرداد 1397 / ساعت : 20:45
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 0
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ---
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب