ویکتوری بت
مشکل بزرگ برای احداث موزه باشگاه پرسپولیس/ پروین هم باید جام پس بدهد

مشکل بزرگ برای احداث موزه باشگاه پرسپولیس/ پروین هم باید جام پس بدهد

یکی از مشکلات بزرگ باشگاه پرسپولیس برای راه اندازی موزه این باشگاه جام هایی است که به رسم امانت در اختیار برخی از پیشکسوتان آن قراردارد و باید بازگردانده شود.... 5 out of 5 based on 9 ratings.

مشکل بزرگ برای احداث موزه باشگاه پرسپولیس/ پروین هم باید جام پس بدهد

نويسنده : مریم رئیسی بدون نظر بازدید [ 3469 ] سه شنبه, 7 شهریور 1396
:: خبر
مشکل بزرگ برای احداث موزه باشگاه پرسپولیس/ پروین هم باید جام پس بدهد

یکی از مشکلات بزرگ باشگاه پرسپولیس برای راه اندازی موزه این باشگاه جام هایی است که به رسم امانت در اختیار برخی از پیشکسوتان آن قراردارد و باید بازگردانده شود....

ارتش سرخ دات كام :

یکی از مشکلات بزرگ باشگاه پرسپولیس برای راه اندازی موزه این باشگاه جام هایی است که به رسم امانت در اختیار برخی از پیشکسوتان آن قراردارد و باید بازگردانده شود.

مدیران باشگاه پرسپولیس پروژه احداث موزه فوق مدرن باشگاه ها را در شرایطی در دستور کار خود قرار داده اند که در این راه با یک مشکل بسیار بزرگ رو به رو هستند!

 پرسپولیس به عنوان یکی از پرافتخار ترین تیم های ایران برای راه اندازی موز ه اش نیاز به تمام جام هایی دارد که در طول تاریخ به آن دست پیدا کرده اما مشکل اینجاست که اکثر این جام های قهرمانی در اختیار باشگاه نیست!

 علی اکبر طاهری و مسئولان پرسپولیس در آینده ای نزدیک قصد دارند موزه باشگاه پرسپولیس را در ورزشگاه شهید کاظمی راه اندازی کنند. آنها در ماه های گذشته تحقیقات گسترده ای درباره سرنوشت جام های قهرمانی پرسپولیس از گذشته تا به امروز داشته اند تا این جام ها را به باشگاه بازگردانند.

 نکته قابل تامل اینجاست که در دهه های 60 و 70 عملا این تیم بزرگ دفتر و تشکیلات قابل توجهی نداشته و با نظارت دولت به صورت شخصی توسط علی پروین و افرادی که مدیرعامل باشگاه شدند اداره می شد. همین مساله باعث شد تمام لوح ها، مدال ها و جام های قهرمانی در باشگاه حفظ نشود و به دست افراد مختلف بیفتد.  

در چنین شرایطی از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد طاهری و همکارانش پس از رایزنی و بررسی های بسیار زیاد، تقریبا توانسته اند از روی لیست جام های گمشده، افرادی را که جام های پرسپولیس را در سال های گذشته نزد خودشان به رسم امانت نگه داشته اند پیداکنند. به همین منظور جلسات مختلفی برای بازگرداندن این جام ها به باشگاه پرسپولیس انجام شده است.

 علی پروین پرافتخارترین مربی تاریخ باشگاه پرسپولی و یکی از اسطوره های فوتبال ایران که سال های سال با کمک دوستانش توانست پرسپولیس را سرپا نگه دارد، یکی از چهره هایی است که تعداد قابل توجهی از جام های باشگاه را در تمامی این سال ها نزد خود نگه و آنها را حفظ کرده است. حالا اما با درخواست رسمی باشگاه پرسپولیس پروین باید این امانت را به باشگاه بزرگ پایتخت بازگرداند تا پس از تکمیل جام ها، عملا پروژه احداث موزه باشگاه با برنامه ریزی و طراحی های صورت گرفته آغاز شود.

 شایان ذکر است مدیریت باشگاه پرسپولیس در حال حاضر منتظر استرداد جام ها توسط افرادی است که آنها را نزد خود نگه داشته اند و تا به امروز این نمادهای قهرمانی به پرسپولیس عودت داده نشده است. باید دید در روزهای آنده چه اتفاقاتی در این زمینه می افتد


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب