line90
پیش بینی بت 940
کی روش: بازیکنانم امروز گمراه شدند/ برای رسیدن به پیروزی عجله داشتیم

کی روش: بازیکنانم امروز گمراه شدند/ برای رسیدن به پیروزی عجله داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنانم مقابل سوریه گمراه شدند. کارلوس کی روش در پایان بازی تیم ملی فوتبال ایران با سوریه که با نتیجه تساوی ۲ به ۲ خاتمه یا... 2 out of 5 based on 5 ratings.

کی روش: بازیکنانم امروز گمراه شدند/ برای رسیدن به پیروزی عجله داشتیم

نويسنده : مریم رئیسی 2 اظهار نظر بازدید [ 3965 ] سه شنبه, 14 شهریور 1396
:: خبر
کی روش: بازیکنانم امروز گمراه شدند/ برای رسیدن به پیروزی عجله داشتیم

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنانم مقابل سوریه گمراه شدند. کارلوس کی روش در پایان بازی تیم ملی فوتبال ایران با سوریه که با نتیجه تساوی ۲ به ۲ خاتمه یا...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازیکنانم مقابل سوریه گمراه شدند.

کارلوس کی روش در پایان بازی تیم ملی فوتبال ایران با سوریه که با نتیجه تساوی ۲ به ۲ خاتمه یافت، در نشست خبری گفت: به خاطر عملکرد فوق العاده ای که در ۱۰ بازی گذشته داشتیم افتخار می کنیم. از بعد صعود کار فوق العاده ای کردیم. ۱۲ بازی بدون شکست بودیم و این صعودمان از دو بازی قبل از انتهای مسابقات قطعی کردیم. از این بابت خوشحالیم.

وی افزود: در بازی امروز با سوریه خوب نبودیم. اشتباهات زیادی مرتکب شدیم. یکی از دلایل آن این بود که فاصله بسیار زیادی داریم تا جام جهانی اگر بخواهیم شاهد پیشرفت و توسعه و همسطح بودن با تیم های بین المللی باشیم و باید کارهای زیادی بکنیم. فکر می کنم تعدادی از بازیکنان جوانتر ما نتوانستند با فشار زیادی که در زمین بود، کنار بیایند بخصوص در نیمه اول. وقتی تیمی در ۱۲ بازی گذشته گل نخورده است و امروز اولین گل را می خورد، بازیکنان جوان اینطور به لرزه افتادند و دچار گمراهی شدند. این گمراهی ایجاد شده بود که می خواستند گل نخوریم و برای رسیدن به پیروزی عجله داشتند. وقتی یک بر صفر عقب افتادیم، حتی با درنظر گرفتن اضطراب بازیکنان باید با سه گل زده تمام می کردیم. در نهایت توانستیم به بازی برگردیم. باید نتیجه را حفظ می کردیم ولی همینجاست که پای تجربه به وسط می آید.

سرمربی تیم ملی تاکید کرد: دلیل دوم این تساوی واضح است. سوریه تیم خوبی است. هیچ تیمی به اندازه تیم امروز سوریه ما را اذیت نکرد. حتما باید به سوریه تبریک بگوییم چون به پلی آف رسیده اند.

کی روش افزود: الان زمان این است که کارمان را شروع کنیم و برنامه مدون و خوب داشته باشیم. بخصوص بازیکنانی که در لیگ ایران بازی می کنند را باید خوب آماده کنیم چون به اندازه کافی برای بازی در جام جهانی آماده نیستند. الان ۱۰ ماه وقت داریم این برنامه را پیاده کنیم. ان شاءالله همه چیز فراهم شود.

وی یادآور شد: مطلب دیگری که این هفته به آن پی بردیم این است که بازیکنان، مربیان، فدراسیون فوتبال وقتی در زمانی که اردو برگزار می شود، با این مشکلات مواجه می شوند، خوب نیست و باید مشق شب را قبلا انجام بدهیم.

کی روش تاکید کرد: کلام آخرم را به داوران آسیا اختصاص می دهم. کیفیت داوران در آسیا بسیار ناامید کننده است. ناراحت کننده است که این داوران بدون داشتن آمادگی  مسابقات را قضاوت می کنند. آنها مهارت های لازم و قدرت تصمیم گیری در لحظات خطیر بازی را ندارند. بازی ازبکستان مقابل چین، داور علیه ازبکستان یک پنالتی گرفت که این پنالتی یک اشتباه تاریخی بود و هیچ موقع فراموش نمی شود. امروز در نیمه اول شاهد بودیم وقتی سوریه به گل رسید، حداقل ۱۰ دقیقه وقت را تلف کردند. فقط دروازه بان سوریه ۵ دقیقه خودش را زمین انداخت. آنقدر ناراحت بودم که به داور گفتم در ایران آمبولانس داریم! داور در نهایت ۴ دقیقه وقت اضافه گرفت. در نیمه دوم وقتی سوریه دنبال برگشت بازی بود داور ۵ دقیقه وقت گرفت، در نهایت شگفتی. این برای ما جای سئوال دارد. هم ژاپن و هم کره ساعتهای خوب می سازند چرا داوران این کشورها در ساعت مشکل دارند؟! این واقعا ناامید کننده بود. افرادی که حرفه ای فکر می کنند باید بیشتر حمایت شوند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: آرزوی موفقیت دارم برای شما بخصوص هوادارانی که امروز به ورزشگاه آمدند و زحمت کشیدند. تلاش ما این بود بازی های مقدماتی را با برد خوب در خانه تمام کنیم که امکان پذیر نشد.

کی روش درباره عملکردش در تیم ملی فوتبال ایران و اینکه آیا به مقصودش در تیم ملی ایران رسیده است یا خیر؟ گفت: ما روز گذشته درباره توانایی برای گلزنی صحبت کردیم. امروز توانستیم بیش از ۵، ۴ موقعیت گل هم ایجاد کردیم. شانس های زیادی را از دست دادیم ولی امروز که دو گل زدیم، دو گل هم خوردیم. فوتبال همینطور است. تیم ما نشان داد تحت فشار دچار این مشکلات می شود که با بازی های تدارکاتی رفع می شود. امکان ندارد یک تیم بالغ، یک گل مثل گل دوم ما بخورد چون هیچکس از بازیکنان ما آنجا نبود. برای همین باید پیشرفت کنیم چون نیاز به تجربه و بلوغ بیشتری داریم. درون زمین نیاز به یک رهبری داریم. من احتیاج به بازیکنانی دارم که اختیار و قدرتشان را نشان بدهند و گاهی به بازیکنان جوان بگویند فلان جا نباید این کار را کرد. از نظر کارهای هجومی امروز چندین موقعیت داشتیم ولی در مجموع از بازیکنانم خوشحالم. الان کار ما دست بازیکنان نیست. کار دست برنامه آماده سازی است که در پیش داریم.

سرمربی تیم ملی درباره اینکه آیا پیاده شدن برنامه های خاص برای آماده سازی تیم ملی امکان پذیر هست یا خیر؟ گفت: بعد از هفت سال شما نمی توانید از من این سئوال را بپرسید.فردا به فدراسیون بروید و این سئوال را از آنها بپرسید! شک نداریم که نمی توانیم تصمیماتی که باید بگیریم را به تعویق اندازیم دقیقا مثل اتفاقاتی که قبل از جام جهانی برزیل افتاد.

وی یادآور شد: با کمال احترامی که برای مهدی تاج قائلم در جلسه آخر با وی گفتم که این بار آخر است که از زبان من هر صحبتی را راجع به برنامه ریزی برای آینده می شنوید. از این به بعد ورودی به این مسائل نخواهم داشتم چون هربار راجع به آماده سازی و برنامه بهتر صحبت می کنم در آخر اینگونه به نظر می آید که من آدم بَده هستم! هیچ موقع چیزی را برای خودم نخواستم ولی همیشه در بخشی از رسانه ها من آن فرد بد معرفی شدم. به مهدی تاج گفتم که دیگر روی من و تعهدم نسبت به جنگیدن برای این برنامه ها حساب نکنید.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه مردم نگران دوران بعد از کی روش در تیم ملی هستند، گفت: این یک داستان کاملا مجزا است. امشب به اندازه کافی سردرد دارم. می خواهم یک مطلب را تصحیح کنم. من آن فردی نیستم که بخواهم مشکل ساز باشم. نیتم این نیست که مشکل به ارمغان بیاورم. وقتی درباره آماده سازی، امکانات و سطح بالاتر صحبت می کنم، درباره مشکلات صحبت نمی کنم؛ من دارم راجع به راه حل ها صحبت می کنم. من راجع به موضوعاتی صحبت می کنم که می تواند فوتبال ایران را رو به جلو هدایت کند ولی شما اشاره می کنید که کی روش راجع به مشکلات حرف می زند. اینطور نیست. وقتی راجع به یک زمین خوب در آکادمی صحبت می کنم راجع به مشکل حرف نمی زنم. راجع به راه حلی برای آینده حرف می زنم. وقتی درباره روزهای بعد از کی روش صحبت می کنید، فوتبال ایران به استانداردهای حرفه ای، امکانات حرف می زنید. وقتی یک لیگ حرفه ای دارید، نمی توانید انتظار داشته باشید بازیکنان 6 ماه حقوق نگیرند. هدف من ایجاد مشکل نیست بلکه راه حل است. این راهکارها برای توسعه ورزشی است که عشق میلیون ها آدم است.

کی روش درباره اینکه آیا دیدار قبل تیم ملی و سفر طولانی به کره جنوبی در این مسابقه تاثیر داشت، گفت: شکی نیست. از بعد ریکاوری مشکلاتی هست. برای تیم ما متفاوت بود چون دو پرواز داشتیم و بازیکنان یک روز کامل نخوابیدند. سوریه با یک پرواز مستقیم به تهران آمد درست برعکس ما. ولی نگاه ما به این بازی نباید اینطور باشد که بخواهیم عزا بگیریم و ناراحت باشیم. الان راجع به تیمی صحبت می کنیم که صدرنشین هستیم و صعودمان از قبل تثبیت شده بود. ما همیشه می خواهیم پیروز باشیم. همیشه بیشتر می خواهیم. بازی امروز را خوب شروع کردیم و فرصتهای زیادی به دست آوردیم. وقتی بعد از 12 بازی گل می خورید، کل تیم به هم می ریزد. بازیکنانم امروز خوب برگشتند ولی اشتباهاتی که امروز در زمین دیدید، اشتباهاتی نیست که نشود آنرا اصلاح کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 14 شهریور 1396 - 11:36 بعد از ظهر

  دست کم گرفتین اخر بازی یه لحظه بازی رو شل گرفتین

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 15 شهریور 1396 - 05:44 بعد از ظهر

  بله جناب کیروش..تیمهای حاضر در جام جهانی دیگه قطر و بحرین نیستن که شما بخواهید برای رزومه خودتون و رکورد گل نخوردن به دفاع اتوبوسی روی بیاری..بقول خودت دو گل زدیم و دو گل هم خوردیم..یعنی اگر بخواهیم درست بازی کنیم آنوقت معلوم میشه که تاکتیکهای جنابعالی فاقد ارزشهای جهانیست..این تیم همون تیمیست که در 12 بازی گل نخورده بود..منتها چون فقط دفاعی بازی میکردیم ..وگرنه اگر قرار باشه که از لاک دفاعی بیرون آمده و حداقل نیمه هجومی هم بازی کنیم آنوقت ضعفهای جنابعالی در مربیگری آشکار میشه..ضمنا..این مربیان تیمها هستند که بازیکنان را میسازند واگر جنابعالی دست از عناد و لجاجت برداری هم بازیکنانی بهتر و هم با تجربه تر هم وجود دارند که البته با این روش شما مسلما کارآیی نخواهند داشت مگر اینکه روشتونو تغییر بدین..زیبایی فوتبال به زیبا بازی کردنشه..هر عقل سلیمی هم میدونه که انتظار صعود در جام جهانی با وجود تیمهای قدر اروپایی و آمریکای جنوبی و حتی افریقایی « توقع زیادیست..البته اگر متعصبانه نگاه نکنیم و منطقی باشیم..

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر استقلال خوزستان کدام بازیکن بود؟
 • 1 - سیامک نعمتی
 • 2 - بشار رسن
 • 3 - احمد نوراللهی
 • 4 - فرشاد احمدزاده
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
استقلال
استقلال
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 10 اسفند 1396 / ساعت : 15:45
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
استقلال خ
استقلال خ
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : کوپال ناظمی
شنبه, 5 اسفند 1396 / ساعت : 18:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور17
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب