بت چی
پیش بینی بت 940
پنجعلی: تعویض های کی روش ستودنی بود

پنجعلی: تعویض های کی روش ستودنی بود

پیشکسوت فوتبال ایران مهمترین موفقیت تیم ملی را میل به پیروزی و دور شدن از شرایط اما و اگرهای همیشگی فوتبال ایران عنوان می کند.  تیم ملی ایران در فاصله دو... 2 out of 5 based on 3 ratings.

پنجعلی: تعویض های کی روش ستودنی بود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 3032 ] جمعه, 10 شهریور 1396
:: خبر
پنجعلی: تعویض های کی روش ستودنی بود

پیشکسوت فوتبال ایران مهمترین موفقیت تیم ملی را میل به پیروزی و دور شدن از شرایط اما و اگرهای همیشگی فوتبال ایران عنوان می کند.  تیم ملی ایران در فاصله دو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران مهمترین موفقیت تیم ملی را میل به پیروزی و دور شدن از شرایط اما و اگرهای همیشگی فوتبال ایران عنوان می کند.

 تیم ملی ایران در فاصله دو هفته مانده به پایان انتخابی جام جهانی توانسته بود حضورش در روسیه را تضمین کند و جدال مقابل کره جنوبی تنها جنبه حیثیتی و کری برای شاگردان ایران داشت. با اینحال ایران علیرغم این مساله نیز توانست مانع از پیروزی خانگی مقابل کره جنوبی شده و شرایط صعود این تیم به همراه ازبکستان و سوریه را به هفته پایانی بکشاند.

محمد پنجعلی در خصوص این دیدار و نتیجه آن گفت: این دیدار از لحاظ حفظ رکورد گل نخوردن بازی مهمی برای ما محسوب می شد که خوشبختانه به آن رسیدیم. نیمه اول این دیدار متعادل بود ولی نیمه دوم و با اخراج عزت الهی روند بازی تغییر کرد و تحت فشار قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: کره ای ها برنامه های  کی روش یعنی بازی دفاعی و استفاده از ضدحمله را به خوبی می شناختند و با ایجاد طرح هایی نظیر پرس از مقابل خط دروازه آن را خنثی کردند. اما باز هم این تیم نتوانست ما را شکست دهد و باید مدیون دو فاکتور ارزشمند تیم فنی ایران و کارلوس کی روش باشیم. دو فاکتور تیم ملی ایران این بود که اول ساختار دفاعی شکل گرفته به راحتی گل نمی خورد و دومین فاکتور تعویض های منطقی و درست سرمربی تیم ملی بود که ستودنی و کاملا فنی و به جا بود.

پیشکسوت فوتبال ایران در رابطه با دیدار آینده ایران مقابل سوریه و شانس صعود این تیم به جام جهانی گفت: ایران به راحتی تسلیم سوریه ای ها نمی شود زیرا ما می خواهیم رکورد شکست ناپذیری خود را حفظ کنیم. سوریه نیز برای صعود، کارش به اما و اگر بستگی دارد اما مطمئنا جشن باشکوهی برای صعود خواهیم داشت. ایران به هیچ تیمی باج نمی دهد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

با توجه به برنامه 90 کدام گزینه را در قضیه طارمی بیشتر مقصر می دانید؟
  • 1 - علی اکبر طاهری
  • 2 - مهدی طارمی
  • 3 - هر دو به یک میزان
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : علی صفایی
جمعه, 6 بهمن 1396 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 1
گسترش فولاد
گسترش فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
پنجشنبه, 28 دی 1396 / ساعت : 15:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده4
4گادوین منشا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب