پیش بینی بت 940
رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است. 13 امتیاز از 5 بازی، آماری ب... 5 out of 5 based on 5 ratings.

رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

نويسنده : ابوذر مهری بدون نظر بازدید [ 8195 ] جمعه, 17 شهریور 1396
:: خبر
رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است. 13 امتیاز از 5 بازی، آماری ب...

ارتش سرخ دات كام :

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است.13 امتیاز از 5 بازی، آماری بسیار خوب برای پرسپولیس برانکوست.

آماری که از فصل پیش هم بهتر شده و پرسپولیسی ها با شرایط بهتری صدرنشین لیگ هستند. پرسپولیسی ها فصل پیش در همین مقطع، 11 امتیاز داشتند و هفته ششم هم با استقلال مساوی کردند. حالا پرسپولیس تا پایان هفته پنجم، 13 امتیاز گرفته و فقط در دقایق پایانی بازی با سیاه جامگان امتیاز از دست داده است.

تنها فصلی که پرسپولیس شروع مشابه ای در لیگ برتر را تجربه کرده، به لیگ هفتم و تیم قهرمان افشین قطبی مربوط می شود. تیم قطبی هر 4 بازی اول را برد و هفته پنجم، مقابل راه آهن متوقف شد. نکته جالب اینکه در هر دو فصل، تنها کسی که پرسپولیس قطبی و برانکو را متوقف کرد اکبر میثاقیان بود.

حالا پرسپولیس، دوباره به رکورد 13 امتیاز از 5 بازی رسیده با این تفاوت که نسبت به تیم قطبی، تفاضل بهتری دارد. پرسپولیس برانکو، یک گل بیشتر از تیم قطبی زده و یک گل هم کمتر خورده است.

آن ها در حال حاضر، همزمان بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع لیگ برتر هستند. برانکو و تیمش، در این دو فصل همه رکوردهای پرسپولیس در لیگ برتر را شکسته اند و حالا، بهترین شروع این تیم در تاریخ لیگ را هم به نام خودشان زده اند.

اگر پرسپولیس بتواند با همین میانگین امتیاز فصل را ادامه دهد، می تواند یک بار دیگر رکوردشکنی کند و قهرمانی بهتر از فصل قبل بدست آورد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب