پیش بینی بت 940
گلایه بازیکنان تیم ملی و کی روش؛ شمشیر دولبه/ فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار کمک مالی دولت

گلایه بازیکنان تیم ملی و کی روش؛ شمشیر دولبه/ فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار کمک مالی دولت

 گلایه های بازیکنان و سرمربی تیم ملی فوتبال را می توان از دو منظر نگاه کرد اما هر چه هست اینکه فدراسیون همچنان در انتظار کمک مالی دولت است. صدای اعتراض ب... 3 out of 5 based on 2 ratings.

گلایه بازیکنان تیم ملی و کی روش؛ شمشیر دولبه/ فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار کمک مالی دولت

نويسنده : فرزان ایزدشناس 1 اظهار نظر بازدید [ 3777 ] شنبه, 11 شهریور 1396
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • گلایه بازیکنان تیم ملی و کی روش؛ شمشیر دولبه/ فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار کمک مالی دولت

گلایه بازیکنان تیم ملی و کی روش؛ شمشیر دولبه/ فدراسیون فوتبال همچنان در انتظار کمک مالی دولت

 گلایه های بازیکنان و سرمربی تیم ملی فوتبال را می توان از دو منظر نگاه کرد اما هر چه هست اینکه فدراسیون همچنان در انتظار کمک مالی دولت است. صدای اعتراض ب...

ارتش سرخ دات كام :

 گلایه های بازیکنان و سرمربی تیم ملی فوتبال را می توان از دو منظر نگاه کرد اما هر چه هست اینکه فدراسیون همچنان در انتظار کمک مالی دولت است.

صدای اعتراض بازیکنان تیم ملی فوتبال پس از بازی با کره جنوبی بلند شد و آنها به صورت دسته جمعی و هماهنگ در صفحات اجتماعی از اینکه به آنها بی توجه می شود گلایه کردند و از اینکه پاداش هایشان پرداخت نشده ناراحتند.

می توان ماجرا را از دو بُعد نگاه کرد و این موضوع همانند یک شمشیر دولبه است. اول اینکه بازیکنان تیم ملی از پرداخت نشدن پاداش ها گلایه کردند و تا حدودی حق هم دارند، اما اگر آنها برای مردمی بازی می کنند که برخی از آنها در بدترین شرایط اقتصادی قرار دارند و نمی توانند برای تماشا بازی ها به ورزشگاه بروند، باید صبورتر از این باشند. آنها برای این مردم بازی می کنند و مردم هم قدرشناس شان هستند و می ببیند که چه تلاشی انجام می دهند برای سربلندی نام ایران. بنابراین اگر قصد از این گذاشتن پست های هماهنگ، تلخ کردن کام آنها پس از نتیجه خوب برابر کره باشد که قابل قبول نیست چرا که بازیکنان آنقدر از نظر مالی در وضعیت خوبی به سر می برند که نیازی به این پول ها و پاداش ها نداشته باشند.

موضوع اما از جنبه ای دیگر هم قابل بررسی است. برخی اعتقاد دارند این کار بازیکنان با هماهنگی رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی انجام شده و تاج و کی روش در جریان کار بازیکنان بوده اند. با این حال هر فردی به ازای تلاشی که می کند پاداش و دستمزد می خواهد و ملی پوشان از این موضوع گلایه دارند. بازیکنان می خواهند که کارشان دیده شود. مردم کار آنها را می ببیند و تحسین شان می کنند اما بازیکنان می خواهند کارشان از سوی مقامات بالاتر دیده شود، یعنی وزارت ورزش و دولت.

مسئولان فدراسیون فوتبال بارها اعلام کرده اند که نیاز به کمک دولت دارند اما تاکنون اتفاقی نیفتاده و کمکی از سوی دولت نشده یا اگر شده، مقدار کمی بوده است. در اینکه به فوتبال از نظر معنوی کمک شده و بلافاصله بعد از صعود به جام جهانی بازیکنان تیم ملی به دیدار رئیس جمهور رفتند شکی نیست اما این تمام ماجرا نیست و برای تیمی که می خواهد خودش را برای هدفی بزرگتر یعنی صعود از مرحله گروهی مسابقات جام جهانی آماده کند، باید شرایط و امکانات مناسب تری در نظر گرفته شود.

مدت هاست که چشم فدراسیون فوتبال به دولتی هاست تا بلکه از نظر مالی به یاری آنها بیایند. شرایط به گونه ای شده که کی روش هم عصبانی است و از رئیس فدراسیون خواسته به تعهداتش عمل کند. در این شرایط فوتبال به عنوان ورزشی که قشر زیادی از جامعه را در بر می گیرد، باید مورد توجه قرار گیرد و دولت هم باید کمک کند تا فوتبال مسیرش را به خوبی سپری کند. در این بین تلاش برای آزادسازی پول های بلوکه شده فدراسیون از سوی مقامات دولتی هم می تواند گره گشای کار باشد.

هر چه هست اینکه بازیکنان نباید با متمرکز کردن فکرشان روی مسائل مالی از اصل ماجرا که خوشحال کردن مردم است، غافل شوند و در سوی دیگر دولت باید به یاری ورزش از جمله فوتبال بیاید. این دو موضوع در کنار هم باید خوب مدیریت شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • red championred champion :
  یکشنبه, 12 شهریور 1396 - 08:12 قبل از ظهر

  مسئول وضعیت بد معیشت مردم ، بازیکنان تیم ملی نیستند . کسانی دیگری باید جواب دهند که در مملکتی با اینهمه ثروت زیرزمینی و رو زمینی ، چرا مردم باید با فلاکت و زیر خط فقر زندگی کنند ؟ آقای نویسنده ، طلب مردم را جای دیگری بخواهید .

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب