پیش بینی بت 940
مأموریت ویژه و سخت پرفسور

مأموریت ویژه و سخت پرفسور

تصمیمات و برنامه های غیرحرفه ای کی روش و سازمان لیگ و تبلیغات غیرحرفه ای تر رسانه های ذوب در کیروش و تاکتیک اشتباه اتخاذ شده آنان بویژه پیش، حین و پس از مسابق... 5 out of 5 based on 15 ratings.

مأموریت ویژه و سخت پرفسور

نويسنده : ابوذر مهری 4 اظهار نظر بازدید [ 4685 ] پنجشنبه, 16 شهریور 1396
:: خبر ویژه
مأموریت ویژه و سخت پرفسور

تصمیمات و برنامه های غیرحرفه ای کی روش و سازمان لیگ و تبلیغات غیرحرفه ای تر رسانه های ذوب در کیروش و تاکتیک اشتباه اتخاذ شده آنان بویژه پیش، حین و پس از مسابق...

ارتش سرخ دات كام :

تصمیمات و برنامه های غیرحرفه ای کی روش و سازمان لیگ و تبلیغات غیرحرفه ای تر رسانه های ذوب در کیروش و تاکتیک اشتباه اتخاذ شده آنان بویژه پیش، حین و پس از مسابقه صرفا تشریفاتی سوریه، تبعات و اثرات سوء پیش بینی شده را برای پرسپولیس و برانکو به ارمغان آورد.باید خوشحال باشیم که نباختیم؟

پیش از شروع اردوی تیم ملی در ۲ شهریور ، حتی بسیار زودتر از آن و از زمان ارائه برنامه کیروش، بابت عدم تعامل وی با باشگاهها، تداخل برنامه هایش و تغییر زمان مسابقات پرسپولیس بر اساس این برنامه غیرحرفه ای و نیز در مورد دعوت بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس برای دو بازی صرفا تشریفاتی مقابل کره و سوریه ای که نیازمند نتیجه گیری با تمام توان برابر تیم صعود کرده ایران بودند، بارها هشدار دادیم اما نشنیده انگاشته شد.

حال تصمیمات غلط، برنامه ریزی غیرحرفه ای، آنالیز و انتظارات اشتباه کیروش و حامیانش از حریفان و تاکتیک اتخاذ شده اشتباه تر کی روش و رسانه های ذوب در وی برای رویارویی با آنها بالاخص پیش از مسابقه با سوریه، حین و پس از آن که به امتیازگیری کره و سوریه انجامید، تبعات سوء داخلی و خارجی فراوانی را در پی داشت که بیشترین ضرر و سختی آن متوجه پرسپولیس برانکو در آستانه تقابل مهم با الاهلی عربستان خواهد بود.

تبلیغات جو دهنده و پافشاری جهت دار رسانه ها بر پررنگ تر کردن حاشیه از متن و مانور ناشیانه رسانه ای حامیان سرمربی موزامبیکی تیم ملی با بزرگنمایی کردن رکورد گل نخوردن و آمار بی شکستی تیم ملی که ثابت شد بیشتر به ضعف خط آتش بی رمق و کم زهر تیم های درجه دو و سه آسیا حاضر در گروه ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی روسیه برمی گردد تا ساختار دفاعی تیم، در جهت پاک کردن علامت سؤال های بوجود آمده قبل و بعد مساوی با کره ضعیف از اذهان عمومی و به قصد تهییج افکار و احساسات ملی به حمایت از کی روش پیش از سوریه، دقیقا همان چیزی بود که تنها تا دقیقه ۱۲ بازی با سوریه تاریخ مصرف داشت. تا خوردن اولین گل در مقدماتی!

سمی که از مدتها قبل در جهت عناد با هشدارهای ما و بخصوص با آب و رنگ تبلیغات کاذب از چند روز پیش از دیدار با سوریه به کالبد فوتبال ایران تزریق شد و به غرور و اعتماد بنفس کاذب انجامید، بعد از گل اول سوریه اثرات مخربش را بروز داد و با سوت پایان مسابقه و ثبت یک مساوی دیگر در زمین خودی با حضور ۷۰ هزار تماشاگر اما بشدت متفاوت با تساوی های قبلی در سیاهه تساوی های سریالی و نتایج اقتصادی کیروش، فوتبال ملی و باشگاهی ایران را به کما فرستاد!

اینک این برانکوست که بازهم مسئولیت مضاعف دیگری بر گردن او قرار گرفت و باید خستگی و افت بدنی و روانی شاگردانش به ویژه روحیه تخریب شده سنگربان دوست داشتنی و بی بدلیل حال حاضر تیم ملی و پرسپولیس که به فاصله کمتر از دو هفته از یک سوراخ دوبار گزیده شده است را در فاصله کوتاه ۵ روزه تا بازی سرنوشت ساز آسیایی پرسپولیس، مدیریت کرده و جور ناتوانی های سلسله کیروشیان را بکشد!

افت روحی و روانی که قطعا با ندانم کاری عده ای خودی و غرض ورزی و نق زدن عده ای غیرخودی و بی خودی و نخودی ـ برخی عاری از صلاحیت فنی و برخی دیگر در عذاب بابت فقدان لیاقت برای داشتن نماینده در تیم ملی ـ و همچنین با عدم حمایت همان کیروشی پورها که دو روز پیش با آب و تاب زیاد و اغراق آمیز از کلین شیتهای وی حماسه سرایی به راه انداخته بودند، بدتر نیز خواهد شد. بدنیست اشتباهات این جماعت کیروش زده و سپس تبعات آن را مرور کنیم.

اشتباه اول متوجه فدراسیون تاج و سازمان لیگ بود که برای اثبات پایبندی و تعهد خود به برنامه بی خاصیت و غلط کیروش، زمان بازی هفته پنجم پرسپولیس با گسترش فولاد را بجای برگزاری بلا اشکال در سوم شهریور به ۱۶ شهریور یعنی دو روز پس از بازی تیم ملی، ۲ روز قبل پرواز به دوبی و تنها ۵ روز پیش از سوت مسابقه برگشت با الاهلی موکول کردند تا شاگردان برانکو را ۲۴ ساعت پس از بازی سنگین رفت با الاهلی در اختیار تیم ملی قرار دهند و فرصت برانکو برای مرور نقاط ضعف و قوت تاکتیکی و فنی تیم با شاگردانش را بسوزانند.

اشتباه دوم از آن خود کیروش بود که با اصرار بر حضور بیراموند و ۴ بازیکن دیگر پرسپولیس در دو بازی تشریفاتی بی اثر در صعود و سیدبندی جام جهانی روسیه، نشان داد حفظ رکورد شکست ناپذیری بمراتب بیش از حفظ روحیه تیمی و آینده نگری برایش اهمیت دارد و برعکس تبلیغات رسانه هایش از آن هوش ذاتی و شناخت کافی از جامعه ایران برای پیش بینی تبعات فردی و عمومی یک برد یا مساوی یا باخت ملی در شرایط خاص و حس کردن فاجعه قبل از وقوع یا بی بهره است یا آن را با لجاجت ذاتی که دارد، به بند کشیده است. شاید بهترین عنوان برای این سریال اشتباهات وی و حامیانش را می بایست از تساوی مهیج برانکو تا تساوی مأیوس کننده کیروش گذاشت!

اشتباه سوم را حامیان وی با بزرگنمایی مساوی بدون گل برابر کره ناتوان از شلیک به چهارچوب دروازه ایران انجام دادند که در مقابل هرگز نگفتند فقط یک شوت در چهارچوب از سوی تیم اول آسیا و مدعی صعود به مرحله حذفی جام جهانی در شب تحقیر هلند توسط فرانسه، آنهم برابر تیم کره که با پنج گل خورده از قطر چند ملیتی، ۳ گل خورده از چین ناتوان، یک گل و یک گل خورده از ایران و ازبکستان، مجموعا با ۱۰ گل خورده یکی از بدترین خطوط دفاعی آسیا را دارد، چه معنایی می دهد! خط دفاعی که فقط سوریه نتوانسته آن را باز کند!

اشتباه چهارم تاکتیک تبلیعاتی هماهنگ و مانور رسانه ای پیش از مسابقه بر آمار بی اهمیت بسته نگه داشته شدن دروازه تیم ملی بود تا حتی بازیکنان هم باور کنند گل اول را خوردن از سوریه گناه کبیره است و خود را ببازند و در این میان سهم بیراموند از این باخت روحیه باتوجه به گل خورده مشابه در بازی الاهلی از عمر السوما بسیار بیشتر بود. هرچند نیمه دوم پس از استراحت و صحبتهای میان دو نیمه بازیکنان کمی بخود آمدند.

اما اشتباه پنجم توسط کیروش در این نیمه بروز کرد و آن تعویض های عجولانه و اشتباه او بخصوص پس از گل دوم ایران بود! استفاده از عزت اله پورقاز بجای محمد انصاری که مشخص نشد برای چه به میدان آمد! استفاده از روزبه چشمی نا آماده که باعث شد از حدود دقیقه ۸۰ میانه میدان کاملا بدست سوری ها بیافتد و در ادامه پاس رو به عقب اشتباه وی که دو بازیکن را با موقعیت ۱۰۰ درصدی توپ گیری روبروی خود داشت و یک بازیکن ۵۰-۵۰ را در کناره خط سمت راست در زمین حریف ، باعث شد رامین رضاییان را در مخمصه و تحت فشار قرار دهد و همان توپ گیری بازیکن میانی سوری و پاس دقیق او با اشتباه میلاد محمدی در جایگیری به گل تساوی سوریه بدل شد.

از طرفی به زمین آمدن وحید امیری بعد گل دوم و زمانی که نیاز به نگهداشتن نتیجه وجود داشت، دیگر تعویض اشتباه کیروش بود. کیروش اشتباه مهلک اصلی را در انتخاب بازی مالکانه مرتکب شد آنهم پس از ۶ سال تلاش برای جا انداختن سیستم دفاع ضدحمله به سبک اتلتیکو و دادن مالکیت توپ به حریف! جایی که نشان داد بیش از ۶ سال به رغم ادعاهای کیروشی پورها، این سرمربی نه تنها ابرو را صاف نکرده که چشم تیم را هم کور کرده است! یا در خوشبینانه ترین شکل ممکنه این تیم ملی در شرایطی که تحت فشار قرار بگیرد همان تیم پیش از حضور او در ایرانست که گل میزد ولی نمی توانست نتیجه را حفظ کند و از گل زده خود بخوبی دفاع کند.

اشتباه هفتم ، مجموعه ای از سه عنصر عدم اعتماد به و تعامل با مربیان باشگاهها، بنظر شاید عدم ملاحظه و آنالیز بازی های آنها مخصوصا بازی پرسپولیس و الاهلی و تغییر مربی دروازه بان های تیم ملی پیش از بازی کره بود! فراموش نکنیم طعنه کی روش به برانکو پیش از بازی با سوریه را که گفت در مورد دو مهاجم سوری از کاپیتان پرسپولیس بپرسید که تیمش از هر دو نفر گل خورده است! و حالا این طعنه به خودش برگشت تا کیروش خود به همراه مدافعانش بتواند در مورد این دو بازیکن در حد یک کتاب شرح و تفصیل بدهد.

به هرحال کیروشی که پست دوران بازیگری خودش دروازه بان بوده با در اختیار گرفتن بیرانوند بلافاصله بعد مسابقه پرسپولیس الاهلی نه فرصت اصلاح اشتباهات وی را به برانکو و مربی دروازه بانان پرسپولیس در بازه زمانی مناسب یکماهه تا بازی برگشت داد و نه خود توانست مهم ترین نقطه ضعف بیراموند که البته مدتهاست به اپیدمی میان سنگربانان باشگاهها مانند مهدی رحمتی ، مظاهری ، اخباری و غیره تبدیل شده است را که همان اشتباه در ریباندها و به اصلاح عامیانه دو ضرب بودن دروازه بان است ، کشف و طی دو هفته اصلاح کند. اشتباه هشتم نیز اعتراض فیس بوکی وی به مسئولین منجر به تحریک بازیکنان به انتشار پست اینستاگرامی مشترک بابت پاداش ها با طعم گس ناسپاسی مقابل زحمات مسئولین ورزش و فوتبال کشور که انصافا حمایت هایشان از تیم ملی کنونی بی سابقه بوده است بود بعلاوه اهانت دسته جمعی به تماشاگران با تحریم جشن صعودی که حق هواداران تیم ملی بود و تنش آفرین شد.

نهمین آن مقصر نشان دادن بازیکنانش بویژه جوانان تیمش بجای بر عهده گرفتن مسئولیت نتیجه بدست آمده و عدم عذرخواهی بابت اشتباهات خود بود که البته عادت وی و شاگردانش چون منصوریان است. 

نتیجه اشتباهات فوق علاوه بر آنکه سرخوردگی جامعه فوتبالی، تزریق استرس و بی اطمینانی به آینده تیم ملی در بطن جامعه، ایجاد تردید نسبت به برنامه های آماده سازی کی روش و بروز جنگ و مجادله کاربران مجازی و باز شدن زخم های کهنه بود، در برخی رسانه ها انگ ناجوانمردانه تبانی را به همراه داشت. که البته همین جا لازم است به شایعه سازان و تهمت زنان، صادقانه اعتراف کنیم باور کنید یا نکنید، زورمان با این سرمربی و بواسطه اشتباهات فوق الاشاره به سوریه نرسید.

اما جنبه فاجعه بار و ناعادلانه ای نیز مستقیما برای پرسپولیس و برانکو نیز داشت. خستگی شاگردان برانکو و تخریب شدن روحیه بهترین دروازه بان حال حاضر ایران که تحت فشار انتقادات مقرضانه قرار گرفته است و مأموریت سخت و بار مضاعفی بعنوان ریکاوری جسمی و روحی روانی شاگردانش بالاخص بیراموند و محمد انصاری را بر شانه های پرفسور توانمند فوتبال ایران در مهلت کوتاه ۵ روزه تا بازی پرسپولیس با الاهلی قرار داده است. همان پرسپولیسی که قرار بود به دید ملی به آن نگریسته شود و به مثابه منچستر و رئال با سرمربی اش تعامل شود و امیدوار بودیم با بازیکنانش حداقل مانند لژیونرها برخورد شده و حتی از شرکت دادنشان در دو بازی تشریفاتی بخاطر تبعات منفی اش، پرهیز شود. عشق است پرسپولیس


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 16 شهریور 1396 - 03:30 بعد از ظهر

  افرین متن جالب وخوبی بود وحرف دل میلیونها هوادار است.

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  پنجشنبه, 16 شهریور 1396 - 04:55 بعد از ظهر

  بسیار عالی و چه عجب که یکبار هم که شده «اعتراف به بی ارزش بودن بعضی رکوردهای دهن پر کن و گنده کردن بیمورد آن..رکورد گل نخوردن در 11 بازی که اتوبوس گونه فقط دفاع میکرد و بازیهایی کسل کننده و خالی از هیجان..و چه ساده لوحانه است که فکر کنیم این مربیی قادر خواهد بود به مراحل بعدی جام جهانی هم صعود کنه که دیگر نه تیمها قطر و بحرین هستند ونه چینش اتوبوسی میتونه از باختن جلوگیری کنه..دقیقا بازی با سوریه نشون داد که چنانچه گلی بخوریمن برای زدن گل هم دیگر دیوار دفاعی ریزش میکنه و هم با توجه به غرورهای کاذبی که به تیم تزریق شده« باید منتظر گلهای بعدی بخاطر استرسهای درونی بازیکنان را منتظر باشیم...متاسفانه آنقدر بلندگوی تبلیغاتی کیروش قوی بوده که کمتر کسی به این حقایق باورمنده..و اکثریت زیادی حتی حاضر نمیشن که به چنین تحلیلهای درستی گوش کنن و توجه کنن...بنظر شخصی نه تنها کیروش هیچ خدمتی به فوتبال ما نکرد بلکه ضربات زیادی را هم وارد کرده که صدای آن در چند سال اینده بگوش میرسه..درست مثل زمانیکه رویانیان بود و همه به به و چه چه میکردن و بعد از حدود دو سه سال گرفتاریهای تموم نشدنیش رو شد..این تیم ملی ( که البته آرزو میکنم اشتباه کنم ) در جام جهانی ضعیفتر از تیمهای قبلی عمل خواهد کرد اگر قرار باشه با همین روش به میدان بره..هر چند که مطمئنم خیلیها با این نظر مخالفند..

 • محمد ابراهیم حبیبیمحمد ابراهیم حبیبی :
  یکشنبه, 19 شهریور 1396 - 01:00 قبل از ظهر

  این صحبت من بعد از بازی با کره هست :
  ((همه ما بعنوان یک ایرانی از صعود تیم و بازیهای هوشمندانه و جنگجویانه تیم ملی خوشحالیم اما این دلیل نمیشه که ضعفها رو نبینیم و در این هم شکی نیست که این تیم با داشتن کلی بازیکن خلاق و تکنیکی و تهاجمی زیبا بازی نمیکنه و صرفا" نتیجه گرا ست و دنبال کسب آمار هست. چیزی که متاسفانه کیفیت رو در بازی تیم ملی کاملا" تحت تاثیر قرار داده .شب قبل از بازی با کره بازی ایران و کره جام ملتهای آسیا سال 1996 رو نشون میداد. اون زمان اونایی که یادشونه میدونن اون کره بهترین تیم تاریخشون بود و به مراتب از این تیم فعلیشون بهتر بود و حتی مقابل تیمهای بزرگ دنیا هم به سختی شکست میخورد اما مقابل تیم جوان و مربی شجاعش با کمترین امکانات و حمایت بلایی به سر تیم کره آورد که تا 100 سال دیگه هم یادشون نمیره. جدا از نتیجه 6 - 2 کیفیت و فوتبال رو به جلو و زیبای تیم ملی بود . همین تیم با کیفیت تا 10 سال بعدش فوتبال ما رو بیمه کرده بود و بهترین لژیونرهای فوتبال ما در بهترین تیمهای اروپایی متعلق به آن دوره و حاصل آن تیم با کیفیت بود. توجه کنید اون تیم یه تیم جوون و کم تجربه بود و به جرات میگم کم امکانات ترین تیم اون زمان آسیا بود که حتی یک صدم حمایتهای فعلی از اون تیم نمیشد. باید قبول کرد هر قدر تیم فعلی خوب نتیجه گرفته از لحاظ کیفی پیشرفتی نداشته ))
  به واقع باید گفت که کی روش نه تنها از لحاظ کیفی و فنی به فوتبال ما کمک نکرده بلکه باعث پسرفت فوتبالمان شده و متاسفانه ایشون با سیاست و فریبکاری و حمایت حامیان داخلی اش مثل فردوسی پور خائن ، پشت نتایجی که همگی بیش از آنکه حاصل برتری فنی باشد حاصل ضعف رقبا ، خوش شانسی و البته تهییج بازیکنای تیم ملی بوده ، مخفی شده اند . وجدانا" فوتبالی که تیم کی روش بازی میکنه با تیم ملی سال 1990 با مربیگری علی پروین که منجر به قهرمانی بازیهای آسیایی شد ، هیچ تفاوتی نداره و تنها تفاوتش در بحث امکانات و حمایت هست که این تیم 10 برابر بیشتر مورد حمایت قرار میگیره و دارای امکانات غیر قابل مقایسه ای نسبت به اون زمان هست. اون تیم سال 90 هم با فوتبال دفاعی و بکش زیرش و البته خلاقیت فردی و جنگندگی بازیکنها قهرمان شد ولی پس از اون تا 5، 6 سال فوتبال ما در افت کامل بود و هیچ پیشرفتی نداشت. مطمئنم این تیم هم پس از رفتن کی روش به همان حال و روز خواهد رسید مگر اینکه مربیانی مثل برانکو و امثالهم سکاندار تیم ملی بشوند.

 • hoseein hoseein :
  دوشنبه, 20 شهریور 1396 - 04:50 قبل از ظهر

  جای تاسف داره انقد بی مهری وسومدیریت

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب