ویکتوری بت
آغوشی با طعم پایان شایعات

آغوشی با طعم پایان شایعات

این روزها پرسپولیس مشکل خاصی ندارد اما از آنجایی که در فوتبال ایران تیم بی مشکل نباید وجود داشته باشد ناچارا برای تیم های بی مشکل هم باید یک مشکل ساخت! کاری ک... 5 out of 5 based on 11 ratings.

آغوشی با طعم پایان شایعات

نويسنده : مسلم قدرتی 4 اظهار نظر بازدید [ 15180 ] جمعه, 3 شهریور 1396
:: خبر ویژه
آغوشی با طعم پایان شایعات

این روزها پرسپولیس مشکل خاصی ندارد اما از آنجایی که در فوتبال ایران تیم بی مشکل نباید وجود داشته باشد ناچارا برای تیم های بی مشکل هم باید یک مشکل ساخت! کاری ک...

ارتش سرخ دات كام :

این روزها پرسپولیس مشکل خاصی ندارد اما از آنجایی که در فوتبال ایران تیم بی مشکل نباید وجود داشته باشد ناچارا برای تیم های بی مشکل هم باید یک مشکل ساخت!

کاری که این روزها برای باشگاه پرسپولیس خیلی خوب انجام می شود. یکی از مشکلات سرباز کرده در جمع سرخپوشان بحث تفرقه و عدم اتحاد و همدلی است. شایعه ای که برخی حرکات بازیکنان پرسپولیس به قوت گرفتن آن دامن زده بود. آخرین نسخه شایعه این بود: طارمی با منشا مشکل دارد و یا به عبارتی دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند.

پرسپولیس در شبی که نشان از استحکام همیشگی اش خصوصا در دفاع نداشت برابر الاهلی به تساوی دو بر دو دست یافت تا کار صعود به جمع چهار تیم پایانی آسیا سخت شود، البته این تساوی تمام ایرانی ها را خوشحال کرد چرا که پرسپولیس باخت 2 بر صفر را با مساوی عوض کرد. برانکوی کروات هم ظاهرا با ضرب المثل های ایرانی به خوبی خو گرفته و دو پادشاه را با هم به اقلیم بن قابوس نفرستاد!

مدتی است شایعاتی وجود دارد مبنی بر این که طارمی از حضور منشا ناراضی است و می خواهد خودش یکه تاز دل هواداران باشد. دو تک به تکی که طارمی در دیدار برابر سیاه جامگان از دست داد و اشک هایی که پس از تشویق منشا ریخت در بروز این شایعات بی تاثیر نبود. برانکو در دیدار برابر الاهلی منشا را نیمکت نشین طارمی کرد اما در نیمه دوم برای بازگرداندن نتیجه جای دو بازیکن را با هم عوض کرد. طارمی هنگام تعویض به سردی با منشا دست داد تا همه شایعات قوت بگیرد اما مهاجم سرخپوشان با یک حرکت زیبا به تمام شایعات پایان داد.


پس از گل زیبایی که منشا به ثمر رساند، طارمی به سمت او رفت و او را گرم در آغوش گرفت. آغوشی که نتایج بسیار مفیدتری از گل منشا می تواند داشته باشد. آغوشی که می تواند برخی دوستان رسانه ای بی سوژه را به سمت سوژه ای غیر از تفرقه اندازی در پرسپولیس هدایت کند. آغوشی که می تواند برانکو را متقاعد کند طارمی و منشا مشکلی با هم ندارند و می تواند به فراخور شرایط تاکتیکی بازی از هر دو بازیکن کنار هم استفاده کند. آغوشی که می تواند نوید یک زوج استثنایی در خط حمله سرخ ها را بدهد.

پرسپولیس در دو سال اخیر علاوه بر مسائل فنی متحد و یکدل ترین تیم لیگ نیز بوده است. مساله ای که عده ای آن را به فوت ناگهانی و بسیار تاثر برانگیز هادی نوروزی کاپیتان سرخ ها نسبت می دهند. به هر حال اگر قرار باشد پرسپولیس موفقیت های دو سال گذشته را تکرار کند و در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشد باید این روحیه همدلی در تیم همانند فصل پیش وجود داشته باشد. حرکتی که مهدی طارمی انجام داد هواداران را مطمن ساخت که بازیکنان پرسپولیس فراتر از آقای گلی و موفقیت شخصی به فکر موفقیت تیم هستند.

تصمیم های مهدی طارمی بارها با انتقاد کارشناسان روبرو شده است. از رفتنش به ترکیه در فصل گذشته و ماجرای حضورش در یونان در فصل نقل و انتقالات. طارمی اما برابر الاهلی یک گل زیبا زد. گلی بدون توپ و از روی نیمکت. گلی بسیار سرنوشت ساز.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 11:07 قبل از ظهر

  طارمی یه خورده دیگه تمرین نکنه و حاشیه سازی کنه و دنبال آپشن های قراردادش هم باشه، واسه بازی بعد هم قهر کنه، راحت مرد سال آسیا میشه. ای اف سی منتظره سال 2017 تموم بشه و طارمی را مرد سال معرفی کنه. طارمی نباید به خودش زحمت بده و خودش را اذیت کنه. آخه چه کاریه بری توی زمین و منشا تشویق بشه یا فحش بخوری!!؟ برو روی سکو مثل شاهزاده بشین و بازی را تماشا کن آقای طارمی. به هر حال شما نیم فصل بیشتر مهمون ما نیستی و نباید اذیت بشی

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 05:45 بعد از ظهر

  جناب فهیم..شمتا نمیخواهید دست از اینهمه حمله کردن بردارین؟/ واقعا پرسپولیسی هستین و یا...؟ دوست عزیز..فکر کنم شما از آندسته پدرهایی باشید که اگر فرزندتون اشتباهی کرد «هپر روز تا میرسید خونه اول یک جفت کشیده توی گوشش میزنید و بعد هم چند تا لیچار بارش میکنید و سپس به شستن دستها میرید!! ما هم از رفتار گذشته ایشون خیلی ناراحتیم ( و هنوزم هستیم ) ولی اگر واقعا تیممونو دوست داریم و مدعی عشق به پرسپولیس هستیم باید درک کنیم که اولا هم مربی هم مدیریت ایشونو با توجه یه مسائلی که وجود داره مورد بخشش قرار دادن و در ترکیب تیم قرار دادن..و همچنین بسیاری از هوادان هم یا گذشتند و یا بخاطر پرسپولیس «ساکت شدن..شما از هر ده نظری که ارائه میدینن نه تای آن حمله کردن به ایشون و بعضی بازیکنانه که آدمو به شک میندازه که نکنه شما برای ایجاد تفرقه و حاشیه سازی اینجائید!! جناب فهیم ( نمیدونم چند سالتونه ) اولا بخشش از بزرگیست( نه بزرگان..بزرگی فرد..حتی اگر بچه باشه ) و دوم اینکه ما در این زمان باید به همدلی و همصدایی برسیم تا موفق باشیم..لطفا هم از شما و هوادارانی چون شما و هم از بعضی مقاله نویسان ن عاجزانه میخوام که بخاطر پرسپولیس دست از این نوع نظرات بردارید و به حمایت از تیم کوشا باشید..به امید پیروزی و صعود و قهرمانی..و لعنت به دشمنان و بدخواهان پرسپولیس کبیر..

 • Saman JafariSaman Jafari :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 11:38 قبل از ظهر

  اگر فرشاد احمدزاده و مسلمان هم نيمكتنشين بشن و بدونن كه تركيب إرث پدري نيست كه هر كاري بخواهن انجام بدن .

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 12:05 بعد از ظهر

  سلام دوستان. در مورد بازی با الاهلی نکاتی به نظر میرسد که برخی خوب و برخی هشداردهنده است:
  1- پرسپولیس در دو فصل اخیر نشان داده که با خوردن گل اول و عقب افتادن دچار شوک می شود که این موضوع تا اواسط نیمه دوم هم برقرار بود. تا زمانی که برانکو خرق عادت کرد و اینبار همان مدل تعویضهایی را کرد که همواره و بارها ازش خواسته بودیم. برانکو ایندفعه دقیقه 81 تعویض نکرد تا کار از کار بگذرد و سه تعویض تقریبا همزمان باعث شوک مثبت و به قول بعضیها انقلاب در تیم ایجاد شد.
  2- پرسپولیس به بازی برگشت و خوب هم برگشت چیزی که در 3 فصل اخیر به ندرت دیده شد. پرسپولیس از لحاظ روحی توانایی برگشت به بازی را نداشت و حالا این روحیه مثبت به تیم تزریق شد و مهم حفظ کردن این روحیه است. یعنی وقتی تیم عقب می افتد امید به بازگشت تا آخرین لحظه در تیم برقرار بماند. این هنر برانکو است که این موقعیت را از دست ندهد چرا که در آسیا برعکس لیگ داخلی که تیمها زود تسلیم می شوند و پرسپولیس در ایران همیشه از ابتدای بزای برنده است فرازو شیبهای زیادی دارد و ممکن است مثل همین بازی گاهی عقب بیفتیم.
  3- برای بار چندم باید بگویم پرسپولیس در پست هافبک دفاعی از لحاظ فردی دچار ضعف شده است. بدیهی است که ربیع خواه هافبک دفاعی طراز اولی نیست ولی علت بازی ندادن کامیابی نیا لج کردن برانکو و یا سوگلی بودن ربیع خواه نیست. اتفاقا شک نکنید که سوگلی و بازیکن مورد علاقه برانکو در این پست کمال است. کامیابی نیا در یکسال اخیر دیگر آن هافبک تخریبچی و جنگنده همیشگی نبوده هر چند گاهی گلهای حساس هم زده و شاید همین حالا از لحاظ بازیسازی بهتر از ربیع خواه عمل کند ولی فراموش نکنیم نقش اصلی کمال در آرایش لوزی خط هافبک اول "تخریب" است. کمال یکسال است که "پرس" نمی کند. یکسال است که تعداد توپگیریهایش بیشتر از انگشتان یکدست نیست در حالیکه که در نیم فصل اول حضورش در پرسپولیس در هر بازی بیش از 15 توپگیری در هر بازی داشت. در واقع در آن زمان که کمتر بازیکنی در پرسپولیس "پرس" بلد بود کمال به اندازه کل تیم توپگیری داشت ولی الان در حالی که مسلمان و احمدزاده بیشتر از قبل پرس می کنند کمال افت فاحشی کرده و شاید برانکو با بیرون گذاشتن کمال می خواهد به او یک شوک مثبت وارد کند. از یاد نبریم برانکو دو فصل پیش براحتی کمال را جایگزین احمد نورالهی کرد. برانکو تقصیری ندارد او یک "تخریبچی تمام عیار" می خواهد. با وجود چنین بازیکنی تعداد موقعیتهای حریف حتی در آسیا به 3 هم در هر بازی نخواهد رسید.
  4- شجاع خلیل زاده یک مدافع یارکوب فوق العاده در دفاع و یک مدافع جلوزن عالی در حمله است که پرسپولیس سالها از داشتن چنین مدافعی محروم بود. تنها نقطه ضعف شجاع گاهی سر به هوا بازی کردنت و احساسی شدنش است که منجر به اشتباه می شود. "شجاع بدون اشتباه" بی شک بهترین مدافع ایران است.
  5- در بازی برگشت نباید عجول باشیم. خط حمله ای داریم که خلاقیت کافی برای زدن یک گل دارد. نقطه قوت الاهلی هم خط حمله این تیم است . پس ابتدا باید این تیم را ببندیم. الاهلی نتیجه خوبی در خانه حریف بدست آورد. 2-2 بیشتر به نفع الاهلی است تا پرسپولیس و الاهلی می تواند با یک بازی دفاع ضدحمله کار را برای پرسپولیس سخت کند ولی خوشبختانه ربرف مربی "دفاع-ضدحمله" نیست و پرسپولیس در بازی برگشت باید با "اطمینان" و "حوصله" حمله کند. ضربات ایستگاهی با وجود بازیکنانی مثل شجاع، انصاری، سید جلال و بشار رسن می تواند باز یرا به نفع ما تمام کند. ما در بازی برگشت فقط به یک گل احتیاج داریم. به امید موفقیت انشاله

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب