پروین: تعویض های برانکو خوب بود، خدا کند پرسپولیس به حاشیه نرود

پروین: تعویض های برانکو خوب بود، خدا کند پرسپولیس به حاشیه نرود

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: نباید اجازه دهند تیم به حاشیه برود. با ورد تیم به حاشیه باید فاتحه پرسپولیس را خواند. پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قه... 5 out of 5 based on 5 ratings.

پروین: تعویض های برانکو خوب بود، خدا کند پرسپولیس به حاشیه نرود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 4527 ] چهارشنبه, 1 شهریور 1396
:: خبر
پروین: تعویض های برانکو خوب بود، خدا کند پرسپولیس به حاشیه نرود

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: نباید اجازه دهند تیم به حاشیه برود. با ورد تیم به حاشیه باید فاتحه پرسپولیس را خواند. پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قه...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس، گفت: نباید اجازه دهند تیم به حاشیه برود. با ورد تیم به حاشیه باید فاتحه پرسپولیس را خواند.

پرسپولیس در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی به تساوی 2 بر 2 رسید تا همه چیزی به بازی برگشت در ابوظبی کشیده شود.

علی پروین اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد وضعیت این تیم صحبت های زیر را انجام داد:

پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان به تساوی 2 بر 2 رسید. نظر شما در مورد این بازی چیست؟
 پرسپولیس بازی را بد شروع کرد اما رفته رفته شرایط بهتری پیدا کرد. بعد از دریافت گل دوم تیم خیلی خوب شد. تعویض های برانکو ایوانکوویچ هم بسیار خوب بود. خدا کند تیم به حاشیه نرود. فکر می کنم پرسپولیس وارد حاشیه شده است که در این شرایط کار خیلی سخت می شود.

منظورتان به همین شایعاتی است که در مورد پاس ندادن بازیکنان مطرح شده است؟
بله. اگر این مسائل در تیم وجود داشته باشد باید فاتحه تیم را خواند. باز هم خوب شد پرسپولیس مساوی کرد اما با این وجود باز هم کار بسیار سخت است چراکه با یک تساوی یک بر یک هم الاهلی به مرحله بعد صعود می کند. فکر می کنم پرسپولیس در بازی برگشت بتواند الاهلی را شکست دهد.

خود شما این موضوع پاس ندادن به منشا را در تیم مشاهده کردید؟
به این حرف ها اصلا اعتقاد ندارم که به یک بازیکن پاس بدهد و به دیگری پاس ندهند. متاسفانه این حرف ها بیرون از تیم مطرح می شود. اصلا به این حرف ها اعتقاد ندارم. یک زمان می گفتد استقلال و پرسپولیس برای رسیدن به تساوی تبانی می کند مگر می شود من به مهاجم تیم بگویم در 6 قدم صاحب موقعیت شدی گل نزن! اصلا این کار شدنی است. این حرف ها بیرون زده می شود و کم کم حرف ها به تلوزیون و روزنامه ها کشیده می شود. بعد هم روی سکوها مد شده تا یک گل دریافت می شود شعارها را شروع می کنند. روز گذشته علیه علیرضا منصوریان شعار دادند. وقتی این چیزها را می بینیم ناراحت می شویم. آدم آنقدر زحمت بکشد بعد اینطور شود. حالا شرایط اینطور شده همه تقصیرات گردن مربی که نیست، بازیکنان هم بالاخره مقصر هستند. به نظر من 40 درصد مربی و 60 درصد بازیکنان مقصر هستند.

دیروز بعد از گلی که منشا زد طارمی از روی نیمکت برخواست و به سمت منشا رفت و او را در آغوش کشید. این اتفاقات به کاهش این شایعات کمک می کند.
امیدوارم. بازیکنان باید رفیق باشند. این تیم بسیار خوب است و همه چیز دست به دست همه داد تا پرسپولیس شرایط خوبی داشته باشد. با رفاقت می توانند از این مرحله عبور کنند. پرسپولیس خوشبختانه لیگ را هم خوب شروع کرده است.

البته در بازی آخر مقابل الاهلی یک مقدار کار سخت شد؟
این مسائل در فوتبال پیش می آید.

مهدی طارمی بعد از بازی سیاه جامگان هم به دلیل فحاشی ها گریه کرد؟
متاسفانه تیم کمی وارد حاشیه شده است. همیشه گفتم طارمی 10 موقعیت به دست می آرود 5-6 موقعیت را خودش ایجاد می کند. مهاجم همین است. مهاجم باید چند موقعیت را خراب کند تا در نهایت گلزنی کند. از بدشانسی او در این چند بازی نتوانسته گلزنی کند.  در حال حاضر بین بازیکنان فعلی بهترین مهاجم ایران است. او امسال هم آقای گل می شود. طارمی خیلی بچه خوبی است. بارها به او گفتم مراقب باشد تا او را وارد حاشیه نکنند.

باز هم این مسئله را به او می گویید؟

صد بار به او گفتم مراقب باش وارد حاشیه نشوی. امیدوارم شرایط او هم بهبود پیدا کند.

نظر شما در مورد الاهلی چیست؟ آیا آنها تیمی هستند که بتوان در بازی برگشت شکستشان داد؟
تیم های عربی شرایط خودشان را دارند. اصلا نمی دانم آنها چطور دو گل زدند. تیم های عربی تا پشت محوطه جریمه بسیار خوب هستند. بعد از اشتباهی که شد و در ثانیه های ابتدایی پرسپولیس گل خورد بازیکنان خودشان را خیلی خوب جمع و جور کردند. تعویض های برانکو خیلی خوب بود. ان شاءالله تیم در بازی برگشت این نتیجه را جبران کند.

چقدر به موفقیت تیم در آسیا امیدوار هستید؟
فکر می کنم تیم از این مرحله بالا بیاید. اجازه بدهید ابتدا تیم به مرحله بعد صعود کند و سپس در مورد مراحل بعد صحبت می کنیم.

بعد از بازی استقلال هم اتفاقاتی افتاد که حتما مشاهده کردید؟
بله همانطور که گفتم تا توپ وارد دروازه می شود شروع به فحاشی می کنند. بازیکنان مقصر هستند. شرایط هم طوری پیش رفته که بازیکنان جفت و جور نشدند.

به نظر شما باید به منصوریان فرصت بدهند؟
به نظر من باید فرصت بدهند. سال قبل هم وضعیت همینطور بود. ابتدا شرایط خوب نبود اما در ادامه 3-4 پیروزی متوالی به دست آورد و وضعیت بهبود یافت. می توانند خودشان را جمع و جور کنند.


مرتبط با موضوع
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 12:50 بعد از ظهر

  چرا خوب ها را میذاره بیرون بازیکنان ظریف و ضعیف مذاره تا مجبور بشه بعد از عقب موندن خوبا را بیاره تو تا جبران کنند!!!؟

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 05:14 بعد از ظهر

  واقعا چرا قبل بازی نفهمید که قراره این بازی کی بهتر بازی کنه و کی گل بزنه؟ پس چطور الان ما میدونیم؟! حتی بازی برگشت که تموم بشه هم ما میدونیم کی باید بازی میکرد!!!!!!

 • محمد صالحیمحمد صالحی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 02:02 بعد از ظهر

  چرا کمال باید رو نیمکت بشینه؟چرا برانکو داره با سرنوشت تیم و اعصاب هوادار بازی میکنه؟چرا ربیع خواه فیکس باشه؟ماهینی هم دیگه نگو

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 03:15 بعد از ظهر

  چیه داداش وایسا باهم بریم حالا خوبه نباختیم وگرنه بیچارمون میکردین...سرمربی تیم برانکو ایوانکوویچه کسی ک خوب بازیکناشو میشناسه کسی ک تمام روزو کنار بازیکناشه میدونه کی بهتره واسه بازی کی روحیه اش روب راه تره کی نیست.این وظیفه براکو ب عنوان سرمربیه ک ترکیب بچینه و کسی حق دخالت نداره حتی شما دوست عزیز

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 05:08 بعد از ظهر

  مموتی هنوزم دست از سر پرسپولیس بر نمیداری؟ برو به اسی برس برو

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 05:07 بعد از ظهر

  معما چو حل گشت آسان شود! حالا که بازی تموم شده کارشناسا میگن چرا اونکه خوب بود توی این بازی از اول نیومد! فکرشو بکنید اگه تعویضی های این بازی رو در بازی برگشت از ابتدا بذاره و خدای نکرده بد بازی کنن همینها چی میگن!
  چرا مثل بازی قبل نیمه دوم که حریف خسته بود نیاوردیشون تو زمین! خخخ

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب