ویکتوری بت
استیلی: پرسپولیس به حریفانش زیاد موقعیت گل می دهد

استیلی: پرسپولیس به حریفانش زیاد موقعیت گل می دهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در بازی پرسپولیس کاملا مشهود بود که ۳ بازیکن از نظر بدنی تحلیل رفته اند و تعویض آنها شرایط بازی را کاملا تغییر داد. حمید استیلی در مورد ... 2 out of 5 based on 12 ratings.

استیلی: پرسپولیس به حریفانش زیاد موقعیت گل می دهد

نويسنده : مسلم قدرتی 4 اظهار نظر بازدید [ 4319 ] جمعه, 3 شهریور 1396
:: خبر
استیلی: پرسپولیس به حریفانش زیاد موقعیت گل می دهد

پیشکسوت پرسپولیس گفت: در بازی پرسپولیس کاملا مشهود بود که ۳ بازیکن از نظر بدنی تحلیل رفته اند و تعویض آنها شرایط بازی را کاملا تغییر داد. حمید استیلی در مورد ...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت پرسپولیس گفت: در بازی پرسپولیس کاملا مشهود بود که ۳ بازیکن از نظر بدنی تحلیل رفته اند و تعویض آنها شرایط بازی را کاملا تغییر داد.

حمید استیلی در مورد تساوی دو بر دو پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: پرسپولیس بازی را خوب شروع نکرد و با دریافت گل زودهنگام شیرازه این تیم از هم پاشید. به نظر می آمد برخی بازیکنان پرسپولیس شرایط همیشگی خود را نداشتند و این مسئله در بازی آنها کاملا مشهود بود.

برخی از بازیکنان ناآماده تر از بقیه بودند
وی افزود: وقتی قرار است تیمی در این بازی بسیار مهم به میدان برود بازیکنانش باید از نظر بدنی و روحی و روانی به بهترین شکل آماده شوند اما در پرسپولیس این شرایط را من در تعدادی از بازیکنان ندیدم و وقتی آنها تعویض شدند شرایط به کلی برای پرسپولیس تغییر کرد. شرایط روحی و روانی بازیکنان را می توان به گل زودهنگام ارتباط داد در حالی که ما شاهد بودیم چند بازیکن با تحلیل بدنی مواجه شده بودند. پرسپولیس از نظر نفری تیم بهتری نسبت به الاهلی بود در حالی که در این بازی شرایطی رقم خورد که این برتری کمتر به چشم آمد. من چند بازی این فصل پرسولیس را با دقت دیدم و اعتقادم این است که این تیم برخلاف سال گذشته به حریفانش موقعیت گل زیاد می دهد. اتفاقی که در بازی با تراکتورسازی، نفت و حتی سیاه جامگان در چند صحنه به چشم آمد و در بازی با الاهلی هم دیدید این تیم حتی می توانست گل سوم را هم به ثمر رسانده و بازی 3 بر صفر شود.

نیمکت نشین های با کیفیت به کار برانکو آمدند
استیلی با تاکید بر اینکه پرسپولیس بازیکنان با کیفیتی به خدمت گرفته است، یادآور شد: داشتن بازیکن با کیفیت روی نیمکت در بازی پرسپولیس مقابل الاهلی کاملا به چشم آمد. روند بازی پرسپولیس زمانی تغییر کرد که کامیابی نیا، رسن و منشا وارد زمین شدند. این تعویض ها باعث شد پرسپولیس نبض بازی را به خدمت بگیرد در حالی که قبل از آن میانه میدان کاملا در اختیار حریف عربستانی بود. دلیلش هم این بود که هافبک های الاهلی از نظر شرایط بدنی وضعیت خیلی بهتری نسبت به هافبک های ما داشتند. بازیکنی مثل محسن ربیع خواه اگر چه دوندگی زیادی دارد و کاملا در اختیار تیم بازی می کند اما بدون توپ کیفیت کامیابی نیا را ندارد. کمال در توپ گیری از حریف شرایط بهتری دارد و به نظر اگر او از ابتدا بازی می کرد تاثیرگذارتر بود. روی هر دو صحنه گل حریف هم دیدید که هافبک های پرسپولیس چقدر راحت به بازیکنان حریف اجازه شوت زنی دادند.

تغییر سیستم برانکو جواب داد
سرمربی پیشین پرسپولیس در ادامه با اشاره به تغییر سیستم برانکو تصریح کرد: پرسپولیس بازی را با سیستم 2-4-4 لوزی آغاز کرد اما با 3 تعویضی که تقریبا همزمان انجام شد این سیستم به 2-4-4 خطی تغییر کرد و اینجا بود که پرسپولیس با دو هافبک دفاعی دونده و جنگنده نبض بازی را در دست گرفت. شاید بهتر بود این اتفاق زودتر رخ دهد اما با این حال 20 دقیقه برای پرسپولیس کافی بود تا به بازی برگردد و چه بسا می توانست به گل سوم هم  برسد.

گل منشا خیلی هوشمندانه بود
استیلی در واکنش به این سوال که آیا پرسپولیس روی خلاقیت های فردی به بازی برگشت با تعویض های برانکو گفت: اعتقاد من این است که پرسپولیس حتی برای ضربات ایستگاهی اش هم برنامه داشت و در نهایت روی کار خوب 3 بازیکن به گل اول رسید. در صحنه گل دوم هم علیپور پاس خوبی به منشا داد و او هم بسیار هوشمندانه موفق به گلزنی شد. هر دو گل را می توان ترکیبی از کار گروهی و خلاقیت فردی دانست که هر دو برای داشتن یک تیم موفق لازم است. در کل باید خوشحال باشیم که پرسپولیس در این بازی بازنده نبود و حالا با هر نتیجه پیروزی در ابوظبی می تواند راهی مرحله بعد شود. ضمن اینکه پرسپولیس در ابوظبی با حمایت بیشتری از سوی هواداران مواجه خواهد بود چرا که در آنجا ایرانی های بیشتری هستند.

مثلث تهاجمی پرسپولیس با تحلیل بدنی مواجه شدند

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه برانکو برای اولین بار دست به تعویض همزمان مثلث تیمش (احمدزاده، مسلمان و طارمی) زد، به تسنیم گفت: بازیکنان نامبرده در دیدار با الاهلی از نظر بدنی نسبت به بقیه بازیکنان شرایط خوبی نداشتند و این موضوع کاملا به چشم آمد. پرسپولیس در میانه زمین نیاز به هافبک های دونده و جنگنده داشت اما این بازیکنان هر چه از بازی می گذشت بیشتر مشخص می شد که بدنشان تحلیل رفته است. آنها از نظر روحی و روانی هم شادابی همیشگی خود را نداشتند و باید دلیل آن را بررسی کرد. بازی پرسپولیس و الاهلی نشان داد این تیم اگر مقابل چنین تیم های قدرتمندی با دو هافبک دفاعی بازی کند بهتر است. هر چند برانکو خودش بالای سر تیم است و بهتر می تواند اوضاع بازیکنان را بررسی و ترکیب ایده آلش را انتخاب کند.

پرسپولیس در بازی برگشت هجومی بازی کند
استیلی درباره بازی برگشت پرسپولیس و الاهلی و اینکه چه نفراتی را باید در این بازی به کار گیرد، گفت: در بازی رفت الاهلی نشان داد مهاجمان خطرناکی دارد و همین مسئله باعث شده بود پرسپولیس با احتیاط بازی کند. بیرون رفتن مهاجمان الاهلی از زمین باعث شد توان هجومی این تیم تا حد زیادی کاهش پیدا کند و پرسپولیس نهایت استفاده را از تعویض های نه چندان خوب روبرف سرمربی حریف برد. در بازی برگشت قطعا الاهلی با احتیاط بیشتری راهی میدان می شود چرا که می خواهد اول گل نخورد و با تساوی راهی مرحله بعد شود. پرسپولیس چون فقط برد می خواهد لازم است هجومی تر بازی کند. پرسپولیس از هر نظر تیمی بهتر از الاهلی است و توانایی صعود به مرحله بالاتر و حتی فینال لیگ قهرمانان را هم دارد که انشالله به این مرحله هم خواهد رسید.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 10:51 قبل از ظهر

  علت این که پرسپولیس امسال زیاد به حریفان موقعیت گل میدهد علتش نبودن سید جلال و کمال است

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 12:30 بعد از ظهر

  آقای پیروندی حرف شما درست است ولی "کمال" آمادگی گذشته را ندارد. منظور شما فکر می کنم "کمال آماده " باشد

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 03:18 بعد از ظهر

  بنظرم کمال از پارسال آماده تر شده در دونیمه بازی که وارد زمین شده تاثیر زیادی داشته حتی یک گل هم زده

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 11:56 بعد از ظهر

  گل زدن ملاک آمادگی نیست وظیفه کمال گل زدن نیست وظیفه او تخریب بازی حریف است که مثل گذشته انجام نمی دهد

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب