ویکتوری بت
چشم امید برانکو به ابوظبی/ KGB به جای ATM؛ ورق اینطور برگشت!

چشم امید برانکو به ابوظبی/ KGB به جای ATM؛ ورق اینطور برگشت!

برانکو ایوانکوویچ در یکی از بهترین تعویض های خود توانست ورق را به سود پرسپولیس برگرداند و این تیم را امیدوار به عبور از این مرحله کند. زمانی که مدافع و سرمربی... 5 out of 5 based on 13 ratings.

چشم امید برانکو به ابوظبی/ KGB به جای ATM؛ ورق اینطور برگشت!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 9 اظهار نظر بازدید [ 11065 ] چهارشنبه, 1 شهریور 1396
:: خبر ویژه
چشم امید برانکو به ابوظبی/ KGB به جای ATM؛ ورق اینطور برگشت!

برانکو ایوانکوویچ در یکی از بهترین تعویض های خود توانست ورق را به سود پرسپولیس برگرداند و این تیم را امیدوار به عبور از این مرحله کند. زمانی که مدافع و سرمربی...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو ایوانکوویچ در یکی از بهترین تعویض های خود توانست ورق را به سود پرسپولیس برگرداند و این تیم را امیدوار به عبور از این مرحله کند.

زمانی که مدافع و سرمربی الاهلی در نشست خبری پیش از بازی ادعای شناخت کامل از پرسپولیس و مهره های این تیم را مطرح کرد، کمتر هواداری از پرسپولیس این حرف ها را جدی گرفت؛ اما با شروع بازی و حملات طوفانی شاگردان سرگی ربروف و تسلیم شدن علیرضا بیرانوند و مدافعان سرخپوش، آنها در یک قدمی حذف از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان قرار گرفتند.

پرسپولیس خیلی زود از حریف در دیداری که در استادیوم سلطان قابوس  به عنوان میزبان محسوب می شدند، عقب افتادند و حرکات آنها نیز در نیمه اول نشانه ای از موقعیت سازی برای عبور از مدافعان سفیدپوش نداشت. این برای تیمی که در لیگ برتر هوادارانش را به مالکیت توپ و ایجاد فرصت های پیاپی عادت داده بود، دور از انتظار بود که حملات ناکامی تا پشت محوطه جریمه حریف داشته باشند. هر چه از دقایق بازی می گذشت ادعایی که سرمربی الاهلی در نشست خبری مطرح کرده بود بیشتر نمود پیدا می کرد و به واقعیت نزدیک می شد.

تیم برانکو ایوانکوویچ با ساختاری که او شکل داده بود بیش از یک فصل با همین ترکیب ابتدایی مقابل الاهلی به میدان رفته بود تا شناخته بودن استراتژی آنها برای حریفان قدرتمند آسیایی دور از ذهن و انتظار نباشد. مربع هجومی این تیم با محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، مهدی طارمی و وحید امیری یکی از شناخته ترین روش هایی بود که ربروف در جریان نشست خبری خود نیز به آن اشاره کرده بود و بر اساس آن خیلی زود نه تنها حملات این تیم را خنثی که با نتیجه دو بر صفر نیز پیش افتاد تا سرخ ها برای دیدار برگشت نیز ناامید باشند.

انقلاب به سبک برانکو ایوانکوویچ

سرمربی کروات سرخپوشان که اعتقادات ویژه او برای سود بردن از ترکیب ثابت بر کسی پوشیده نیست، اینبار نیز همان استراتژی و ترکیب آشنا را به کار گرفت. ترکیبی که بدون تغییر نسبت به پیش بینی ها راهی میدان شد و برابر ربروف و تیم آنالیزش چیز عجیبی را به همراه نداشت. با این حال برانکو ایوانکوویچ که پیش از این نیز تعویض هایی جالب توجهی انجام داده بود، اینبار پیش از پایان یک تصمیم انقلابی گرفت و سه مهره غیرقابل عبور تیمش را راهی نیمکت کرد تا بشار رسن، کمال کامیابی نیا و گادوین منشا را راهی زمین کند. تغییراتی برای انقلاب بزرگ و سورپرایز سرگی ربروف!

تازه واردها ورق را برگرداندند
عبور از نام محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی در دیداری که برانکو ایوانکوویچ و تیمش با دو گل از حریف عقب بودند، هرچند یک قمار بزرگ محسوب می شد؛ اما بهترین آس ها را در زمین قرار داد. بازیکنانی با روحیه بزرگ برای تغییر و زنده ماندن؛ کامیابی نیا در تغییر پستی جالب در کنار ربیع خواه و جلوتر از او وظیفه پخش کردن توپ های میانه میدان و جلوگیری از ضدحملات را برعهده گرفت و به بهترین شکل ممکن از پس آن برآمد.

بشار رسن نیز با حضوری فعال در تمام نقاط میانه زمین یک بازیساز فراتر از فوتبال ایران نشان داد که اوج کار او در ضربه ایستگاهی منتهی به گل اول این تیم نمود پیدا کرد. پاس های تک ضرب و موقعیت سازی های مناسب در کنار حفظ توپ و ضرباهنگ تکنیکی این هافبک عراقی خونی تازه در جریان رگ های این تیم وارد کرد که زمینه ساز تساوی این تیم نیز شد.

گادوین منشا نیز باید خوشحال باشد که فارسی نمی داند و به بهترین شکل ممکن توانست از حواشی هفته اخیر عبور کرده و روی نیمکت برای گلزنی بی تابی کند. مهاجم نیجریه ای و مدعی پرسپولیس خیلی زود در زمان حضورش در زمین توانست دومین گل خود در ترکیب سرخپوشان را در باکس خارج از محوطه جریمه به ثبت رسانده تا پیام آور شادی برای برانکو ایوانکوویچ و تمام هواداران این تیم باشد. منشا که با قدرت تمام کنندگی خود بهترین تصمیم ممکن را در لحظه گرفت، این تیم را به رقابت های لیگ قهرمانان بازگرداند تا برانکو ایوانکوویچ ورق را به سود خودش بازگرداند.

زنگ خطر به صدا در آمد
پرسپولیس 25 روز دیگر باید دیدار برگشت خود را مقابل الاهلی برگزار کند. دیداری که با تساوی پرگل هرچند امید را نزد این تیم افزایش داد اما مستلزم این است تا آنها ضمن حفظ دروازه خود، شاگردان ربروف را تسلیم موقعیت سازی و اشتباه برای دریافت گل کنند.

برانکو ایوانکوویچ با تغییرات بزرگ خود زنگ خطر را برای بازیکنان مدعی حضور در ترکیب به صدا درآورد. جایی که مثلث تعویضی او با کمال، گادوین و بشار (KGB) مقابل مهدی طارمی، محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده (ATM) یک ادعای بزرگ برای فرصت بیشتر را به میان کشید. اتفاقی که باعث خواهد شد ضمن داغ شدن تنور رقابت برای دستیابی به ترکیب اصلی، تیم برانکو ایوانکوویچ به امیدواری برای موفقیت نزدیک تر شود.

سرمربی کروات سرخپوشان اکنون برخلاف فصل گذشته نیمکتی رشک برانگیز دارد که او را برای دستیابی به ادعاهای بزرگ موفقیت اش امیدوارتر می کند و باید دید چه نتیجه ای از آن خواهد برد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • amin esfandiariamin esfandiari :
  سه شنبه, 31 مرداد 1396 - 11:50 بعد از ظهر

  واقعا رسن چقدر خوب بود نشون داد که باید به همین سرعت تعویض بشه واقعا تعویضیامون خوب کار کردن
  این همون چیزی بود که پارسال بهش احتیاج داشتیم معجزه ای به اسم :
  *** تعویض طلایی ****

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 12:28 قبل از ظهر

  چقدر خوب بود بشار رسن! چه گلی زد منشا!
  زمان تعویض دقیقه60 الی 70 باشه مطمئنا سود میکنیم
  علاوه بر منشا و رسن سیامک نعمتی و مصلح هم فوق العادن و میتونن خودشونو نشون بدن

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 12:36 قبل از ظهر

  منشا از کوچکترین موقعیت گل میسازد چرا باید وقت کم در اختیارش قرارداده شود در واقع در رابطه با منشا نباید فرصت سوزی شود

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 12:44 قبل از ظهر

  الان دیگه وقت حاشیه سازی نیست. دیدیم که طارمی بعد از گل منشا چطوری باهاش خوشحالی کرد. هیچ تیمی حریف ما نیست فقط حاشیه ها میتونه تیم رو نابود کنه.
  فکر کنم خود بازیکن ها مثل کامیابی نیا هم فهمیدن که دیگه هیچکسی فیکس نیست.

 • پدرام سلیمیپدرام سلیمی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 12:55 قبل از ظهر

  برانکو یک بار دیگه نشون داد که چرا مربی بزرگیه و وجودش برای ما یک نعمت بزرگه.
  نیمه اول و نیمه دوم حدودا تا دقیقه 60 ما تیم همیشگی نبودیم و شاید این به خاطر کاربلدی ربروف بود که وسط زمین رو از ما گرفته بود ولی هوش و ذکاوت برانکو بود که با تعویض هاش بازی رو کاملا برگردوند و صد افسوس که چرا گل سوم رو نزدیم ولی باز جای شکرش باقیه که بازنده نبودیم.
  اگر به بازی های این فصل لیگ قهرمانان نگاه کنیم متوجه میشیم که ما اکثرا بازی های برگشت رو بهتر بودیم که این احتمالا به خاطر آنالیزهای گسترده برانکو و چوک هست مثل بازی برگشت با لخویا ، الریان ، الوحده و حتی الهلال که براساس آمار تو بازی برگشت بهتر بودیم.
  با این اوصاف و براساس آمار و ارقام میریم که تو ابوظبی به نیمه نهایی برسیم و باعث بالا رفتن پرچم پرسپولیس تو آسیا شیم....انشاءالله

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 01:00 قبل از ظهر

  بازی برگشت باید بادوتا هافبک دفاعی بازی کنیم تا اول گل نخوریم بعد گل بزنیم!

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 10:04 قبل از ظهر

  دوستان یادتونه چقدر روی صبر هوادار و آس های برانکو ناکید میکردم؟/ وجدانا فکر میکنید که اگر برانکو از اول این ترکیب را میچید..باز هم میتونستیم ورق را برگردونیم؟/ با توجه به ترکیب چینی پروفسور و بازیهای رفتی که با حریفان داره« مطمئن بودم که هم این بازی مساوی میشه و هم اول گل میخوریم..خوب به بازیهای قبلی دقت کنید..شیوه برانکو همینه..از حریفی که هم فدره و هم کمتر شناخت داره ( با توجه به بازیکنان جدیدی که گرفتند ) ترکیبشو معمولا در نیمه دوم میچینه..تا ضمن گیج کردن حریفن خودش هم نقاط ضعف و قوتشو پیدا بکنه..آینها همون آس های پروفسورند که البته چند تا دیگه داره..در بازی برگشت خواهید دید..فقط هی نگیم چرا فلان بازیکنو به زمین نمیفرسته...همه ورقها نباید رو بشه..اینو کریم هم میدونه که به بریده شدن آسش معترض بود..

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 11:10 قبل از ظهر

  دقیقا همینه یکم صبر داشته باشید برانکو ک مربی بی تجربه و خامی نیست اون فوق العاده باتجربه است و میدونه تو شرایط سخت چجوری بازی رو ب نفع خودش برگردونه ..بعضیام اینقدر کارشناس بازی درنیارن

 • محمدرضا هزارجریبیمحمدرضا هزارجریبی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 10:36 قبل از ظهر

  امیدوارم برانکو ب بازیکن های رو نیمکتش بعد این بازی بیشتر اعتماد کنه و مطمئنا ازین اعتماد همه سود میبرن
  در روزی ک بهترین های این فصل پرسپولیس ب خاطر شناخت تیم حریف کارایی نداشتن فرصت برای رو کردن پلان دوم و سوم تیمه
  تعویض ها اگر قرار باشه کارساز باشن نبایست ۸۰ ب بعد وارد زمین بشن...باید اجازه بدیم تا خودشونو تو بازی پیدا کنن و بعد بازدهی داشته باشن
  تعویض همزمان هر سه بازیکن هم خیلی ب دل نشست...نمیخوام اینو بگم ولی انگار برانکو خواست با اینکار فشار این حواشی اخیر مبنی بر داس ندادن هافبکا رو از تیم بر داره تا هم بازیکنا راحت تر بازی کنن و هم تیم ب نتیجه برسه
  کاش تو این فاصله ۳ هفته ای تیم ملی بازی نداشت و پرسپولیس تو بازی های لیگ ب فرم ایده ال و هماهنگ میرسید
  ب امید موفقیت تو ابوظبی

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب