پیش بینی بت 940
سهم بزرگ پرسپولیس از صعود رویایی

سهم بزرگ پرسپولیس از صعود رویایی

 تیم ملی درست از یازده شهریور سال گذشته تا 14 شهریور امسال در این بازه زمانی یکساله 10 بازی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی را انجام داد که در این 10 بازی سه... 5 out of 5 based on 2 ratings.

سهم بزرگ پرسپولیس از صعود رویایی

نويسنده : ابوذر مهری 1 اظهار نظر بازدید [ 3054 ] پنجشنبه, 16 شهریور 1396
:: خبر
سهم بزرگ پرسپولیس از صعود رویایی

 تیم ملی درست از یازده شهریور سال گذشته تا 14 شهریور امسال در این بازه زمانی یکساله 10 بازی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی را انجام داد که در این 10 بازی سه...

ارتش سرخ دات كام :

 تیم ملی درست از یازده شهریور سال گذشته تا 14 شهریور امسال در این بازه زمانی یکساله 10 بازی مرحله سوم مقدماتی جام جهانی را انجام داد که در این 10 بازی سهم پرسپولیسی ها از حضور در ترکیب اصلی بیشترین بود.

تیمی که نایب قهرمان لیگ پانزدهم شده بود در لیگ شانزدهم هم از همان ابتدا مدعی اصلی قهرمانی لقب گرفت و با وجود درخشش نفرات اصلی در فصل گذشته کی روش نمی توانست از این بازیکنان در راه رسیدن به روسیه صرفنظر کند. تیم ملی مقتدرانه به جام جهانی صعود کرد و پرسپولیس در بیشتر مسابقات مرحله سوم مقدماتی حداقل دو بازیکن در ترکیب اصلی داشت که در برخی دیدارها به 5 نفر هم رسید. سهم پرسپولیس از این 10 بازی را البته می شود به صورت تیمی و نفر به نفر بررسی کرد که نتایج جالبی برای خود بازیکنان و البته دوستداران پرسپولیس به همراه دارد.

1- در مسابقه اول با قطر که در تهران برگزار شد و با دو گل بردیم بیرانوند، رضاییان، جلال حسینی و طارمی در ترکیب اصلی بودند که طارمی تا دقیقه 76 در زمین بود. وحید امیری هم روی نیمکت نشسته بود که 21 دقیقه بازی کرد.

2- در همان بازه زمانی بازی دوم را در چین مقابل تیم ملی این کشور برگزار کردیم که بدون گل مساوی تمام شد. در این بازی بیرانوند، رضاییان و وحید امیری در ترکیب اصلی بودند که امیری تا دقیقه 73 در میدان بود، جلال حسینی هم که روی نیمکت نشسته بود بعد از مصدومیت منتظری از دقیقه 23 وارد زمین شد و 67 دقیقه در زمین حضور داشت.

3- در مهر ماه سال گذشته در تاشکند ازبکستان را شکست دادیم. در این بازی بیرانوند، رضاییان، حسینی، امیری و طارمی 5 پرسپولیسی ترکیب اصلی بودند که طارمی تا دقیقه 76 در زمین بود. سیدجلال حسینی هم تک گل مان را در این مسابقه به ثمر رساند که سه امتیاز حیاتی به همراه داشت.

4- روز بعد از بازی در تاشکند از کره جنوبی در تهران میزبانی کردیم که این بار بیرانوند، رضاییان، جلال حسینی و وحید امیری در ترکیب اصلی بودند و هیچ کدام تعویض نشدند. طارمی هم روی نیمکت نشسته بود که 38 دقیقه بازی کرد.

5- آبان ماه سال 95 در بازی سخت مقابل سوریه و در مالزی رضاییان، حسینی و طارمی از بین پرسپولیسی ها در ترکیب اصلی قرار گرفتند که طارمی دقیقه 60 از بازی بیرون رفت. امیری هم نیمکت نشین بود که 20 دقیقه بازی کرد. در این مقطع بیرانوند از ناحیه دست مصدوم بود.

6-  فروردین ماه امسال و زمانی که رضاییان دیگر پرسپولیسی به حساب نمی آمد بیرانوند و طارمی در ترکیب اصلی قرار گرفتند که طارمی گل سه امتیازی زد. امیری هم روی نیمکت نشسته بود که 19 دقیقه بازی کرد.

7- پنج روز بعد از برد در دوحه چین را هم در تهران بردیم که باز هم طارمی گل سه امتیازی زد. در این بازی هم بیرانوند و طارمی 90 دقیقه در زمین بودند. وحید امیری نیمکت نشین هم فقط دو دقیقه بازی کرد.

8- در خرداد ماه امسال و در تهران با برد دو بر صفر مقابل ازبکستان صعود به جام جهانی را قطعی کردیم. در این مسابقه هم فقط بیرانوند و طارمی در ترکیب اصلی بودند که طارمی باز هم گل زد. امیری هم دوباره نیمکت نشین بود که از شروع نیمه دوم به مدت 45 دقیقه بازی کرد.

9- در سئول تعداد ملی پوشان پرسپولیس نسبت به بازی های سال 96 بیشتر شد و به غیر از بیرانوند، انصاری و امیری هم در ترکیب اصلی قرار گرفتند. البته امیری 76 دقیقه در میدان بود و تعویض شد. طارمی و سیدجلال هم روی نیمکت بودند که طارمی 26 دقیقه بازی کرد.

10- در بازی سه شنبه شب مقابل سوریه پرسپولیس باز هم سه سهمیه داشت؛ بیرانوند، انصاری و طارمی که انصاری تا دقیقه 57 در زمین بود. وحید امیری و سیدجلال هم روی نیمکت بودند که امیری 14 دقیقه بازی کرد.

اما سهم بازیکنان پرسپولیس از این صعود 

علیرضا بیرانوند با 810 دقیقه: بیرانوند فقط بازی رفت با سوریه را به خاطر مصدومیت از دست داد و فقط در بازی برگشت با سوریه دو گل خورد.

مهدی طارمی:7 بار در ترکیب اصلی بود که 4 بار تا سوت آخر در زمین ماند و فقط در بازی رفت با چین به میدان نرفت چون روی نیمکت هم نبود.

طارمی در دو بازی دیگر هم به عنوان جانشین وارد میدان شد. او در سه بازی متوالی که ثابت بود و 90 دقیقه بازی کرد سه گل زد و تنها مقابل سوریه موفق به گلزنی نشد. طارمی جمعا 626 دقیقه در میدان بود.

وحید امیری:تنها پرسپولیسی است که در هر 10 مسابقه تیم ملی به میدان رفت. او چهار بار بازیکن اصلی بود که دو بار تا سوت پایان در زمین ماند. امیری 463 دقیقه برای تیم ملی بازی کرد.

سیدجلال حسینی: در چهار بازی از 5 مسابقه ابتدایی ثابت بود و در چین هم وقتی منتظری مصدوم شد خیلی زود به زمین رفت اما در 5 بازی بعدی جایگاهش را در ترکیب اصلی از دست داد. سیدجلال چهار بازی 90 دقیقه ای و یک حضور 67 دقیقه ای در این صعود داشت که جمعا 463 دقیقه می شود.

محمد انصاری: در دو بازی اخیر 90 دقیقه در سئول و 57 دقیقه در تهران بازی کرد تا با 147 دقیقه نفر آخر این فهرست باشد.

تکمیلی: رامین رضاییان هم تا وقتی بازیکن پرسپولیس بود در 5 بازی ابتدایی در ترکیب اصلی بود و 450 دقیقه بازی کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانیامیر ایرانی :
    پنجشنبه, 16 شهریور 1396 - 04:34 بعد از ظهر

    ضمن اینکه بازیکنان مستعد و قبراق وآماده تر از بعضی دعوت شدگان همچون مسلمان و کامیابی نیا که براستی مستحق دعوت و بازی در تیم ملی بودند را مربی اتوبوسی ندید و دعوت نشدن..بازیکنانی که میتونستند به زیایی های بازی بسیار کمک کنن..ولی افسوس که دفاعی بودن مربی جایی برای اینها در ترکیب نداشت..

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب