ویکتوری بت
خلیل زاده: اشتباهاتم را ببخشید؛ سوما و دسوزا را مهار می کنیم

خلیل زاده: اشتباهاتم را ببخشید؛ سوما و دسوزا را مهار می کنیم

مدافع گلزن پرسپولیس امیدوار به صعود از این مرحله است و برای بازی برگشت و از پیش رو برداشتن الاهلی لحظه شماری می کند. شجاع خلیل زاده توانست با گل خود پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 9 ratings.

خلیل زاده: اشتباهاتم را ببخشید؛ سوما و دسوزا را مهار می کنیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 8378 ] پنجشنبه, 2 شهریور 1396
:: خبر
خلیل زاده: اشتباهاتم را ببخشید؛ سوما و دسوزا را مهار می کنیم

مدافع گلزن پرسپولیس امیدوار به صعود از این مرحله است و برای بازی برگشت و از پیش رو برداشتن الاهلی لحظه شماری می کند. شجاع خلیل زاده توانست با گل خود پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع گلزن پرسپولیس امیدوار به صعود از این مرحله است و برای بازی برگشت و از پیش رو برداشتن الاهلی لحظه شماری می کند.
شجاع خلیل زاده توانست با گل خود پرسپولیس را امیدوار به بازی برگشت کند و امید را به اردوی سرخپوشان بازگرداند. گلی که با گل منشا تکمیل شد و آنها از یک شکست تلخ نجات یافتند و اکنون با امیدواری بیشتری به دیدار برگشت نگاه می کنند. مدافع تازه وارد پرسپولیس که در بهترین فرم خود قرار دارد، به دنبال روزهای بهتری به همراه سرخپوشان است تا دروازه تیم ملی نیز برایش گشوده شود. در ادامه صحبت های او را با ما خواهید خواند.

گرمای هوا نفس مان را بند آورد
حریف سرسختی بود و تیم هایی که در جمع 8 تیم برتر آسیا هستند خیلی قوی هستند که به این مرحله راه پیدا کرده اند. دلیل اصلی اینکه ما در نیمه اول نتوانستیم مانند پرسپولیس واقعی ظاهر شویم این بود که هوای ورزشگاه به حدی گرم بود که نفس ما بالا نمی آمد. شاید این حرفم بهانه باشد اما گرمای هوا خیلی زیاد بود و واقعیت بود. گل غافلگیرانه ای خوردیم و یکدفعه شیرازه تیم ما از هم پاشید. بعد از این گل نشد به خودمان بیاییم و گل دوم را دریافت کردیم. خدا خواست تا با تلاش و غیرت بازیکنان در آن هوا نتیجه دو هیچ باخته را به تساوی دو بر دو برسانیم و به بازی برگشت امیدوار باشیم.

الاهلی از ما بهتر نبود
گرما به ما فشار آورد ولی به نظرم حریف از ما بهتر کار نکرد. در اوایل بازی گل بدی را دریافت کردیم تا آمدیم به خودمان بیاییم دروازه را باز شده دیدیم. امیدواریم در بازی بعدی چنین اتفاقی نیفتد تا بازی را ببریم و صعود کنیم و به امید خدا دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.

سوماه و دسوزا قابل مهار هستند
درست است که پیش از بازی صحبت های زیادی در خصوص این دو بازیکن شده بود اما غیر قابل مهار نبودند و روی اشتباهات ما گلزنی کردند. هر چقدر اشتباهات بیشتر باشد گل بیشتر هم دریافت می کنیم. این دو بازیکن به قدری قوی بوده اند که وارد چنین باشگاهی و با چنین بودجه ای جذب شدند. الاهلی تیمی بزرگ و قوی بود که برابر آن بازی کردیم. توانستیم به بازی برگردیم و امیدوار به بازی برگشت هستیم و به امید خدا از این مرحله عبور کنیم.

عملکرد مناسب و آمار گلزنی
خواست خدا و دعای خیر هواداران بوده که با پیراهن پرسپولیس توانستم تا به اینجا دو بار گلزنی کنم. من هم  کاری نکرده ام و زحمت بچه ها بود که من آن را تکمیل کردم. ما واقعا یک تیم کامل هستیم و مهمترین مساله این است که باخت را باور نداریم و همیشه برای موفقیت تلاش می کنیم. تا آخرین لحظه اصلا ناامید نبودیم و به نظرم خواست خدا بوده که توپ در بازی مقابل الاهلی در موقعیت خوب به من برسد و گلزنی کنم.

الاهلی شانس آورد در تهران بازی نکردیم
ما اگر در تهران و در وزشگاه آزادی برابر هواداران خودمان بازی می کردیم نتیجه دو بر دو نمی شد و چیز دیگری بود. مجبور شدیم در کشور ثالث و در فشار و چالش بازی کنیم و هوادارنمان هم حضور نداشتند تا با تشویق های شان به ما در زمین انرژی بدهند. خدا را شکر اما دعای خیرشان همراه ما هست و انشاء الله در بازی برگشت با تدابیر کادرفنی و ادامه دعای خیر هواداران به نتیجه خوب دست پیدا کنیم و راهی مرحله بعد شویم.

هواداران فرصت دهند و اشتباهاتم را ببخشند
شرایط خدا را شکر فعلا خوب است و جا افتادن در ترکیب این تیم خیلی شرایطش با تیم های دیگر فرق می کند. کلا بازی کردن در این تیم هم سخت تر از سایر تیم هاست. در تیم های دیگر شاید اتفاقات پیرامون شما دیده نشود اما در پرسپولیس شما زیر ذره بین هستید و بالطبع باید با تمرکز بالایی در تمام بازی ها ظاهر شوی. شرایط خاصی در باشگاه حاضر است و خیلی نسبت به دیگر تیم ها خاص است. برای همین جا افتادن در این تیم سخت خواهد بود و تمام تلاشم را می کنم در ترکیب جا بیفتم و برای تیم مثمرثمر باشم. اگر هم اشتباهی می شود آنها مرا ببخشند چون این امر نیازمند به زمان است چون تازه به پرسپولیس آمده ام زمان می‎برد تا جا بیفتم. امیدوارم با تمام تلاشم چنین اتفاقی بیفتد.

پرسپولیس برای دبل قهرمانی خواهد جنگید
تازه اول فصل هستیم و چیزی مشخص نیست. پرسپولیس 100 درصد برای دبل در قهرمانی لیگ برتر می جنگد و تمام تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم قهرمان شویم تا دوباره و هواداران را شاد کنیم. تنها هدف بازیکنان شادی هوادارانمان است و شرایط خوبی نیز برای این اتفاق داریم و امیدوارم هواداران بیش از همیشه در کنار ما باشند تا روزهای فوق العاده ای را در کنار هم جشن بگیریم و بسازیم. ما صد در صد برای تمام جام هایی که پیش رو داریم تلاش می کنیم و تمام تلاش مان برای سه جام پیش رو را به کار می گیریم. خدا ان شاالله قسمت ما را طوری رقم بزند که بتوانیم با توجه به تلاش مان به چیزهایی که دنبال آن هستیم دست پیدا کنیم.

تمام تلاشم برای بازگشت به تیم ملی است
امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم و تمام تلاشم را برای این امر می کنم. تمام تلاشم را می کنم تا بهترین بازی را ابتدا در ترکیب تیمم در پرسپولیس ارائه دهم و امیدوارم همین امر مورد توجه کادر فنی تیم ملی قرار بگیرد و آنها بپسندند. آرزوی هر بازیکنی حضور در تیم ملی است و اگر هم نباشم برای تیم ملی دعا می کنم به نتایج خوبی دست پیدا کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 12:16 بعد از ظهر

  ستاره بازی بدون تردید شجاع بود و با روحیه عالی گل اول را هم زد.

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 12:53 بعد از ظهر

  هر بازیکنی دچار اشتباهاتی میشه« و هیچ بازیکنی نیست که بتونه مدعی بشه که اشتباه نکرده..ولی مهم همینه که شجاعت داشته باشه و عذرخواهی میکنه که وجدانا خیلی شهامت میخواد..و از شما و همه بازیکنان..حتی کسانیکه روی نیمکت نبودن هم تشکر میکنیم از اینهمه غیرت و تلاش و جنگندگی...پرسپولیسو فقط و فقط حاشیه ها و غرولندهای ظاهربینان و نویسندگان مغرض میتونه زمین گیر بکنه و البته اگر خدایی نکرده بازیکنی حاشیه ساز بشه..شکر خدا نشون دادن که همه همدل و متحد رو به جلو حرکت میکنن..به امید پیروزی و صعود و قهرمانی..

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 01:07 بعد از ظهر

  تو عالی بودی همیشه پسر شجاع .هوادارای واقعی پرسپولیس همیشه پشت تو هستن چون تو عاشق این تیم هستی مثل ما .هربازیکنی ی سری اشتباهات داره هیچکس بدون اشتباه و خطا نیست جبران میکنی مطمئنم

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 06:16 بعد از ظهر

  سرخیو راموس پرسپولیس

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب