ویکتوری بت
تفاوت بزرگ برانکو با منصوریان

تفاوت بزرگ برانکو با منصوریان

سرمربی استقلال باید تفکراتش را تغییر دهد. می گویند مربیان در لحظات حساس با تصمیمات خود انقلاب می کنند. مثل تصمیمات برانکو در بازی الاهلی. او وقتی دید سه بازیک... 5 out of 5 based on 16 ratings.

تفاوت بزرگ برانکو با منصوریان

نويسنده : مسلم قدرتی 5 اظهار نظر بازدید [ 16334 ] جمعه, 3 شهریور 1396
:: خبر
تفاوت بزرگ برانکو با منصوریان

سرمربی استقلال باید تفکراتش را تغییر دهد. می گویند مربیان در لحظات حساس با تصمیمات خود انقلاب می کنند. مثل تصمیمات برانکو در بازی الاهلی. او وقتی دید سه بازیک...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی استقلال باید تفکراتش را تغییر دهد.

می گویند مربیان در لحظات حساس با تصمیمات خود انقلاب می کنند. مثل تصمیمات برانکو در بازی الاهلی. او وقتی دید سه بازیکن نامی و پرنفوذش یعنی احمدزاده، طارمی و مسلمان نمی توانند خوب بازی کنند هر سه را بیرون کشید و به قول قرمزها انقلابی به راه انداخت و باعث تساوی بازی شد.

منصوریان اما ظاهرا هنوز نمی تواند چنین تصمیماتی بگیرد. او حتی نمی تواند بازیکنانی را که تاریخ مصرف شان تمام شده، از استقلال کنار بگذارد. جالب اینجاست که همین بازیکنان هم پشت منصوریان هستند چون می دانند اگر او برود و مربی دیگری باید، جایی در استقلال نخواهند داشت!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 01:46 بعد از ظهر

  این تنها تفاوت برانکو با منصوریان نیست:
  1- برانکو یک فلسفه مشخص دارد و ابزار و بازیکنان مربوط به این فلسفه فوتبالی را فراهم کرده است ولی منصوریان هر روز یک روش به مخش خطور می کن و کاملا تقلیدی و گاهی سردرگم است. یک روز تیم را جوان می کند و یکبار پیر. یکروز به بازی مالکانه اعتقاد ندارد و یکدفعه 180 درجه رنگ عوض می کند. یک روز نتیجه گرایی و یک روز بازی زیبا!!!!!!
  2- برانکو قبل و حتی بعد از اینکه کاری را بخواهد انجام دهد سخنرانی نمی کند ولی منصوریان برای هر کار و هر چیزی که به ذهن ناقصش می رسد کلی با کلمات قلمبه سلمبه حرف می زند و حرف می زند. آنقدر حرف می زند که دیگران کاملا متوجه می شوند که او می خواهد چکار کند.
  3- منصوریان یک مربی کاملا احساسی و بهتر بگوئیم هیجانی است که فقط با ایجاد هیجانات کاذب در بازیکنان(بعضا جوان) نتیجه میگیرد که البته اینبار با بازیکنان اسم و رسم داری که جذب کرده دیگر نه راه پس دارد و نه راه پیش چون نه می تواند از شیوه ایجاد هیجان در این بازیکنان استفاده کند و نه می تواند انها را روی نیمکت بنشاند.

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 04:37 بعد از ظهر

  نکته جالب.
  وقتی رقیبت داره راه اشتباه میره بزار تو حال خودش باشه .

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 05:32 بعد از ظهر

  بزرگترین تفاوت برانکو با همه مربیان و بخصوص منصوریانن نظم بخشیدن و دیسیپلین حاکم بر تیم و ( برخلاف نظر عده ای از هواداران و نویسندگان ) اجازه ندادن باند بازی و همدل کردن اعضای تیمه..ضمن اینکه برانکو اهل شعار دادن و لعنت فرستادن به زمین و زمان برای 0 خدایی نکرده ) ناکامیهای خودش نیست و برخلاف نظر بسیاری که مدام از لجبازی برانکو حرف میزنن««بهترین تفکرات و نظارت را پیگیری و پیاده میکنه..منتها هم هوادارن کم حوصله اند و هم بعضی خبرنگاران ومقاله نویسان بخاطر خوراک خبری خودشون دست به بعضی القائات منفی و حاشیه سازیها میزنن....( البته شرمنده که قسمتی از نظر مربوط به متن خبر نبود..ولی بقول قدیمیها..حرف حرف میاره..شرمنده.)

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 07:16 بعد از ظهر

  این تحلیل آقای مسلم قدرتی به نظر من غلط است و برعکس این موضوع را شاهد هستیم . اتفاقا مشکل اصلی منصوریان تغییرات (ویا بهتر بگوئیم انقلابهای زیاد و ناگهانی) در افکارش است. ضمنا برانکو هم هیچگاه اهل تصمیمات انقلابی نبوده و برای خیلیها این تعویضها عجیب بود. برانکو در خیلی از لحظات حساس برای پرسپولیس حتی برای زمان تعویضها تعلل میکرد ولی در این بازی هم به موقع و هم عالی تعویض کرد. برانکو همه چیزش خوبه همه چیزش. تفکرش، تمریناتش، شخصیتش... فقط مشکلش همیشه در جریان بازی بوده و کمتر تونسته ضرباهنگ تیمی را وقتی گره در بازی بوجود میاد در جریان 90 دقیقه عوض کنه. اما برانکو در بازی الاهلی نشان داد می تواند و آنقدر باهوش است که بتواند بهترین تعویضها را انجام دهد فقط باید همیشه این گونه تعویضها را تکرار کند. وقتی شما 60 دقیقه نمی توانید گره بازی را باز کنید باید "تغییر" بدهید حتی تغییرات به نظر غیر عقلانی مثلا حضور یک مدافع گلزن در خط حمله. ایکاش برانکو در دربی قبلی هم دو سه تعویض انقلابی میکرد.
  ضمنا دیگر برانکو را با منصوریان مقایسه نکنید

 • ایبو صامتایبو صامت :
  جمعه, 3 شهریور 1396 - 09:26 بعد از ظهر

  آخه این چه قیاسی یه ؟حالامنصوریان حال میکنه که داره باربرانکو قیاس میشه
  کدوم احمقی میادپورشه راباژیان مقایسه میکنه؟

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب