پیش بینی بت 940
از کدام فوتبال زیبا حرف می زنید؟

از کدام فوتبال زیبا حرف می زنید؟

با وجود موج بزرگی از احساس نیاز، انگیزه و تلاش کره ای ها برای کسب پیروزی برابر ایران، نهایتا تیم ملی فوتبال کشورمان حتی با وجود یک بازیکن کمتر هم در سئول به ا... 4 out of 5 based on 13 ratings.

از کدام فوتبال زیبا حرف می زنید؟

نويسنده : رسول بهروش 5 اظهار نظر بازدید [ 2497 ] شنبه, 11 شهریور 1396
:: مقالات
از کدام فوتبال زیبا حرف می زنید؟

با وجود موج بزرگی از احساس نیاز، انگیزه و تلاش کره ای ها برای کسب پیروزی برابر ایران، نهایتا تیم ملی فوتبال کشورمان حتی با وجود یک بازیکن کمتر هم در سئول به ا...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود موج بزرگی از احساس نیاز، انگیزه و تلاش کره ای ها برای کسب پیروزی برابر ایران، نهایتا تیم ملی فوتبال کشورمان حتی با وجود یک بازیکن کمتر هم در سئول به این تیم نباخت تا روند ناکامی های این رقیب حیثیتی برابر تیم ایران همچنان ادامه داشته باشد. در این مسابقه رکورد گل نخوردن تیم ملی هم پا بر جا باقی ماند و حالا فقط یک بازی دیگر باقی مانده تا ایران مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی در آسیا را با «صفر» گل خورده به پایان ببرد. اینها دستاوردهای کمی نیستند، اما عجیب است که انتقادها کماکان ادامه دارد. البته که تحت هیچ شرایطی نباید راه را بر «نقد» بست، اما مساله اینجاست که به نظر می رسد برخی از این اعتراضات تند و عجیب، هیچ سنخیتی با شرایط کیفی فوتبال ملی ایران ندارد و نمی توان آنها را مبتنی بر منطق و استدلال دانست.

در حال حاضر عمده انتقادها حول این محور است که تیم ملی ایران با کارلوس کی روش «زیبا» بازی نمی کند. اولین نکته ای که در این مورد به نظر می رسد این است که ظاهرا دوستان شاکی، تنها نیمه دوم همین بازی اخیر با کره جنوبی را ملاک ارزیابی های شان قرار داده اند و به چنین نتیجه ای رسیده اند. این در حالی است که ما در این نیمه یک بازیکن کمتر داشتیم، در زمین حریف بازی می کردیم و بر خلاف ایران، تیم مقابل نیاز حیاتی به کسب پیروزی داشت. حالا بگذریم که بهترین مهاجم فعلی فوتبال کشورمان یعنی سردار آزمون هم از حضور در این مسابقه محروم بود. با این شرایط آیا عجیب نیست که برخی انتظار داشتند ما به جای کره یکپارچه حمله باشیم و از زمین و آسمان توپ روی دروازه حریف بریزیم؟ چطور برای ارزیابی بازی زیبا، سراغ مسابقه پنجشنبه را می گیریم، اما به بازی رفت با همین کره کاری نداریم؟ آیا جز این است که ما در تهران یکی از زیباترین نمایش های سالیان اخیرمان را برابر کره ارایه دادیم، یک گل زدیم و چندین گل نزدیم؟ آیا حقیقتا نوروز امسال تیم ایران مقابل قطر در دوحه زشت بازی کرد و برد؟ آیا ما برابر ازبکستان در تهران و تاشکند تیمی دوست نداشتنی بودیم؟ آیا در آن مسابقه ای که نتوانستیم چین میزبان را ببریم، کمتر از پنج موقعیت صددرصد گلزنی داشتیم؟

از اینکه بگذریم منتقدان طوری در مورد زشتی فوتبال تیم ملی ایران حرف می زنند که انگار ما در طول تمام تاریخ مان همیشه استاد ارایه بهترین نمایش های ممکن بوده ایم و حالا از بد حادثه گیر کی روش و فوتبال دفاعی اش افتاده ایم. کاش رفقا جواب بدهند؛ آیا تیم ملی در زمین مربیگری افشین قطبی زیبا بازی می کرد؟ آیا در دوارن دایی ما خوب و چشم نواز فوتبال می کردیم؟ آیا آقایان و خانم های محترم در زمان حضور امیر قلعه نویی روی این نیمکت از کیفیت بازی تیم ملی راضی بودند؟ حتی در دوران موفقیت آمیز حضور برانکو در تیم ملی هم مدام از دایره بسته بازیکنان و ترکیب تکراری تیم و نیز حضور بازیکنانی مثل علوی و کاملی مفرد و ناجی بداوی انتقاد می شد، اما حالا طوری حرف می زنیم که انگار تیم ملی ایران تا اسفند89 در حکم برزیل تله سانتانا بوده و ناگهان از فروردین90 با حضور کی روش به مرض بازی زشت مبتلا شده است. حالا بگذریم از اینکه بزرگترین حماسه این فوتبال در ملبورن و در مسابقه ای رقم خورد که ما از نظر فنی باید بالای 10گل در آن می خوردیم، اما با دو حمله و دو گل که یکی از آنها هم آفساید بود بازی را بردیم و الان درست 20سال است که به خاطرش جشن می گیریم!

ارنج اصلی تیم ملی ایران برابر کره جنوبی در مقایسه با ترکیب اصلی ما در مسابقه چهار سال پیش اولسان، دقیقا چهار سال جوان تر شده بود و ما البته در فاصله این چهار سال، چهار شکست به سنتی ترین رقیب مان تحمیل کرده ایم، اما حالا تیم ملی درست عین «بازنده»ها نقد می شود. نه، لازم نیست به گیرنده های تان دست بزنید، مشکل از شکم سیری ماست. تاریخ هم همیشه نشان داده رفتارهای ناشی از شکم سیری، چه بلایی می تواند سر ایرانی ها بیاورد. بگذارید کی روش برود، بالاخره فردایی هم در راه است...!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 11 شهریور 1396 - 06:43 قبل از ظهر

  کدام مربی 6سال تو تیم ملی بوده اونم با این دستمزد؟!! چرا همیشه عادت دارید مسایل بزرگ را با مسایل جزئی مقایسه کنید جناب بهروش؟! اینکه از یک مربی که ادعاهای بزرگی داره بعد از شش هفت سال در اختیار داشتن تیم و هرآنچه خواسته، انتظار یک فوتبال در همان اندازه که نه، نصف ادعای او چیز عجیبیه؟! و اینکه گفتی بازی کره فلان و بهمان بود باشه! شما یک بازی که تیم ملی زیبا بازی کرده باشه!! راستی یونان قهرمان اروپای چند سال قبل الان کجاست؟!!!!!

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 11 شهریور 1396 - 06:44 قبل از ظهر

  ارنج اصلی رو هم برانکو جوون کرده

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 11 شهریور 1396 - 06:55 قبل از ظهر

  گل باقری به استرالیا اگه دقت کنید آخرین لحظه با پای مدافع استرالیا به خداداد رسید و اینکه عده ای برای بزرگ کردن گیروش، به تیم 98 بهترین تیم ملی تاریخ ما حمله میکنن واقعا عجیبه! اعتراض به گل آفساید دارید یا به بازی های صدبرابر زیباتر از حالا؟!!!!!!!!!

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  شنبه, 11 شهریور 1396 - 02:13 بعد از ظهر

  همه ما بعنوان یک ایرانی از صعود تیم و بازیهای هوشمندانه و جنگجویانه تیم ملی خوشحالیم اما این دلیل نمیشه که ضعفها رو نبینیم و در این هم شکی نیست که این تیم با داشتن کلی بازیکن خلاق و تکنیکی و تهاجمی زیبا بازی نمیکنه و صرفا" نتیجه گرا ست و دنبال کسب آمار هست. چیزی که متاسفانه کیفیت رو در بازی تیم ملی کاملا" تحت تاثیر قرار داده .شب قبل از بازی با کره بازی ایران و کره جام ملتهای آسیا سال 1996 رو نشون میداد. اون زمان اونایی که یادشونه میدونن اون کره بهترین تیم تاریخشون بود و به مراتب از این تیم فعلیشون بهتر بود و حتی مقابل تیمهای بزرگ دنیا هم به سختی شکست میخورد اما مقابل تیم جوان و مربی شجاعش با کمترین امکانات و حمایت بلایی به سر تیم کره آورد که تا 100 سال دیگه هم یادشون نمیره. جدا از نتیجه 6 - 2 کیفیت و فوتبال رو به جلو و زیبای تیم ملی بود . همین تیم با کیفیت تا 10 سال بعدش فوتبال ما رو بیمه کرده بود و بهترین لژیونرهای فوتبال ما در بهترین تیمهای اروپایی متعلق به آن دوره و حاصل آن تیم با کیفیت بود. توجه کنید اون تیم یه تیم جوون و کم تجربه بود و به جرات میگم کم امکانات ترین تیم اون زمان آسیا بود که حتی یک صدم حمایتهای فعلی از اون تیم نمیشد. باید قبول کرد هر قدر تیم فعلی خوب نتیجه گرفته از لحاظ کیفی پیشرفتی نداشته

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  شنبه, 11 شهریور 1396 - 04:34 بعد از ظهر

  عجب!! جناب بهروش..کدوم یکی از مربیان قبل را که نام بردید برای شش سال مداوم مربی بودن؟؟ چند نفرشون برای سه سال اجازه هدایت داشتن؟/ واقعا با این دفاع اتوبوسی که کیروش استادشه و مدرسی بوده برای بعضیها« توقع گل خوردن هم دارید که حالا رکورد زده؟ شما از آندسته ای هستید که هم تنها نتیجه براتون مهمه و هم مرغ همسایه براشون غازه !! پولی که کیروش گرفته را فکر نکنم از دستمزد حداقل سه مربی قبلی که رویهم بگذارندن کمتر باشه..اختیارات بلامنازعی که کیروش داره و حتی مسئولین فدراسیون را بنوعی تغییر میده را هم در حد یکصدم دیگران نداشتن..جنجالها و بلواهایی که مسبب تنش میان بسیاری از مربیان و بازیکنان هم بوده «هیچکدوم نداشتن..قراردادی که با او بسته اند را حتی در حد نیمه آن با هیچکدوم نبستن..حتی مربیان لیگ که اکثر مواقع حق با آنهاست و بازیکن زیر دست آنهاست که آماده میشه را هم زیر سوال بردند که چرا به ایشون گفتن بالای چشمت ابروست !!؟؟ نخیر عزیز..اتفاقا بعد شش سال که تیم هنوز حتی نمیتونه به زیبایی بعضی تیمهای لیگ برتری بازی کنه « نه تنها مورد انتقاد شدید هست « بلکه باید ایشونو بخاطر آن در فدراسیون محاکمه کنن..منتها صحبتهای شما برای کسانی قابل قبوله که تنها و تنها نتیجه میخواهند و مهم نیست که در ضعیفترین حالت هم نتیجه مثبت گرفته بشه..همه زیبایی فوتبال به بازیهای زیبا و هیجاناتشه« مطمئن باشید که اینگونه تیم حتی از سالهای قبل هم که به جام جهانی صعود کرده « بدتر نتیجه میگیره..چرا که آنجا قرار نیست با عربستان وقطر و بحرین بازی کنیم...( جدای از اینکه هوادار و عاشق پرسپولیسم ) فوتبال یعنی نود درصد بازیهای پرسپولیس..حتی زمانیکه بخاطر تفاضل گل جام را از دست دادیم ولی هوادارن عاشق فوتبال همچنان ایستاده تیمشون تشویق کردن و به آن نایب قهرمانی هم افتحار کردن( بگذریم که فدراسیون وهیئت فوتبال و کمیته بی انضباطی و داوران زنده زنده سرمونو بریدن..ولی بازهم نایب قهرمان شدیم )

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب