پیش بینی بت 940
برانکو: بازیکنان من با قلب شان بازی کردند/ نیمکت خوب و قوی، هدیه بزرگی برای مربی است

برانکو: بازیکنان من با قلب شان بازی کردند/ نیمکت خوب و قوی، هدیه بزرگی برای مربی است

پرسپولیس تهران در حالی که ۲ بر صفر مقابل الاهلی عربستان عقب بود، با سه تعویض طلایی برانکو به بازی برگشت و توانست در نهایت به تساوی 2-2 برسد تا امیدهایش برای ص... 5 out of 5 based on 14 ratings.

برانکو: بازیکنان من با قلب شان بازی کردند/ نیمکت خوب و قوی، هدیه بزرگی برای مربی است

نويسنده : فرزان ایزدشناس 3 اظهار نظر بازدید [ 7914 ] پنجشنبه, 2 شهریور 1396
:: خبر ویژه
برانکو: بازیکنان من با قلب شان بازی کردند/ نیمکت خوب و قوی، هدیه بزرگی برای مربی است

پرسپولیس تهران در حالی که ۲ بر صفر مقابل الاهلی عربستان عقب بود، با سه تعویض طلایی برانکو به بازی برگشت و توانست در نهایت به تساوی 2-2 برسد تا امیدهایش برای ص...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس تهران در حالی که ۲ بر صفر مقابل الاهلی عربستان عقب بود، با سه تعویض طلایی برانکو به بازی برگشت و توانست در نهایت به تساوی 2-2 برسد تا امیدهایش برای صعود زنده بماند.

سرمربی کروات که نقش ویژه ای در این نتیجه داشت و توانست با تعویض هایش سرگئی ربروف، سرمربی حریف را مات کند، حرف های جالبی داشت و... بهتر است خودتان مصاحبه ما با برانکو را بخوانید.

* وقتی ۲ بر صفر عقب افتادید، فکرش را می کردید به بازی برگردید؟
 باید از بازیکنانم تشکر کنم و تلاش آنها قابل تحسین بود. اینکه تا لحظه آخر تسلیم نشوی و برای برد و موفقیت بدوی، از همه چیز برای من مهم تر است. من به شاگردانم اطمینان داشتم و خیلی خوشحالم به بازی برگشتیم.

* حتی می توانستید در دقیقه آخر یک گل دیگر هم روی پاس علی علیپور به گادوین منشا بزنید اما...

 به هر حال قرار نیست همه موقعیت ها تبدیل به گل شود. اگر این طور باشد که اسمش فوتبال نیست و بسکتبال می شود (می خندد و ادامه می دهد) به نظرم بازیکنان من با قلب خود بازی کردند و نتیجه هم گرفتند. برخی اوقات همه چیز بد پیش می رود و ناگهان ورق برمی گردد. در بازی با الاهلی هم چنین اتفاقی افتاد.

 * خیلی ها از سه تعویض شما تعریف می کنند. آوردن کمال، منشا و بشار رسن شرایط را عوض کرد. قبول ندارید؟
نیمکت خوب و قوی، هدیه بزرگی برای مربی است. ما بازیکنان باکیفیتی درون زمین و بیرون زمین روی نیمکت داریم که می توانند گره بازی را باز کنند. در آن زمان هم احساس کردم این سه بازیکن می توانند مثمرثمر باشند. هرچند سه بازیکن تعویضی هم زحمت خود را در زمین کشیدند.

* بشار رسن هم هافبک باکیفیتی نشان داد. توضیح می دهید؟
ما هر بازیکنی را با مطالعه می خریم، البته بشار هنوز کار دارد تا با تیم هماهنگ شود ولی در همین دقایقی هم که بازی کرد، نشان داد کیفیت خوبی دارد و می تواند به پرسپولیس کمک کند.

* نکته کلیدی و جالب بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان پس از گلزنی گادوین منشا اتفاق افتاد. لحظه ای که مهدی طارمی برای شادی پس از گل نزد منشا رفت و رقیب خود را در آغوش کشید!
(با کمی ناراحتی) چرا رقیب؟! چرا از این الفاظ استفاده می کنید؟ رقیب مهدی طارمی در الاهلی توپ می زد!

* منظوری نداشتیم که...
 لطفاً این بحث را تمام کنید! شما رفاقت طارمی و منشا را ندیدید یا اینکه دیدید و باز اسم رقیب می گذارید؟

* آخر بعد از آن همه حرف و حدیث و تشویق منشا هنگام موقعیت خراب کردن طارمی در استادیوم آزادی فکرش را نمی کردیم آقای گل به طرف مهاجم نیجریه ای برود!
 ولی دیدید که رفت! مهدی طارمی پسر خوش قلب و صاف و ساده ای است. من خوشحالم بازیکنانم بیشتر از موفقیت فردی به فکر تیم هستند. شما اگر دقت کرده باشید پس از گل گادوین منشا همه نیمکت پرسپولیس و بازیکنان تعویضی برای شادی نزد این بازیکن رفتند. همه از موفقیت تیم و برگرداندن نتیجه خوشحال بودند و این چیز کمی نیست. من از این بابت واقعاً خوشحالم. در هر تیمی این رفاقت وجود داشته باشد، موفق می شود. شک نکنید!

* به نظر می رسید الاهلی شناخت خوبی از پرسپولیس داشته باشد و سرگئی ربروف هم همین موضوع را در کنفرانس خبری پیش از بازی گفته بود. نظر شما چیست؟
 این مسئله نرمال است. ما هم از حریف شناخت داشتیم وگرنه بازی باخته را برنمی گرداندیم. طبیعی است آنالیزورهای حریف بازی های قبلی پرسپولیس را دیده و شناخت کافی از نفرات ما داشته باشند. همان طور که ما شناخت داشتیم. خودم هم پیش بینی می کردم بازی سختی شود چون اصولاً مسابقه دادن با تیم های عربستانی سخت است.

* پس در امارات باید کار سخت تری پیش رو داشته باشید؟

ما اگر می خواهیم کماکان در لیگ قهرمانان آسیا بمانیم باید در امارات، الاهلی را شکست بدهیم. این خواسته همه بازیکنان و هواداران پرسپولیس است و از همین حالا این هدف را دنبال می کنیم.

 * در طول مسابقه ما مرتب صدای هواداران الاهلی را می شنیدیم که با بلندگو به زبان عربی تیم خود را تشویق می کردند. جای خالی تماشاگردان ایرانی را حس نکردید؟

 البته هواداران ما هم زحمت کشیده و از ایران و این طرف و آن طرف خودشان را به مسقط رسانده و از پرسپولیس حمایت کردند ولی به هر حال اگر این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شد، برای ما خیلی بهتر بود. استادیوم آزادی برای حریفان پرسپولیس واقعاً وحشتناک است.

* بی تعارف چنددرصد شانس برای صعود پرسپولیس به نیمه نهایی قائل هستید؟

 به شانس و این حرف ها اعتقاد ندارم اما حس می کنم می توانیم به نیمه نهایی برویم. بازیکنان پرسپولیس با برگرداندن نتیجه ۲ بر صفر به ۲-۲، شخصیت بزرگ خودشان را نشان داده و مرا خیلی امیدوار کردند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 04:48 بعد از ظهر

  ممنونیم..ممنونیم از پروردگار که تورا نصیب ما کرد..ممنونیم از خودت که تکنیک و تاکتیک وانظباط تیمی را بهمراه همدلی و رفاقت در تیم حاکم کردی..ممنونیم که با هر کلمه و جمله خودت «نیرویی بزرگ را به ما منتقل میکنی و برخلاف بسیاری از مربیان« نه تنها زمین وزمان را بخاطر نتیجه بد ( که انشا.. هیچوقت نصیبمون نشه ) و یا ناداوریها به باد ناسزا نمیگیری« بلکه حتی اشتباهات سهوی بازیکنان را هم به گردن میگیری تا یادمون بدی با معرفت بودن و قدرشناس بودنو..و هزاران هزار بار بار شاکرم که عاشق پرسپولیسم و مربی تیمم شخصی است بنام ..پروفسور برانکو....در همه حال و در همه حال حمایتت میکنیم...

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 05:02 بعد از ظهر

  امیدوارم موفق شویم و صعود کنیم

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 06:11 بعد از ظهر

  ایشالا صعود کنیم!!

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب