betabad

نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

- نظرات : 2 اظهار نظر - بازدید [ 1761 ] - یکشنبه, 1 مرداد 1396

نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد. نشست مشترکی ر... 5 out of 5 based on 3 ratings.
نشست تاج با طاهری و افتخاری درخصوص بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد. نشست مشترکی ر...

ارتش سرخ دات كام :

صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی با حضور رئیس فدراسیون و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برگزار شد.

نشست مشترکی روز گذشته در دفتر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور برگزار شد.

در این نشست که آقایان عباباف، مشاور وزیر و مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان، مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس و ،افتخاری، مدیرعامل استقلال حضور داشتند، صورتجلسه ساماندهی و بهبود وضعیت فروش بلیط مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی جهت ارائه خدمات مطلوب تر به تصویب حاضرین رسید.


مرتبط با موضوع

چيدمان به ترتيب :
  • علی پیروندی
    علی پیروندی :
    در شعار می گویند هر تمیمی که در در تورومنتهای آسیایی حضور دار جنبه ملی دارد و از هیچ کمکی نسبت آن دریغ نمیکنیم اما در عمل صفر، واقعا صفر تهمت و افترا هم نیست، الان پرسپولیس در مرحله یک هشتم و تنها نماینده ایران است، کل بوجه تیم هم اندازه یکی دو بازیکن تیم الاهلی رقیب دست به نقد پرسپولیس است، چرا باید بازیکنان تیم محبوب پایتخت ایران برای حق و حقوقشون نگران و دغدغه داشته باشند ، این حق و حقوق جزو دیون ممتازه باشگاه است باید در اولویت هر پرداختی باشد چه از نظر عقلی و چه از نظر شرعی ، سهم مسئولان فوتبال بویژه مدیران تیم در کسب موفقیتاه وقتی معنا پیدا میکند که حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی را به موقع و در زمان مناسب فراهم کنند تا آنها با انگیزه و بدون نگرانی به قول معروف با فراغ بال در خدمت تیم باشند ، این از نظر عقلی، و از نظر شرعی هم که مدیران تیم خود را متشرع و مذهبی میدانند ، باید تا عرق کارگر و یا هر زحمت کشی خشک نشده حقوق اورا بپردازدند، این گفته پیامبر عزیز اسلام است،بنابرین اگر متولیان ورزش بویژه فوتبال اگر کمکی از دستشون بر نمیاید به نماینده ایران در جام باشگاها بکنند لااقل ترتیبی اتخاذ کنند که حقوق حقه عوامل تیم به موقع انجام بگیرد تا بازیکنان و کادر فنی بدون دغدغه و با حداکثر انگیزه خود را برای رویا روی با حریف بد عهد که حتی حاضر نیست به کشور امن ما بیایند آماده کنند،

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 97 کدام بازیکن بود؟

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
شنبه, 10 فروردین 1398 / ساعت : 16:00
سپیدرود
سپیدرود
1 - 3
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : سردار جنگل
داور مسابقه : حسین زرگر
شنبه, 25 اسفند 1397 / ساعت : 16:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور11
2سیامک نعمتی4
3کمال کامیابی نیا3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2019 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط پارس میهن