پیش بینی بت 940
از صبوری روی نیمکت تا اوج گیری در گوشه چپ

از صبوری روی نیمکت تا اوج گیری در گوشه چپ

دفاع چپ، پُستی که در دو فصل گذشته آغوشِ بازی برای مطرح کردن بازیکنان داشته است. پرسپولیس در فصل قهرمانی مقتدرانه اش از دو بازیکن غیر تخصصی و راست پا در دفاع چ... 5 out of 5 based on 10 ratings.

از صبوری روی نیمکت تا اوج گیری در گوشه چپ

نويسنده : حسین بزرگی 1 اظهار نظر بازدید [ 15563 ] پنجشنبه, 9 شهریور 1396
:: خبر ویژه
از صبوری روی نیمکت تا اوج گیری در گوشه چپ

دفاع چپ، پُستی که در دو فصل گذشته آغوشِ بازی برای مطرح کردن بازیکنان داشته است. پرسپولیس در فصل قهرمانی مقتدرانه اش از دو بازیکن غیر تخصصی و راست پا در دفاع چ...

ارتش سرخ دات كام :

دفاع چپ، پُستی که در دو فصل گذشته آغوشِ بازی برای مطرح کردن بازیکنان داشته است.

پرسپولیس در فصل قهرمانی مقتدرانه اش از دو بازیکن غیر تخصصی و راست پا در دفاع چپ استفاده کرد. در این فصل نیز فرصت به شایان مصلح رسیده است تا با صبوری معادلات خط دفاعی را بر هم بزند و خود را به ترکیب تحمیل کند.

محمد انصاری که در لیگ پانزدهم، و در بازی با زردپوشان اصفهانی با خوش شانسی عجیبی به ترکیب سرخپوشان راه یافت، تا کنون مهره قابل اعتماد برانکو در خط دفاعی بوده است. در آن روز ها که بابک حاتمی پر اشتباه مرد اول گوشه چپ پرسپولیسی ها بود با مصدومیت مواجه شد تا وحید حیدریه جوان جایگزین او شود؛ در اتفاقی عجیب گزینه دوم دفاع چپ سرخپوشان نیز مصدوم شد تا برانکو به انصاری اعتماد کند. انصاری در لیگ شانزدهم با نظر برانکو به دفاع میانی منتقل شد تا فرصت برای مطرح شدن ربیع خواه در این پست فراهم شود. انصاری با پیشرفت ادامه دارش به تیم ملی نیز دعوت شد و میتواند یکی از مسافران روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ باشد.

برانکو که آرام طبع را برای جایگزینی انصاری در چپ در نظر داشت در ابتدای فصل با مصدومیت او حاضر نشد پال یانسکی و گولچ را به میدان بفرستد و ربیع خواه را جایگزین او کرد. محسن ربیع خواه توانست با جلب نظر مثبت برانکو پانزده بازی ابتدایی لیگ را در پست دفاع چپ از ابتدای بازی به میدان برود. ربیع خواه در نیم فصل دوم با درخشش محرمی جوان به پست اصلی اش یعنی هافبک دفاعی بازگشت و این بار ماهینی با تجربه بود که در دفاع چپ به بازی گرفته شد.

شایان مصلح در اولین بازی پرسپولیس مدل ۹۶ در سوپر جام مقابل نفت، همانند انصاری و ربیع خواه با توجه به مصدومیت کاپیتان حسینی، به بازی گرفته شد و در سه هفته از لیگ برتر به عنوان سومین تعویض برانکو در واپسین دقایق به بازی آمد که با توجه به دقایق کم بازی عملکرد خوبی از خود ارائه کرد. مصلح که چهره خندانش روی نیمکت در ذهن هواداران نقش بسته است با صبوری روی نیمکت  میتواند رفته رفته به ترکیب اصلی برسد؛ تا اینبار این مصلح جوان باشد که بتواند خود را به هواداران و برانکو ثابت کند.

بازیکن خوش قد و بالای پرسپولیسی ها همانند انصاری و ربیع خواه از لیگ یک به سمت چپ خط دفاعی پرسپولیس اضافه شده است؛ تا ذخیره مطمئنی برای سمت چپ خط دفاعی سرخ ها باشد و با صبوری به اوج برسد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • emad yousefiemad yousefi :
    جمعه, 10 شهریور 1396 - 07:48 قبل از ظهر

    عشقست شآیان

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب