پیش بینی بت 940
بوناچیچ: بازی پایاپای بود اما همه چیز در ۶ دقیقه تغییر کرد/مقصر همه چیز من هستم

بوناچیچ: بازی پایاپای بود اما همه چیز در ۶ دقیقه تغییر کرد/مقصر همه چیز من هستم

 سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد اعتقاد دارد شکست سنگین تیمش مقابل پرسپولیس باعث خوشحالی برخی افراد شده است.  لوکا بوناچیچ پس از شکست خانگی سنگین تیمش... 2 out of 5 based on 3 ratings.

بوناچیچ: بازی پایاپای بود اما همه چیز در ۶ دقیقه تغییر کرد/مقصر همه چیز من هستم

نويسنده : مسلم قدرتی 1 اظهار نظر بازدید [ 6224 ] پنجشنبه, 16 شهریور 1396
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • بوناچیچ: بازی پایاپای بود اما همه چیز در ۶ دقیقه تغییر کرد/مقصر همه چیز من هستم

بوناچیچ: بازی پایاپای بود اما همه چیز در ۶ دقیقه تغییر کرد/مقصر همه چیز من هستم

 سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد اعتقاد دارد شکست سنگین تیمش مقابل پرسپولیس باعث خوشحالی برخی افراد شده است.  لوکا بوناچیچ پس از شکست خانگی سنگین تیمش...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد اعتقاد دارد شکست سنگین تیمش مقابل پرسپولیس باعث خوشحالی برخی افراد شده است.

 لوکا بوناچیچ پس از شکست خانگی سنگین تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: مثل اینکه برخی ها از باخت ما خوشحال شده و به ما می خندند!

«گسترش فولاد بازی خوبی انجام داد، اما بعد از تعویض طارمی این تیم اُفت کرد. آیا این مسئله مربوط به خستگی بازیکنان گسترش فولاد بود یا تاکتیک تیم پرسپولیس؟»، بوناچیچ در پاسخ به این پرسش نیز گفت: مسئله این بود که ما تا دقیقه 70 بازی پایاپایی انجام دادیم. ما تصور می کردیم پس از تعویض مان می توانیم بازی را کنترل کرده و سمت چپ مان را تقویت کنیم، اما این اتفاق رخ نداد و حملات پرسپولیس بیشتر شد و سه گل خوردیم.

سرمربی تیم گسترش فولاد خاطر نشان کرد: به پرسپولیس تبریک می گویم که توانست در 10 دقیقه بازی خوبی انجام داده و به سه گل هم برسد. ما فکر کردیم می توانیم با تعویض در خط دفاعی تیم مان را تقویت کرده تا بهتر حمله کنیم، اما با ورود بازیکنی که قبلاً هم سابقه بازی در لیگ ایران را داشته این اتفاق رخ نداد و این بازیکن (هنریکه) نتوانست به تیم ما کمک کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا امید جهانبخش را تعویض و هنریکه، بازیکن خارجی تیمش را به میدان فرستاد تا مقدمات شکست تیم خود را فراهم کند، یادآور شد: پرسپولیس از جناح چپ ما فشار زیادی را وارد می کرد و من تصمیم گرفتم هنریکه را به آنجا بفرستم تا جلوی حملات پرسپولیس را بگیرد، اما متأسفانه او انتظارات را برآورده نکرد و عملکرد ضعیفی از خود نشان داد. البته هنریکه مقصر نیست. مقصر من هستم که او را به میدان فرستادم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درباره اینکه چرا از این بازیکن ناآماده استفاده کرده است، خاطر نشان کرد: هنریکه فقط چهار جلسه با ما تمرین کرده بود و من چون در پست دفاع چپ بازیکن نداشتم او را به میدان فرستادم.

بوناچیچ درباره اینکه چرا تیمش از همان ابتدای بازی محتاط عمل کرد و به نوعی هیچ حرفی برای گفتن نداشت، گفت: من از عملکرد شاگردانم تا دقیقه 70 بازی راضی ام. اینکه شما می گویید از ما اول خوب نبودیم اصلاً درست نیست و من موافق این نظر نیستم. نمی دانم شما روی چه حسابی این حرف را می زنید، اما این را بدانید که هم من و هم تیمم تحت فشار هستیم. ما تا دقیقه 70 بازی موقعیت های خیلی کمی به پرسپولیس دادیم، اما همه چیز در عرض شش دقیقه تغییر کرد و روی پنج موقعیت سه بار دروازه مان باز شد. تنها شش دقیقه ما اُفت شدیدی داشتیم، اما این را هم در نظر بگیرید که کیفیت بازیکنان دو تیم قابل مقایسه نیست.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا از سامان نریمان جهان دیر استفاده کرد، افزود: ما دوست داشتیم در خط حمله بازیکن اضافه کنیم، اما بازیکنان 30 سال به بالای ما جوان نیستند که به آنها بگوییم در زمین چه کاری کنند. از این رو از آنان انتظارات بیشتری داشتیم. از اول هم قرار بود از نریمان جهان در 30 دقیقه پایانی استفاده کنیم. فکر کنم پنج دقیقه کمتر از این زمان استفاده کردیم و این موضوع خیلی اهمیت نداشت. بازیکنانی که ما برای تقویت تیم مان در خدمت گرفتیم از آمادگی لازم به دور هستند. ما سعی کردیم بهترین ها را جذب کنیم، اما تأکید می کنم که آنها از شرایط ایده آل به دورند.

سرمربی تیم گسترش فولاد در واکنش به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه «نمی ترسد تیمش به سرنوشت باشگاه ماشین سازی دچار شود و با این نتایج چه سرنوشتی در انتظار باشگاه گسترش فولاد خواهد بود؟»، بیان کرد: در این مورد از مدیریت باشگاه سؤال کنید. لازم می دانم این را عنوان کنم که ما بازیکنانی به خدمت گرفتیم که یکسری از آنها سه ماه از شرایط مسابقه و میادین به دور بودند. بله همه چیز تقصیر من است و من مقصر هستم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 16 شهریور 1396 - 08:50 بعد از ظهر

  نامردی نبایدبکنند.به بوناچیج بایدفرصت دهند.نیم فصل بعدتیمی میسازه باقلوا
  مربی خارجی زمان میخواد

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب