پیش بینی بت 940
حقیقی: می جنگم تا به هدفم برسم/صعود به جام جهانی کار آسانی نبود

حقیقی: می جنگم تا به هدفم برسم/صعود به جام جهانی کار آسانی نبود

 علیرضا حقیقی، دروازبان تیم ملی فوتبال درباره حضور دوباره اش در تیم ملی فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شدم و این امر باعث افتخ... 5 out of 5 based on 2 ratings.

حقیقی: می جنگم تا به هدفم برسم/صعود به جام جهانی کار آسانی نبود

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 3706 ] یکشنبه, 12 شهریور 1396
:: خبر
حقیقی: می جنگم تا به هدفم برسم/صعود به جام جهانی کار آسانی نبود

 علیرضا حقیقی، دروازبان تیم ملی فوتبال درباره حضور دوباره اش در تیم ملی فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شدم و این امر باعث افتخ...

ارتش سرخ دات كام :

 علیرضا حقیقی، دروازبان تیم ملی فوتبال درباره حضور دوباره اش در تیم ملی فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که دوباره به اردوی تیم ملی دعوت شدم و این امر باعث افتخارم است.

علیرضا حقیقی درباره اینکه پس از مدتها به تیم ملی بازگشته است و چه احساسی دارد، گفت: از این بابت خوشحالم. هر بازیکنی در دنیا آرزو دارد تا برای کشورش بازی کند و از این موضوع من نیز خوشحالم. اوقات سختی را داشته و سه مصدومیت را پشت سر گذاشته ام.اما اکنون همه چیز خوب است و به تیم ملی بازگشته ام. من ثابت کردم که می توانم پس از گذراندن دوران سخت، شرایط خوب و مطلوبی نیز وجود خواهد داشت و من به دوران خوب خود بازگشته ام.

وی در ادامه درباره وضعیت تیم ملی فوتبال بیان کرد: تمام بازیکنان با تعهد و تمرکز بالا به هدف خود که حضوری مقتدر در جام جهانی است، فکر می کنند. هدف ما این است تا در سطح بالایی در جام جهانی قرا رداشته باشیم و میخواهیم با استانداردهایی که داریم،بهترین باشیم. ما تنها به صعود بسنده نکرده و باید با برگزاری مسابقات تدارکاتی، خود را برای حضور در جام جهانی آماده کنیم.

دروازبان تیم ملی درباره اینکه  در جام جهانی برزیل حضور داشته و اکنون جام جهانی روسیه را تجربه می کند و آیا این یک چالش برایش است، گفت:زندگی همیشه سختی دارد. یک موقع در اوج هستی و یک موقع شرایط خوبی را تجربه نمی کنی. من از صفر شروع کردم. من قطعا به تمام بازیکنان تیم که دوستان صمیمی من هستند احترام می گذارم اما برای حضور در جام جهانی روسیه حداکثر تلاشم را بکار می گیرم و می جنگم تا به هدفم برسم.

وی در پایان در خصوص اینکه برخی هواداران فکر می کنند که حضور در جام جهانی کار ساده ای است، گفت: شاید به نظر برخی هوادران حضور در جام جهانی و برگزاری مسابقات سخت با حریفانی را که پشت سر گذاشته ایم را ساده می ببیند، اما این تمام ماجرا نیست. ما پس از برزیل به عنوان دومین تیم به جام جهانی 2018 روسیه صعود کردیم و این کار آسانی نبود.برای رسیدن به جام جهانی و در مرحله دوم این جام باید تلاش کنیم و با برنامه ریزی هر یک از بازیکنان بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب