پریما شاپ
رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است. 13 امتیاز از 5 بازی، آماری ب... 5 out of 5 based on 5 ratings.

رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

نويسنده : ابوذر مهری بدون نظر بازدید [ 8090 ] جمعه, 17 شهریور 1396
:: خبر
رکوردشکنی برانکو: بهترین پرسپولیس

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است. 13 امتیاز از 5 بازی، آماری ب...

ارتش سرخ دات كام :

پس از بهترین قهرمانی پرسپولیس و بهترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر، پرسپولیس این فصل بهترین شروعش در تاریخ لیگ را هم به دست آورده است.13 امتیاز از 5 بازی، آماری بسیار خوب برای پرسپولیس برانکوست.

آماری که از فصل پیش هم بهتر شده و پرسپولیسی ها با شرایط بهتری صدرنشین لیگ هستند. پرسپولیسی ها فصل پیش در همین مقطع، 11 امتیاز داشتند و هفته ششم هم با استقلال مساوی کردند. حالا پرسپولیس تا پایان هفته پنجم، 13 امتیاز گرفته و فقط در دقایق پایانی بازی با سیاه جامگان امتیاز از دست داده است.

تنها فصلی که پرسپولیس شروع مشابه ای در لیگ برتر را تجربه کرده، به لیگ هفتم و تیم قهرمان افشین قطبی مربوط می شود. تیم قطبی هر 4 بازی اول را برد و هفته پنجم، مقابل راه آهن متوقف شد. نکته جالب اینکه در هر دو فصل، تنها کسی که پرسپولیس قطبی و برانکو را متوقف کرد اکبر میثاقیان بود.

حالا پرسپولیس، دوباره به رکورد 13 امتیاز از 5 بازی رسیده با این تفاوت که نسبت به تیم قطبی، تفاضل بهتری دارد. پرسپولیس برانکو، یک گل بیشتر از تیم قطبی زده و یک گل هم کمتر خورده است.

آن ها در حال حاضر، همزمان بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع لیگ برتر هستند. برانکو و تیمش، در این دو فصل همه رکوردهای پرسپولیس در لیگ برتر را شکسته اند و حالا، بهترین شروع این تیم در تاریخ لیگ را هم به نام خودشان زده اند.

اگر پرسپولیس بتواند با همین میانگین امتیاز فصل را ادامه دهد، می تواند یک بار دیگر رکوردشکنی کند و قهرمانی بهتر از فصل قبل بدست آورد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

پرسپولیس در دیدار رفت برابر الهلال به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الهلال عربستان
الهلال عربستان
ورزشگاه : محمد بن زاید ابوظبی
داور مسابقه : کیم جونگ هیوک
سه شنبه, 4 مهر 1396 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 / ساعت : 20:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی4
2فرشاد احمدزاده3
3علی علیپور2
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب