پیش بینی بت 940
الحکیم: به سوریه بابت شایعات ظلم شده است؛ پیروز شویم حتما استحقاق داشته ایم

الحکیم: به سوریه بابت شایعات ظلم شده است؛ پیروز شویم حتما استحقاق داشته ایم

سرمربی تیم فوتبال سوریه گفت: ایران تیم بسیار خوبی است و استحقاق صدرنشینی را دارد. ایمن الحکیم در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا ... 2 out of 5 based on 5 ratings.

الحکیم: به سوریه بابت شایعات ظلم شده است؛ پیروز شویم حتما استحقاق داشته ایم

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 2461 ] دوشنبه, 13 شهریور 1396
:: خبر
الحکیم: به سوریه بابت شایعات ظلم شده است؛ پیروز شویم حتما استحقاق داشته ایم

سرمربی تیم فوتبال سوریه گفت: ایران تیم بسیار خوبی است و استحقاق صدرنشینی را دارد. ایمن الحکیم در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال سوریه گفت: ایران تیم بسیار خوبی است و استحقاق صدرنشینی را دارد.

ایمن الحکیم در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: خیلی خوشحالم که در اینجا هستم، راه سختی داشتیم تا به ایران برسیم. ایران تیم بسیار خوبی است و استحقاق صدرنشینی را دارد با تمام مشکلات و سختی هایی که داشتیم به اینجا رسیدیم و امیدوارم همراه با ایران بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سوریه در مورد اینکه شانس صعود دارید یا خیر؟ گفت: با همه سختی ها و مشکلاتی که تا اینجا داشتیم اما عزم مان را جزم کردیم و تا اینجا هم مشکلات و محرومانی داشتیم اما بازیکنان هم دل و هم قسم شده اند که بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.

وی در مورد اینکه ایران تاکنون گلی دریافت نکرده و آیا فکر می کند بتواند دروازه ایران را باز کند، گفت: مهمترین مسئله این است که استحقاق این را تیم من داشته که تا به اینجا رسیده، ما بردهای ۳ بر صفر هم داشته ایم اما یک سری مسائل پیش آمد که اگر اتفاق نمی افتاد شاید اکنون همراه ایران به جام جهانی صعود کرده بودیم.

وی در مورد اینکه یک رستوران دار سوری گفته هرکس به ایران گل بزند ۵۰۰ هزار لیره پاداش دریافت می کند، اظهارداشت: از این حرف ها زیاد است، قرارداد بازیکنان سوریه خیلی بیشتر از ۵۰۰ هزار لیره است، بازیکنان سوریه عزم خود را جزم کرده اند و تمام فکر و ذکرشان روی این بازی و نتیجه آن است و به چیزهای دیگر فکر نمی کنند.

وی در مورد اینکه چقدر فکر می کنید به هدفتان برسید، گفت: نمی توانم بگویم چند درصد اما آمادگی کامل داریم همه چیز دست خداست، ما عزم مان را جزم کرده ایم و توکلمان به خداست که امیدوارم نتیجه نهایی را بگیریم.

وی در مورد اینکه گفته می شود زیاد شعبو مهاجم اسبق تیم ملی سوریه از ایران تقاضا کرده مقابل سوریه بازنده شود تا سوریه هم به جام جهانی صعود کند و چنین اظهارنظرهایی حرفه ای است یا خیر، گفت: تمام صحبت هایی که می شود شایعه است، چیزهایی که به من نسبت می دهند اصلاً حقیقت ندارد ما فقط روی مسائل فنی تمرکز کردیم و اگر پیروز شویم استخقاق آن را داشته ایم، تمرکز ما روی بازی است، به تیم ما خیلی ظلم شده، مسائلی مطرح شده که نمی دانم از سوی کره است یا جای دیگر، ما فقط روی مسائل فنی بازی تمرکز داریم.

وی درمورد اینکه از عمرالسومه در بازی قبل شرایط خوبی نداشته و آیا این بازی، بازی می کند یا خیر، گفت: تمام بازیکنان سوریه مثل هم هستند و شرایط خوبی دارند، ما فردا هم از بهترین بازیکنان استفاده می کنیم اما در حال حاضر نمی توانم چیزی در مورد ترکیب فردا بگویم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب