پیش بینی بت 940
روی کاغذ، توی زمین، پای دل

روی کاغذ، توی زمین، پای دل

درباره ستاره های خارجی الاهلی عربستان افسانه ها ساخته شده است. اگرچه که بازیکنانی به نسبت باکیفیت هستند امّا کافی است نگاهی به بازی های لیگ عربستان بیاندازی ت... 5 out of 5 based on 9 ratings.

روی کاغذ، توی زمین، پای دل

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 4510 ] سه شنبه, 31 مرداد 1396
:: خبر ویژه
روی کاغذ، توی زمین، پای دل

درباره ستاره های خارجی الاهلی عربستان افسانه ها ساخته شده است. اگرچه که بازیکنانی به نسبت باکیفیت هستند امّا کافی است نگاهی به بازی های لیگ عربستان بیاندازی ت...

ارتش سرخ دات كام :

درباره ستاره های خارجی الاهلی عربستان افسانه ها ساخته شده است. اگرچه که بازیکنانی به نسبت باکیفیت هستند امّا کافی است نگاهی به بازی های لیگ عربستان بیاندازی تا ببینی چندان هم آن غول های ساخته شده نیستند. بازیکنانی که اگر شانس بازی در جایی بهتر را داشتند هزاران دلار نفتی هم پاشان را به لیگ سطح پایین عربستان نمی کشاند؛ چرا سطح پایین؟ گل های عمر سوما مهاجم الاهلی و آقای گل چند فصل گذشته لیگ عربستان را تماشا کن و ببین آیا تنها اوست که مهاجم خطرناکی ست یا قلب دفاع تیم های عربستانی هم حفره بزرگی دارد؟

الاهلی هفته گذشته در لیگ عربستان مقابل الفتح بازی کرد. دقیقه ۶۴ مسابقه لئوناردو هافبک برزیلی این تیم به بازی آمد. شور و هیجان ورزشگاه و گزارشگر عربستانی را که ببینی دستگیرت می شود که برادران عربستانی هر چه قدر هم پول خرج کنند در نهایت از فوتبال همین جنبه های سانتی مانتالش را بیشتر می پسندند؛ تا پایان بازی هر بار که او صاحب توپ شد گزارشگر «برزیلی، برزیلی» پرآب و تاب از دهانش نمی افتاد و تماشاگران هم نیم خیز می شدند برای برزیلی، و او تقریبا بیشتر توپ ها را لو داد. حکایت باقی خارجی هاشان هم همین است؛ فتفاتزیدیس یونانی اگرچه تکنیکی ست امّا اغلب گوشه ای ایستاده تا توپی به او برسانند و رقص پایی کند و بلکه پاس خوبی بدهد. کلودیمیر دسوزا شاید پرتلاش ترین خارجی الااهلی باشد که در میانه میدان حسابی می دود و توپ می گیرد و پخش می کند امّا باز هم شور و نشاط هافبک های پرسپولیس را ندارد. آنها هم جای خوبی را برای کار راحت پیدا کرده اند.

فوتبال ایران سال ها از همه دنیا عقب مانده و درجا زده. هنوز در سر تا سر ایران به عدد انگشتان یک دست هم ورزشگاه استاندارد و چمن مناسب نیست؛ هنوز تکلیف بلیط فروشی ورزشگاه ها مشخّص نیست و هنوز هزار و یک جای بساط می لنگد. این وسط امّا پرسپولیس به هر نحو خودش را از سیستم معیوب باشگاه های ایرانی کنده ست. پرسپولیس در حوزه مدیریتی اگرچه پرایراد امّا بسیار بهتر از تیم های دیگر اداره می شود و در حوزه فنّی هم بهترین ها را بالای سرش دارد و روی کاغذ هیچ کم از الاهلی عربستان ندارد.

 القصّه اینکه سال ها به خاطر همه عقب ماندگی ها در برابر میلیاردرهای خلیج فارس فقط دل بسته ایم به «دعای خیر» و «غیرت». این پرسپولیس امّا آن قدر خوب و سزاوار و برتر از همه تیم های غرب آسیا ساخته شده که سزاوار پیروزی امشب باشد؛ اگر بازیکن ها توی زمین همانی باشند که آمارهاشان می گوید و از آنها دیده ایم و به آن می شناسیم شان. روی کاغذ، توی زمین، پای دل، پرسپولیس باید برنده جدال با الاهلی باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  سه شنبه, 31 مرداد 1396 - 01:54 بعد از ظهر

  این حرف دلم با همه ی هوادارای عاشق پرسپولیسه نه اونایی ک فقط بلدن حرف بزنن..بازی پرسپولیس والاهلی امشب فوتباله بازیی ک هیچوقت قابل پیش بینی نبوده و نیست و نخواهد بود.هراتفاقی میتونه بیوفته هراتفاقی ..امشب میتونه شب درخششون باشه یا نباشه ولی ازتون میخوام فارغ از هر نتیجه ای ک رقم میخوره حمایت کنید ب قول مهندس پرسپولیس با هیچ تیمی در ایران قابل مقایسه نیست .حالا ک پرسپولیس سطح فوتبالش اروپایی شده بیاید فرهنگ هواداری ما هم ب اون سبک نزدیک شه .اگه مهدی نزد تو گل ب جای اینکه سریع بزنیم تو دنده ی فحش بیاین صبر داشته باشیم اون ثابت کرده ک جبران میکنه حتی در بدترین شرایط ک خیلیا پشتشو خالی کردن .اگه گلرمون دفاعمون هافبکامون امشب خوب نبودن ب جای اینکه دلسردشون کنیم پشتشون وایستیم همونجوری ک تو این دوسال بودیم و نتیجه اشم دیدیم...همه ی این اما و اگرها احتمالش کمه ولی صفر نیست .فوتباله و هزارویک اتفاق بازیکنامون سوپرمن و قهرمان تخیلی نیستن ولی باور دارم ب ساق پاشون باور دارم ب نیتشون ب اینکه کم نمیزارن .میدونم با تمام وجود بازی میکنن تا سربلند و با برد برگردن...حمایتشون کنیم چون آینده ی فوق العاده درخشانی در انتظارشونه..ب امید برد امشب و شادی همه پرسپولیسیا

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  سه شنبه, 31 مرداد 1396 - 04:57 بعد از ظهر

  آفرین..عالی...فقط حمایت..در هر حال و بدون توجه به هر نتیجه ای فقط و فقط باید حمایت کنیم...بخدا اگر بجای شکوه و شکایت« از همه تیم ( نه یکنفر و و یا تعدا خاص..از همه وحتی نیمکت نشینان ) حمایت کنیم و (تنها و تنها نام پرسپولیس را فریاد بزنیم (برای اینکه خودمون مشکلاتو کم بکنیم )..مطمئن باشید که بهترین نتایج دوباره نصیبمون میشه..بسیار پیام زیبایی بود و از این درایت سپاسگزاریم..

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  سه شنبه, 31 مرداد 1396 - 05:05 بعد از ظهر

  مرسی ازپیام زیبات به امیدبردالتماس دعا

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب