پیش بینی بت 940
کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت

کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت

شاید اگر کمال کامیابی نیا هفته گذشته در تمرین پرسپولیس دست به اعتصاب نمی زد مقابل الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می گرفت. کامیابی نیا خیلی زود از رفتارش پ... 5 out of 5 based on 18 ratings.

کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 25782 ] چهارشنبه, 1 شهریور 1396
:: خبر
کامیابی نیا پرسپولیس را به دردسر انداخت

شاید اگر کمال کامیابی نیا هفته گذشته در تمرین پرسپولیس دست به اعتصاب نمی زد مقابل الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می گرفت. کامیابی نیا خیلی زود از رفتارش پ...

ارتش سرخ دات كام :

شاید اگر کمال کامیابی نیا هفته گذشته در تمرین پرسپولیس دست به اعتصاب نمی زد مقابل الاهلی در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار می گرفت.

کامیابی نیا خیلی زود از رفتارش پشیمان شد و به تمرین پرسپولیس برگشت با این حال برانکو نه مقابل سیاه جامگان و الاهلی او را از ابتدا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار نداد. مربی که نشان داده تیمش در هر شرایطی که باشد با بازیکنی که مرتکب رفتاری منفی از نظرش شود شوخی ندارد و او را نیمکت نشین می کند.

حمید استیلی چهره مطرح پرسپولیسی ها امروز در مصاحبه ای گفت اگر کامیابی نیا مقابل الاهلی از ابتدا در ترکیب پرسپولیس به میدان می رفت سرخپوشان با شرایط بهتری در 60 دقیقه اول کار مقابل حریف عربستانی بازی می کردند: بهتر بود کامیابی نیا از ابتدا در ترکیب تیم به میدان می رفت. بازیکن جایگزین او یعنی محسن ربیع خواه نتوانست در کار دفاعی آن جنگندگی لازم را داشته باشد. ربیع خواه بازیکنی است که وقتی توپ را در اختیار دارد خوب پاس می دهد و بازی را باز می کند اما وقتی توپ را در اختیار ندارد درگیری لازم را ندارد. در لیگ هم در بازی با سیاه جامگان دیدیم که نبود کامیابی نیا چقدر روی عملکرد پرسپولیس تاثیر داشت.

دقیقا از زمانی که کامیابی نیا به همراه رسن و منشا وارد ترکیب پرسپولیس این تیم احیا شد و در همین زمان پرسپولیسی ها موفق شدند دو بار دروازه الاهلی را باز کنند تا اهمیت بازیکنی همچون کامیابی نیا در ترکیب پرسپولیس مشخص شود. اگر رفتارهای هفته گذشته نبود کامیابی نیا هم مقابل سیاه جامگان فیکس بازی می کرد و هم مقابل الاهلی و پرسپولیس شاید هرگز دردسرهای این دو دیدار را تجربه نمی کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد صالحیمحمد صالحی :
  چهارشنبه, 1 شهریور 1396 - 11:32 بعد از ظهر

  خو چرا برا طارمی از این تنبیه ها در نظر نگرفت برانکو؟در این چنتا بازی بود یا نبود طارمی چندان به چشم نیومده بلکه حاشیه هم داشته

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 12:30 قبل از ظهر

  کامیابی هم توپ گیری می کنه هم توپ پخش کن هم هست.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 12:47 قبل از ظهر

  اگر اعتصاب هم نمی کرد در ترکیب اصلی نبود

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 10:02 قبل از ظهر

  باید به شما وجناب استیلی عرض کرد که..تفاوت برانکو با شماها در همینه که شما نوک بینی خودتونو میبینید و برانکو دوردستو..نخیر..اتفاقا بهترین حربه ای بود که برانکو انجام داد.خستگی مفرط را توسط دوندگیهای امثال طارمی و احمدزاده ومسلمان به تیم حریف وارد کرد و سپس با نیروی تازه نفس و ناشناخته برای حریف« توانست بازیو بدست بگیره و اگر گل زود هنگام نبود « مسلما بدونید پیروز میدان بود...اگر برانکو قراربود کمال را تنبیه کنه«هرگز اجازه بازی نمیداد..مثل بازی با سیاه جامگان..اتفاقا تنها خصلتی که در برانکو نیست« خصلت عقده ای و انتقام گیری و لجبازیه..منتها فرق آدمهای بزرگ و موفق با آدمهای ساده و ناموفق ( نمیخوام بی ادبی کرده باشم ) در همین ظاهر بینیهاست...لطفا حاشیه تازه درست نکنید..

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 12:14 بعد از ظهر

  بابا بیخیال این مسائل مهم قهرمانیمونه فقط حمایت حاشیه ممنوع

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب