پیش بینی بت 940
کی روش: رفتار سوری ها در مالزی نه دوستانه بود و نه برادرانه و ما را مجبور به بازی در استخر کردند

کی روش: رفتار سوری ها در مالزی نه دوستانه بود و نه برادرانه و ما را مجبور به بازی در استخر کردند

 سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار تیمش مقابل سوریه را یک بازی مهم دانست و مدعی شد رفتار سوری ها با شاگردان در بازی رفت نه دوستانه بوده است و نه برادرا... 3 out of 5 based on 8 ratings.

کی روش: رفتار سوری ها در مالزی نه دوستانه بود و نه برادرانه و ما را مجبور به بازی در استخر کردند

نويسنده : فرزان ایزدشناس بدون نظر بازدید [ 3399 ] دوشنبه, 13 شهریور 1396
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • کی روش: رفتار سوری ها در مالزی نه دوستانه بود و نه برادرانه و ما را مجبور به بازی در استخر کردند

کی روش: رفتار سوری ها در مالزی نه دوستانه بود و نه برادرانه و ما را مجبور به بازی در استخر کردند

 سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار تیمش مقابل سوریه را یک بازی مهم دانست و مدعی شد رفتار سوری ها با شاگردان در بازی رفت نه دوستانه بوده است و نه برادرا...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار تیمش مقابل سوریه را یک بازی مهم دانست و مدعی شد رفتار سوری ها با شاگردان در بازی رفت نه دوستانه بوده است و نه برادرانه.

کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از بازی ایران - سوریه، اظهار داشت: همان طور که می دانید، آخرین بازی ما در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 مقابل سوریه است. مطمئناً بازی فردا از اهمیت بالایی برخوردار است و باید توانایی های سوریه را در نظر داشته باشید.

وی در ادامه یادآور شد: در ابتدای مرحله انتخابی جام جهانی 2018 شاید کسی باور نمی کرد سوریه در هفته پایانی مسابقات برای صعود شانس داشته باشد، اما همه می دانید آنها چه نتایج خوبی گرفته اند. آنها به آخرین بازی مقدماتی شان پا گذاشته اند در حالی که شانس و امید آنها با ازبکستان و حتی کره جنوبی برابری می کند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: در 9 بازی گذشته ما به تک تک رقبای خود احترام گذاشته ایم و در بازی فردا نیز همان احترام را برای سوریه داریم.

کی روش در ادامه افزود: مطمئناً فردا تیم ملی سوریه سعی خواهد کرد تاریخ سازی کند و برای ما، تیم ملی ایران هم فرقی ندارد و سعی خواهیم کرد تاریخ سازی بزرگی کنیم. ما می خواهیم به امتیاز 24 برسیم و از فردا استراتژی ما در تک تک بازی هایی که انجام می دهیم این است که یک بازی از جام جهانی را انجام می دهیم و باید خودمان را به خوبی آماده کنیم. کاملاً آماده و هوشیار هستیم و باید یک بار دیگر موفقیت مان را تکرار کنیم. فردا هم باید تمرکز بالا داشته باشیم و مقابل سوریه هم بازی خوبی را انجام بدیم و با یک برد به کارمان در مسابقات انتخابی پایان دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص اینکه کارشناسان معتقدند با وجود رسیدن ایران به سطح جهانی در بخش دفاعی در کار حمله هنوز به زمان نیاز داریم تا به سطح بالا برسیم، گفت: ما معتقدیم هنوز باید کار کنیم. ما در 9 بازی گذشته هشت گل زدیم و می دانیم که هنوز در بعد هجومی جا برای پیشرفت داریم و باید در اتمام کارمان و ضربات مان بیشتر کار کنیم.

وی ادامه داد: واقعیت مطلب این است که در رده ملی تیم ها بسیار به هم نزدیک هستند و این نزدیکی کار را بسیار دشوار می کند. ما هم به این فکر می کنیم و اعتقادمان این است که فضا و بعد برای پیشرفت بیشتر وجود دارد و باید نتایج مان را به جایی برسانیم که به میانگین دو گل زده در هر بازی برسیم. اگر این کار مقدور نبود و ما با نیم گل هم می توانستیم برنده شویم، این اتفاق برای ما خوب است.

کی روش همچنین به شایعه تبانی ایران و سوریه این طور واکنش نشان داد: بررسی شایعات وظیفه شما (خبرنگاران) است که باید در موردش با پلیس یا نیروی انتظامی حرف بزنید. من در فوتبال کار می کنم و در رسانه ها نیستم. این وظیفه شماست که تحقیق بیشتری انجام دهید. برای بازی فردا از بازیکنانم سورپرایزی را خواسته ام، اینکه آنها سعی کنند تیم برتر میدان باشند، هم در خط دفاع و هم در حمله و بتوانیم کارایی بهتری داشته باشیم. نباید این فرصت را از دست بدهیم.

وی در واکنش به پرسشی مبنی بر اینکه انگیزه و قدرت سوریه را در کجا می بینید و شرایط این تیم به چه شکل خواهد بود، گفت: سوریه تیمی است که هفت گل زده و شش گل خورده است. آنها از نظر دفاعی تیمی هستند که بعد از ما کمترین گل را خورده اند. بازیکنان خوبی هم دارند و می توانید از سیدجلال حسینی درباره عمر سوما که در بازی الاهلی - پرسپولیس به پرسپولیسی ها گل زد، سؤال کنید. دیگر بازیکنان آنها نیز خوب هستند که در بهترین باشگاه ها بازی می کنند. اینها نشان می دهند جایگاه آنها یک هدیه نبوده و به همین شکل به دست نیامده است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین اظهار کرد: شخصاً فکر می کنم تیم های هم گروه ما سوریه را دست کم گرفتند، اما این اشتباهی است که ما سعی می کنیم مرتکب آن نشویم. حتی وقتی سوری ها ما را مجبور کردند در استخر با آنها بازی کنیم، لباس شنا پوشیدیم و با آنها بازی کردیم. قول می دهم فردا بهترین بازی مان را مقابل سوریه انجام دهیم، اما جالب است وقتی آنها به اینجا آمدند از دوستی و برادری صحبت می کنند. در حالی که آنها در مالزی با ما اینطور رفتار نکردند و رفتارشان با ما و بازیکنان مان بی احترامی بود. حالا اینها یک داستان دیگر است، اما تلاش ما این است که فردا در یک زمین مناسب، نتیجه ای مناسب کسب کنیم. فقط این برای سوری ها سوتفاهم نشود که آنها در مالزی رفتار دوستانه با ما داشتند! همان کاری که همیشه انجام می دهیم، قبل از این بازی انجام خواهیم داد و با تمرکز بالا و آغوش باز و با عشق و محبت با رقیب مان بازی می کنیم.

کی روش در خصوص اینکه در جلساتی که با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال داشته آیا در خصوص پرداخت پاداش ها نیز صحبت شده است یا خیر، گفت: من ترجیح می دهم صحبت های خودم را با تاج محرمانه و خصوصی نگه دارم و اگر شما (خبرنگاران) دوست دارید از این مباحث مطلع باشید از یکسری از همکاران تان می توانید جویا شود، چون برخی از همکاران شما در برخی رسانه ها از این مباحث مطلع هستند. برخی از دوستان شما اطلاعات بالایی دارند!

وی در واکنش به این پرسش که فردا با یک پیروزی می توان جواب جنگ روانی اخیر رسانه های سوری را داد، گفت: من حدود هفت سال است که در ایران هستم  و شاید این آخرین کنفرانس خبری من در ایران باشد، چون بقیه بازی ها را احتمالاً در خارج از کشور برگزار خواهیم کرد. در این خهفت سال همیشه دیده ام که در بازی های مقابل سوریه، عمان، قطر، امارات و بحرین همیشه شایعاتی از تبانی وجود داشته است. در این سال ها تجربه های زیادی از بازی مقابل تیم های عربی کسب کرده و دیده ام که بازیکنان هر دو تیم در زمین سعی می کنند با روحیه جوانمردانه مقابل هم بازی کنند. واقعاً فکر می کنم فوتبال یک مسئولیت است و نباید در آن شاهد این صحبت های واهی باشیم. من در دیدار پرسپولیس - الاهلی بازی جوانمردانه را دیدم. همه در آن بازی فقط داشتند در زمین تلاش می کردند برای موفقیت. ما هیچ وقت نباید به مسائل نژاد و رنگ پوست افراد ورود کنیم و دیگر نباید این ایده ها مطرح شود که فوتبال یک جنگ است. در فوتبال هیچ جنگی وجود ندارد و ما هم فردا همه تلاش خود را می کنیم که بازی را بدون هیچ جنگی با پیروزی پشت سر بگذاریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی براینکه دوست دارد در جام جهانی با تیم های اروپایی یا آمریکای جنوبی هم گروه شود، این طور توضیح داد: خوشحالم که صدای شما درست شد، چون ابتدا فکر کردم شما سرما خورده اید (با خنده). راجع به قرعه کشی فقط دو گزینه وجود دارد که ممکن است اتفاق بیفتد. اول اینکه ما با دو تیم اروپایی و یک آمریکایی هم گروه شویم و دوم اینکه با یک تیم اروپایی، آفریقایی و آمریکایی هم گروه شویم. قطعاً علاقه شخصی من این است که گزینه دوم اتفاق بیفتد. این احتمالاً آخرین صحبت من در رابطه با آینده فوتبال ایران است. هربار که تلاش می کنم تا این کار را انجام ندهم، هزینه زیادی را متحمل می شوم. خواهش می کنم دقت کنید فرقی ندارد تیم های هم گروه ماه از اروپا، آفریقا یا آمریکای جنوبی باشد.

کی روش ادامه داد: تمام تیم های جام جهانی تاپ ترین تیم های دنیا خواهند بود و نظر من این است که در قرعه کشی هر تیمی که هم گروه ما شود قطعاً بهتر از ایران خواهد بود. فرقی نمی کند که با چه تیمی هم گروه باشیم، به طور مثال اگر با نیجریه همگروه شویم آنها 23 بازیکن در اروپا دارند و یا اگر با اروگوئه هم گروه شویم آنها هم بهترین لیگ و بهترین بازیکنان را در اختیار دارند. تنها پیام من برای مسئولان فوتبال این است که برای رسیدن به موفقیت در جام جهانی باید یک برنامه آماده سازی خوب داشته باشیم. اگر ما بتوانیم یک برنامه خوب را مدون کنیم اعتقاد دارم که با بازیکنانی که در اختیار دارم می توانیم چشم در چشم رقبا به رقابت بپردازیم. آرزوی همه این است که تیم ملی ایران به دور دوم جام جهانی صعود کند. قطعاً آرزوی من هم همین است. من از شما خبرنگاران سؤال می پرسم، صعود به مرحله دوم جام جهانی یک کار خاص است یا خیر؟ اگر ما بخواهیم به یک هدف خاص برسیم حتما باید برنامه خاص داشته باشیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب