ویکتوری بت
پایان یک توهم؛ همه منشا را دوست دارند

پایان یک توهم؛ همه منشا را دوست دارند

وقتی گادوین منشا به پرسپولیس آمد تصورها بر این بود که برانکو با سیستم 2-4-4 بازی می کند و از زوج او و مهدی طارمی در خط حمله بهره خواهد برد اما در هفته های اخی... 5 out of 5 based on 10 ratings.

پایان یک توهم؛ همه منشا را دوست دارند

نويسنده : مریم رئیسی بدون نظر بازدید [ 5024 ] سه شنبه, 14 شهریور 1396
:: خبر ویژه
پایان یک توهم؛ همه منشا را دوست دارند

وقتی گادوین منشا به پرسپولیس آمد تصورها بر این بود که برانکو با سیستم 2-4-4 بازی می کند و از زوج او و مهدی طارمی در خط حمله بهره خواهد برد اما در هفته های اخی...

ارتش سرخ دات كام :

وقتی گادوین منشا به پرسپولیس آمد تصورها بر این بود که برانکو با سیستم 2-4-4 بازی می کند و از زوج او و مهدی طارمی در خط حمله بهره خواهد برد اما در هفته های اخیر بیشتر مهدی طارمی و علیپور با هم بازی کردند و منشا بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده است.

فیکس بازی نکردن منشا حرف و حدیث هایی را به همراه داشت. از جمله اعتراض منشا و اینکه خطاب به باشگاه پرسپولیس گفته بود اگر قرار است من بازی نکنم و روی نیمکت بنشینم بهتر است بروم و شما هم دستمزد سنگینی به من نپردازید که پاسخ باشگاه پرسپولیس این بود که ما به تو احتیاج داریم و با برنامه نسبت به جذبت اقدام کردیم.

در این بین شایعه پاس ندادن به منشا هم مطرح شد که البته در کارشناسی صورت گرفته در برنامه 90 مشخص شد که اینطوری ها هم نیست که به او پاس ندهند. شاید در یکی دو صحنه منشا دریافت کننده بهتری بود که به او پاس داده نشد و این اتفاق در هر تیمی محتمل است.  

 دیروز تولد منشا بود. کریم باقری دستیار ایرانی برانکو اولین نفری بود که به او تبریک گفت و او را در آغوش گرفت و بوسید. حسین ماهینی همشهری مهدی طارمی در توئتیرش به شوخی نوشت: «یه جور کیک تولد منشا رو کوبیدم تو صورتش که نیم ساعت داشت می شست خودشو! » علیپور رقیب منشا هم در صفحه اینستاگرامش  تولد منشا را به او تبریک گفت و از او به عنوان یک دوست خوب یاد کرده است. این رفتارها نشان می دهد که منشا مورد غضب پرسپولیسی ها نیست و این طور نیست که بخواهند به او پاس ندهند و خرابش کنند.

شاید حساسیت ها از جایی شروع شده که منشا روی نیمکت نشست و انتظار داشت وقتی به زمین می رود همه توپ ها همانند زمان پیکان به او ختم شود، در حالی که در تیم های بزرگ این چنین نیست و طبیعتا توپ در خط حمله به بازیکنان متععدی ختم می شود چون تیم بزرگ بیشتر بازیکن بزرگ دارد که مدعی گلزنی اند.  

 از همه مهم تر نیمکت نشینی منشا تصمیم برانکو است و نه بازیکنان پرسپولیس. کما اینکه برخی از بازیکنانی که در یکی دو سال اخیر روی نیمکت تیم پرسپولیس نشسته اند بازیکنان بزرگی بوده اند و هستند. برانکو و هر مربی دیگری تنها می تواند یازده بازیکن را به میدان بفرستد و البته نیمکت نشینی اگر برای بازیکن ناراحت کننده نباشد هیچ گاه منجر به حضورش در زمین نخواهد شد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب