پیش بینی بت 940
شورش ایوانکوویچ علیه برانکو

شورش ایوانکوویچ علیه برانکو

سرمربی کروات سرخپوشان در انقلابی ترین تصمیم خود با خروج سه ستاره از ترکیب تیمش برابر الاهلی، سه بازیکن تاثیرگذار را روانه میدان کرد. برانکو ایوانکوویچ در دیدا... 5 out of 5 based on 11 ratings.

شورش ایوانکوویچ علیه برانکو

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 21493 ] پنجشنبه, 2 شهریور 1396
:: خبر ویژه
شورش ایوانکوویچ علیه برانکو

سرمربی کروات سرخپوشان در انقلابی ترین تصمیم خود با خروج سه ستاره از ترکیب تیمش برابر الاهلی، سه بازیکن تاثیرگذار را روانه میدان کرد. برانکو ایوانکوویچ در دیدا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی کروات سرخپوشان در انقلابی ترین تصمیم خود با خروج سه ستاره از ترکیب تیمش برابر الاهلی، سه بازیکن تاثیرگذار را روانه میدان کرد.

برانکو ایوانکوویچ در دیدار رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا اتفاقی جالب توجه را رقم زد که با گذشت 48 ساعت از این دیدار همچنان بحث روز کارشناسان در خصوص تغییرات تاکتیکی اوست و مورد توجه است.

سرمربی سرخپوشان در آن دیدار برای دومین بار در این فصل به سیستم 1-3-2-4 اعتماد کرد و حاصل آن کسب پیروزی مقابل تراکتورسازی و اکنون تساوی ارزشمند مقابل الاهلی عربستان است. برانکو با خصوصیات اخلاقی و فنی قابل پیش بینی یکباره شیوه جدیدی را به کار برده که اهالی فوتبال با آن بیگانه هستند و تا پیش از این کمتر از او مشاهده کرده بودند. عصیان بزرگ برانکو برابر ستاره هایی که خودش پرورده و اکنون با کوچکترین غفلتی از سوی آنها با خشم او همراه می شوند.

برانکو در فصل گذشته با توجه به شرایط این تیم خصوصا روی نیمکت، چشم به خیلی از اتفاقات بست و اگرچه توانست به خواسته هایش بابت قهرمانی در لیگ برتر و صعود به جمع هشت تیم دست یابد، اما همواره گلایه خود را نسبت به آن علنی کرد. او مجبور بود فصل گذشته را با 13 بازیکن خاتمه دهد و همین مساله عاملی شد تا در ابتدای فصل و نقل و انتقالات بیش از هرچیزی به دنبال تقویت نیمکت خود باشد. جایی که با اضافه شدن شایان مصلح، گادوین منشا، سیامک نعمتی، بشار رسن و شجاع خلیل زاده او به بهترین شکل ممکن قادر به تغییر تاکتیکی و پست به پست بازیکنانش است تا اکنون زنگ خطر برای ستاره های دست پرورده اش به صدا در بیاید.

برانکو ایوانکوویچ با روحیه سازگار نسبت به روزهای گذشته اش در تیم ملی و حتی پرسپولیس تغییر زیادی داشته است و این را به خوبی در تصمیماتی که اتخاذ می کند هم می توان مشاهده کرد. مهمترین مساله در این راه اعتماد به نفس بالای او بعد از کسب نتایج مناسب به همراه این تیم و اطمینان خاطر از همراهی هواداران است. جایی که او حتی بعد از جنجالی ترین تصمیم سال مبنی بر کنار گذاشتن رامین رضاییان با کمپین حمایتی هواداران همراه شد. این مساله در فصل جدید با توجه به نیمکت باکیفیت برای او با تصمیمات بزرگتری نیز همراه است. سرمربی کروات سرخپوشان اکنون 18 بازیکن باکیفیت و استاندارد مشابه در اختیار دارد تا این فرصت را داشته باشد تا انقلاب خود را بدون هیچ تلفاتی به پایان برساند. مهمترین انقلاب او را در دیدار برابر الاهلی عربستان شاهد بودیم؛ جایی که جسارت خروج سه ستاره غیرقابل عبور تیمش را یافت تا با جایگزینی مناسب عنصر تلاش برای عبور از شکست را به تیمش تزریق کرده و آن را به نتیجه امیدوارکننده برای دیدار برگشت تبدیل کند.

سرمربی باتجربه سرخپوشان البته در فصل گذشته نیز بابت عملکرد کیفی دور از انتظار و سقوط برخی چهره های تیمش ناراضی بود اما عاملی که بتواند مقابل آنها بایستد را در اختیار نداشت تا کجدار و مریز به راهش ادامه دهد و نتواند تصمیماتی قاطع برابر آن بگیرد. برانکو البته نشان داد در صورت در اختیار داشتن نیروی برابر به سادگی از چهره های تیمش هم عبور خواهد کرد و موفقیت تیمی را به هر چیزی ترجیح می دهد و کنار گذاشتن رامین رضاییان با توجه به سیر صعودی صادق محرمی بزرگترین گواه این مساله است.

پرسپولیس این روزها با توجه به ثبات بزرگ مربیگری بی سابقه در این تیم توانسته خواسته های خود را به خوبی توسط مربی اش اجرایی کند و ذهنیت بازیکنان نیز بر این اساس شکل گرفته است تا بازیکنان در یک شکل و کیفیت برای تمام دقایق بازی مهیا باشند و بتوان روی تغییر نتیجه با توجه به عملکردشان حساب باز کرد.

زنگ خطر امیدوار کننده در پرسپولیس اکنون همین نیمکتی است که لیستی 18 نفره را در خود جا داده و دیگر هیچ بازیکنی نمی تواند خود را در ترکیب اصلی تصور کرده و جایگزینی نیروهای ثابت و ذخیره در آن بستگی به رفتار اجتماعی و کیفیت فنی و آمادگی آنها دارد. مساله ای که بزرگترین رقابت را نه در مسابقات که در تمرینات این تیم شکل داده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 06:48 بعد از ظهر

  اولا که بنینگذاز سیستم 4-2-3-1درایران خوربرانکوست واگرفصل گذسته آن رااجراوپیاده نکرددلایلی داردکه خودش می داند
  واماامسال:
  دست تیم مان خیلی پراست
  فقط بایدبازیکنان مان ظرفیتنشستن روی نیمکت راداشته باشند
  دراین وضعیت پیداکردن راهی بین 11نفراصلی خیلی سخته
  اماهمه ظرفیت داشته باشندوحاشیه پیش نیایداوضاعمون اقلابرای تکرارقهرمانی لیگ عالیه

 • حسین درچه ای dorcheiحسین درچه ای dorchei :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 07:37 بعد از ظهر

  واقعأ منشا گلزن تر از طارمی است

  دقایق حضور ایندو و موقعیت گل هایی که داشتند رو مقایسه کنید

  منشا از هیچ فرصت گلزنی تو این فصل تا حالا دوتا گل ساخته !

 • abbas 1349abbas 1349 :
  پنجشنبه, 2 شهریور 1396 - 09:40 بعد از ظهر

  آقای درچه ای، اگه سطحی نگاه کنیم، بله می توان گفت منشا گلزن تر است ولی واقعیت این است که طارمی در حال حاضر گل سازترین فوروارد ایران است. شما نه خستگی مدافعان و بازیکنان حریف را در نظر می گیرید و نه تغییر سیستم بازی را. منشا هم توپ آخر که علیپور براش ارسال کرد باید گل می کرد، شاید اگر طارمی بود اون توپ را گل می کرد. عدم حضور کامیابی نیا کاملاً محسوس بود و هر دوگل نیز از همانجا دریافت نمودیم ولی پس از تعوض دو هافبک تازه نفس داشتیم در حالیکه تیم مقابل بهترین بازیکناش را بیرون کشید و این اشتباه محض بود.

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 12:31 بعد از ظهر

  سلام دوستان. در مورد بازی با الاهلی نکاتی به نظر میرسد که برخی خوب و برخی هشداردهنده است:
  1- پرسپولیس در دو فصل اخیر نشان داده که با خوردن گل اول و عقب افتادن دچار شوک می شود که این موضوع تا اواسط نیمه دوم هم برقرار بود. تا زمانی که برانکو خرق عادت کرد و اینبار همان مدل تعویضهایی را کرد که همواره و بارها ازش خواسته بودیم. برانکو ایندفعه دقیقه 81 تعویض نکرد تا کار از کار بگذرد و سه تعویض تقریبا همزمان باعث شوک مثبت و به قول بعضیها انقلاب در تیم ایجاد شد.
  2- پرسپولیس به بازی برگشت و خوب هم برگشت چیزی که در 3 فصل اخیر به ندرت دیده شد. پرسپولیس از لحاظ روحی توانایی برگشت به بازی را نداشت و حالا این روحیه مثبت به تیم تزریق شد و مهم حفظ کردن این روحیه است. یعنی وقتی تیم عقب می افتد امید به بازگشت تا آخرین لحظه در تیم برقرار بماند. این هنر برانکو است که این موقعیت را از دست ندهد چرا که در آسیا برعکس لیگ داخلی که تیمها زود تسلیم می شوند و پرسپولیس در ایران همیشه از ابتدای بزای برنده است فرازو شیبهای زیادی دارد و ممکن است مثل همین بازی گاهی عقب بیفتیم.
  3- برای بار چندم باید بگویم پرسپولیس در پست هافبک دفاعی از لحاظ فردی دچار ضعف شده است. بدیهی است که ربیع خواه هافبک دفاعی طراز اولی نیست ولی علت بازی ندادن کامیابی نیا لج کردن برانکو و یا سوگلی بودن ربیع خواه نیست. اتفاقا شک نکنید که سوگلی و بازیکن مورد علاقه برانکو در این پست کمال است. کامیابی نیا در یکسال اخیر دیگر آن هافبک تخریبچی و جنگنده همیشگی نبوده هر چند گاهی گلهای حساس هم زده و شاید همین حالا از لحاظ بازیسازی بهتر از ربیع خواه عمل کند ولی فراموش نکنیم نقش اصلی کمال در آرایش لوزی خط هافبک اول "تخریب" است. کمال یکسال است که "پرس" نمی کند. یکسال است که تعداد توپگیریهایش بیشتر از انگشتان یکدست نیست در حالیکه که در نیم فصل اول حضورش در پرسپولیس در هر بازی بیش از 15 توپگیری در هر بازی داشت. در واقع در آن زمان که کمتر بازیکنی در پرسپولیس "پرس" بلد بود کمال به اندازه کل تیم توپگیری داشت ولی الان در حالی که مسلمان و احمدزاده بیشتر از قبل پرس می کنند کمال افت فاحشی کرده و شاید برانکو با بیرون گذاشتن کمال می خواهد به او یک شوک مثبت وارد کند. از یاد نبریم برانکو دو فصل پیش براحتی کمال را جایگزین احمد نورالهی کرد. برانکو تقصیری ندارد او یک "تخریبچی تمام عیار" می خواهد. با وجود چنین بازیکنی تعداد موقعیتهای حریف حتی در آسیا به 3 هم در هر بازی نخواهد رسید.
  4- شجاع خلیل زاده یک مدافع یارکوب فوق العاده در دفاع و یک مدافع جلوزن عالی در حمله است که پرسپولیس سالها از داشتن چنین مدافعی محروم بود. تنها نقطه ضعف شجاع گاهی سر به هوا بازی کردنت و احساسی شدنش است که منجر به اشتباه می شود. "شجاع بدون اشتباه" بی شک بهترین مدافع ایران است.
  5- در بازی برگشت نباید عجول باشیم. خط حمله ای داریم که خلاقیت کافی برای زدن یک گل دارد. نقطه قوت الاهلی هم خط حمله این تیم است . پس ابتدا باید این تیم را ببندیم. الاهلی نتیجه خوبی در خانه حریف بدست آورد. 2-2 بیشتر به نفع الاهلی است تا پرسپولیس و الاهلی می تواند با یک بازی دفاع ضدحمله کار را برای پرسپولیس سخت کند ولی خوشبختانه ربرف مربی "دفاع-ضدحمله" نیست و پرسپولیس در بازی برگشت باید با "اطمینان" و "حوصله" حمله کند. ضربات ایستگاهی با وجود بازیکنانی مثل شجاع، انصاری، سید جلال و بشار رسن می تواند باز یرا به نفع ما تمام کند. ما در بازی برگشت فقط به یک گل احتیاج داریم. به امید موفقیت انشاله

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب