ویکتوری بت
خلیل زاده: حکمت خدا در این بود که ما از الاهلی زود گل بخوریم!/ به انتقادهای مغرضانه کاری ندارم

خلیل زاده: حکمت خدا در این بود که ما از الاهلی زود گل بخوریم!/ به انتقادهای مغرضانه کاری ندارم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: نمی خواهم موضع خاصی درباره داور بازی بگیرم اما وقتی برای بازی پرسپولیس با یک تیم عربستانی داور عرب می گذارند همین می شود. شجاع... 5 out of 5 based on 2 ratings.

خلیل زاده: حکمت خدا در این بود که ما از الاهلی زود گل بخوریم!/ به انتقادهای مغرضانه کاری ندارم

نويسنده : مریم رئیسی بدون نظر بازدید [ 1788 ] سه شنبه, 7 شهریور 1396
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • خلیل زاده: حکمت خدا در این بود که ما از الاهلی زود گل بخوریم!/ به انتقادهای مغرضانه کاری ندارم

خلیل زاده: حکمت خدا در این بود که ما از الاهلی زود گل بخوریم!/ به انتقادهای مغرضانه کاری ندارم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: نمی خواهم موضع خاصی درباره داور بازی بگیرم اما وقتی برای بازی پرسپولیس با یک تیم عربستانی داور عرب می گذارند همین می شود. شجاع...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: نمی خواهم موضع خاصی درباره داور بازی بگیرم اما وقتی برای بازی پرسپولیس با یک تیم عربستانی داور عرب می گذارند همین می شود.


شجاع خلیل زاده درخصوص شرایط تیم پرسپولیس، دیدار با الاهلی عربستان گلزنی در مقابل نماینده عربستان و موارد دیگر صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.


در بازی رفت مقابل الاهلی عربستان و در حالی که کمتر کسی فکر می کرد پرسپولیس دوباره به بازی برگشت.
باید خدا را شکر کنیم که بدون باخت از زمین بیرون آمدیم، ما بازی بسیار سنگینی در عمان پشت سر گذاشتیم چرا که هوای مسقط بسیار گرم و شرجی بود و واقعا شرایط عجیب و غریبی را سپری کردیم. الاهلی تیم بسیار قدرتمندی بود اما با این حال ما برای برد وارد زمین شدیم هرچند که با گلی که در همان ابتدای بازی خوردیم غافلگیر شدیم و به نوعی شیرازه تیم ما از هم پاشید اما خوشبختانه توانستیم به بازی برگردیم و باخت دو بر صفر را به تساوی 2-2 بدل کردیم. امیدوارم در ابوظبی بتوانیم با کسب نتیجه خوب دل هوادارانمان را شاد کرده و به مرحله بعد قهرمانان لیگ آسیا صعود کنیم.


صحبت از گل زودهنگام الاهلی کردی در خصوص این گل بگو که چه شد پرسپولیس  اینقدر زود دروازه اش باز شد؟
شاید حکمت خدا در این بود که ما زود گل بخوریم و بتوانیم به بازی برگردیم، شاید اگر دیرتر گل می خوردیم دیگر نمی توانستیم به بازی برگردیم اما گل زودهنگامی که خوردیم باعث شد تا زودتر به خودمان بیاییم، خوشحالم که با همت بچه ها بازنده از زمین بیرون نیامدیم و شانس زیادی برای صعود به جمع 4 تیم برتر آسیا خواهیم داشت.


چقدر امیدوار هستی که پرسپولیس بتواند در ابوظبی الاهلی را شکست دهد؟ روز گذشته برانکو اعلام کرد که اگر بازیکنی امید به برتری ندارد با ما به امارات نیاید.
مشخص است که امید داریم، مگر می شود بدون امید بود؟ ما بهترین تیم ایران هستیم و با همدلی بچه ها تا اینجا پیش آمدیم و مطمئنا در این بازی بسیار مهم که 21 شهریور برگزار می شود همه تلاشمان را خواهیم کرد تا این روند را ادامه دهیم.


یکی از بدشانسی های پرسپولیس این بوده که امسال در لیگ قهرمانان آسیا در چند بازی میزبان نبوده و مجبور شده در کشور ثالث به میدان بروند، اما شرایط بازی در امارات شاید فرق کند چرا که ایرانی های زیادی در این کشور حضور دارند.
متاسفانه همینطور است ما امسال مجبور شدیم برخی از بازی ها را خارج از زمین خودمان انجام دهیم و از حمایت هوادارانمان بی بهره بودیم، مطمئنا اگر در امارات هواداران در کنار ما باشند با روحیه و شرایط بسیار بهتری می توانیم به مصاف حریف عربستانی برویم. چون حضور هواداران به ما دلگرمی خاصی می دهد. به جز این مسائل تلاش خواهیم کرد که با صعود از این مرحله در مرحله بعد بتوانیم در ورزشگاه آزادی میزبان حریف مرحله نیمه نهایی باشیم.


یک طرف دیگر الهلال عربستان و العین امارات هستند و شاید دوباره در مرحله نیمه نهایی مجبور باشید با نماینده عربستان بازی کنید که در آن صورت باز هم باید خارج از ایران به میدان بروید.
ان شاءالله وقتی از این مرحله صعود کنیم در مرحله بعد هوا خنک تر می شود و شرایط بهتری برای بازی خواهیم داشت! واقعا باور کنید یکی از دلایلی که باعث شد ما در عمان بدن هایمان تحلیل برود به دلیل گرمای بسیار زیاد هوا بود. در آن شرایط نفس کشیدن هم سخت بود چه برسد به فوتبال بازی کردن اما مطمئنا در صورتی که در مرحله بعد باز هم میزبان تیم عربستانی باشیم شرایط آب و هوایی بهتر خواهد شد.


در این بازی گلی هم زدی که باعث شد پرسپولیس به بازی برگردد. در خصوص گلی هم که زدی صحبت کن.
باید بگویم که گل زدن من اصلا مهم نیست؛ بلکه موفقیت تیم از هر چیزی مهمتر است حالا چه من گل بزنم چه بقیه خیلی فرقی نمی کند. مهم این است که تیم نتیجه بگیرد. در بازی با الاهلی هم توپی روی سرم آمد که تبدیل به گل کردم. حالا هواداران دعا کنند که ما به مرحله بعد صعود کنیم چرا که به اعتقاد من این تیم می تواند به فینال آسیا صعود کند. حرف من از روی احساس نیست؛ بلکه شرایط تیم را که می بینیم این را می گویم. ما مهمترین بازی سال خودمان را در پیش داریم و باید به مصاف نماینده قدرتمند عربستان برویم. در بازی رفت چون فاصله عمان تا عربستان زیاد نبود عربستانی های زیادی خودشان را به مسقط رسانده بودند تا این بازی را تماشا کنند. به این دلیل است که می گویم بازی در خانه خودمان بسیار مهم است.


داوری چطور بود؟ ما که از تصاویر تلویزیونی می دیدیم به نظر می آمد داور اردنی خیلی عادلانه سوت نمی زد.
نمی خواهم موضع خاصی بگیرم اما وقتی برای بازی با یک تیم عربستانی داور عرب می گذارند همین می شود. داور اردنی با بازیکنان عربستانی هم زبان بود و با هم خیلی راحت با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند. در خیلی از صحنه ها هم به سود الاهلی عربستان سوت می زد. به نظر من برای بازی بعد باید داوری انتخاب شود که عرب نباشد. در آسیا داوران خوب زیاد داریم و بهتر است از یک داور عادل برای این بازی استفاده شود.


بعد از 4 روز تعطیلی تمرینات پرسپولیس شروع شده است. شرایط تمرین را چطور می بینید؟
ما این روزها تمریناتمان را به صورت صبح و بعدازظهر انجام می دهیم و خوشبختانه در شرایط خوبی هم قرار داریم. برای بازی با گسترش فولاد آماده می شویم و بعد از آن باید مهمترین بازی مان را مقابل الاهلی برگزار کنیم چرا که این بازی هم به نوعی بازی ملی به حساب می آید و همه مردم دوست دارند ما این بازی را ببریم. خوشبختانه بازیکنان آمادگی خوبی دارند و برای این موفقیت های پیش رو تلاش می کنیم.


با توجه به عملکردت در پرسپولیس خیلی ها منتظر بودند به اردوی تیم ملی دعوت شوی اما این اتفاق فعلا رخ نداده است، چقدر امیدوار هستی که یکی از مسافران روسیه همراه با تیم ملی باشی؟
من برای رسیدن به موفقیت فقط وظیفه دارم تلاش کنم و با همه وجود هم این کار را انجام می دهم. مهمترین وظیفه من شاد کردن دل هواداران است و موفقیت تیم از هر چیزی برایم مهمتر است اما درخصوص دعوت به تیم ملی نمی توانم چیزی بگویم چرا که در این خصوص کادر فنی تیم ملی تصمیم گیرنده است و قطعا هرچه آنها صلاح بدانند همان خواهد شد. البته جا دارد که برای تیم ملی کشورمان که روز پنج شنبه باید به مصاف کره جنوبی برود آروزی موفقیت کند و امیدوارم تیم ملی دست پر از این بازی بیرون بیاید.


در چند وقت اخیر بعضا انتقادهایی از تو در فضای مجازی صورت گرفته است. چه جوابی برای منتقدانت داری؟
من فقط می توانم تلاش کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم، چون شاد کردن دل هواداران از هر چیزی برای من مهمتر است و بقیه مسائل مهم نیست. همین که هواداران شاد باشند و کادر فنی از من راضی باشد برایم کافی است. کاری به انتقادهای مغرضانه ندارم اما انتقادهای فنی را می پذیرم.مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب