ویکتوری بت
الاهلی را می توان اهلی کرد

الاهلی را می توان اهلی کرد

اگه آدم گذاشت اهلیش کنن بفهمی نفهمی خودش رو به این خطر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه. شازده کوچولو آنتوان سنت اگزوپری پرسپولیس امیدها را برای بازی برگشت ن... 5 out of 5 based on 8 ratings.

الاهلی را می توان اهلی کرد

نويسنده : تورج عاطف 4 اظهار نظر بازدید [ 3537 ] چهارشنبه, 1 شهریور 1396
:: مقالات
الاهلی را می توان اهلی کرد

اگه آدم گذاشت اهلیش کنن بفهمی نفهمی خودش رو به این خطر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه. شازده کوچولو آنتوان سنت اگزوپری پرسپولیس امیدها را برای بازی برگشت ن...

ارتش سرخ دات كام :

اگه آدم گذاشت اهلیش کنن بفهمی نفهمی خودش رو به این خطر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه. شازده کوچولو" آنتوان سنت اگزوپری "

پرسپولیس امیدها را برای بازی برگشت نگاه داشت و حالا باید به دنبال اهلی کردن الاهلی باشد یا به قول سنت اگزوپری بتواند خطر به گریه انداختن و شکست دادن آنها را افزایش دهد و برای این کار شاید باید برانکو ایوانکوویچ هم بر روی نقشه راه و هم  سردارانش تفکری دیگر داشته باشد و این مسئله با توجه به بازی امشب عیان شد!

نکته اول: اتفاق خوب این بازی روحیه تیم پرسپولیس است. این تیم باور شکست را ندارد  تیمی که در دقایق آغازین بازی گل بخورد و بعد در ادامه بار دیگر در یک ضد حمله دروازه خود را باز شده ببیند اما به بازی برگردد یعنی این تیم طاقت باخت ندارد و باید به پیروزی بیاندیشد و دیگر به فکر ستاره های الاهلی نباشد.

نکته دوم: پرسپولیس باید به سرمایه های خودش بهای بیشتری دهد و یکی از مهمترین سرمایه های این تیم در حضور تازه واردهای پرسپولیس هستند. بازیکنانی چون شجاع خلیل زاده و منشا و بشار رسن که یک بازیکن فوق العاده است و بی گمان برانکو باید با خاطرات زندگی نکند. بازگشت سید جلال در ابوظبی یعنی تغییر مکان انصاری و در ادامه حضور مردان موثر دیگری که در پرسپولیس روی نیمکت هستند. برانکو طرح تاکتیکی اش را دیر تغییر می دهد مگر معجزه رخ دهد. آن گونه که انصاری در روزی در برابر سپاهان این گونه بود. محرمی هم در لیگ بعد در مقابل سپاهان همان گونه عمل کرد. محسن مسلمان در دربی این کار را کرد. حالا برانکو به بشار رسن و منشا باید بها بدهد.

نکته سوم: از بها دادن سخن آمد به نظر می آید یک نکته مهم بار دیگر در این بازی به اثبات رسید. آرایش الماس گونه و یا لوزی در پرسپولیس ضربه پذیر است. این تیم با این آرایش در توپهای پشت هیجده قدم و از عمق دچار مشکل می شود. این اتفاق در این بازی افتاد و در بازی برگشت در برابر استقلال در دور برگشت هم شاهد آن بودیم. حضور دو هافبک پاسور و درگیر و شوت زن می تواند این نقطه ضعف را بر طرف کند. آیا بهتر نیست سیامک نعمتی در کنار یکی از دو هافبک میانی به میدان بیاید؟! این بازی بی اغراق ربیع خواه بد بود اما وضعیت سیسستم زمین شرایط او را بدتر هم کرد. آرایش 2-4-4 و شاید 1-4-1-4 باید در بازی برگشت به تیم کمک بیشتری می کند

نکته چهارم: پرسپولیس باید دقت تیمی خودش را افزایش دهد. در این تیم هنوز رگه هائی از شتاب زدگی و از دست دادن ساده توپها و درگیری های بی جا دیده می شود. بازی برگشت بازی جنگ روانی نیز هست. زدن یک گل می تواند این جنگ را به نفع تیم پرسپولیس  ایران برگرداند.

به انتظار می نشینیم....


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 02:43 قبل از ظهر

  توی لیگ ایران هم تیمها میدونن پرسپولیس میخواد چکار کنه ولی چون زورشون نمیرسه نمیتونن مقاومت کنن ولی توی آسیا اینطور نیست و قدرت تیمها در یک سطحه و همون استراتژی لیگ تو آسیا جواب نمیده. باید تو آسیا از اصل غافلگیری هم استفاده کرد.
  با اضافه شدن نوراللهی نیمکت پرسپولیس پرستاره تر هم میشه پس باید برانکو بازیها رو مدیریت کنه و به همه بازی بده تا انگیزه ها کم نشن. این تئوری که این بازیکن ها کنار هم بازی کردن پس هماهنگن دیگه باطل شده الان تو پرسپولیس سیستم حرف اول رو میزنه نه شخص و اینقدر سیستم تیم قوی شده که بازیکنی مثل بشار رسن در کمتر از دوهفته تو سیستم تیم حل شده و با بقیه هماهنگه

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 10:14 قبل از ظهر

  عجله نکنید..یک مربی با سیاست هیچوقت همه ورفهاشو بیکباره رو نمیکنه..نمونه اش بازی دیشب که ابتدا برانکو همون ترکیب همیشگیو فرستاد توی زمین..ترکیبی که همه میدونن..ولی این از سیاستش بود..از درک و شعور بالای برانکو بود.اگر گل زود هنگام را نخورده بودیم « مطمئن دباشید که همون ترکیب هم پدر الاهلی در میاورد..ولی این رویه برانکو در مسابقات حساسیست که شناخت کمتری نسبت به بازیکنان و بازیشون داره..سابقشو داریم...وقتی حریف خوب به این ارنج خو گرفت بیکباره تغییر رویه میده..آس های خودشو رو میکنه..مطمئن باشید که هنوز ورقهایی در زیر آستینش داره..منتها اگر ما بگذاریم و خودمون نخواهیم که خودمونو لو بدیم..اگر مدام نگیم که چرا فلان بازیکن رفت توی زمینو اون یکی نرفت..ضمن اینکه نه خودمون و نه به هیچکس دیگه اجازه ندیم که مسائل گذشته را دوباره رو کند..حتی به مقاله نویسان..اگر و اگر و اگر واقعا عاشق پرسپولیسم پس باید همه حرف و حدیثها را تموم کنیم و توی دهن کسانی بزنیم که میخوان کشش بدن..حمایت..حمایت..

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 03:05 بعد از ظهر

  این تیمو فقط حاشیه زمین میزنه این تیم میتونه الاهلی رو حذف کنه اگه بعضیا بزارن.این بعضیا همون دشمنای در لباس هوادارن هروقت ی چی میگن و حاشیه درست میکنن بقیه باهاشون همراه میشن غافل از اینکه این کارشون پرسپولیسو نابود میکنه..بازیکنا هم انسانن ب هرحال هر انسانی تا ی حدی ظرفیت داره میتونه فشار و نقدای بی جا رو تحمل کنه حتی خود شما هم اینهمه هجمه ی بی رحمانه طرفت باشه واقعا کم میاری تمرکز کافی نداری بازیکنای پرسپولیس هم همینجورین خواهشا بعضیا دم از حمایت نزنن سنگین ترن ب نظرم ..من از هوادارای واقعیمون میخوام حمایت کنن دلگرمی بدن ب بچه های تیم .حرفای رسانه ها و دشمنای پرسپولیس باد هواست اونا همیشه چرت و پرت زیاد میگن ولی ما باید هوشیار باشیم و حمایت کنیم از جوونای تیممون اونا همیشه ستاره ی نجات تیم بودن اگه تا اینجا رسیدیم ک افتخار ایران لقب گرفتیم شک نکنید بخش زیادیش ب خاطر تلاش زیاد بچه های تیم بوده همه اشون عالی ان این قهرمانی این موفقیت های بادوام پرسپولیس متعلق ب ما هوادارای عاشقه و تیم بزرگ پرسپولیس حتی اونایی ک روزی تو تیم بودن و تلاش کردن واسه شادی ما و الان نیستن حالا ک نیستن قدر اونایی ک هستن رو بدونیم با زخم زبون دلشونو نشکنیم ..ان شاءالله با قدرت بیشتر میریم واسه بردن الاهلی و رسیدن ب فینال اسیا

 • علی رجبیعلی رجبی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 10:33 قبل از ظهر

  صعود میکنیم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب