برانکو و دید مثبت به کیلوهاى اضافه!

برانکو و دید مثبت به کیلوهاى اضافه!

برانکو اینبار برخلاف گذشته موضع تندى نسبت به بازیکنان ملى پوش تیمش اتخاذ نکرد و آنها را ستایش کرد. برانکو و کارلوس کى روش که از زمان تداخل اردو و بازى تیم هاى... 5 out of 5 based on 7 ratings.

برانکو و دید مثبت به کیلوهاى اضافه!

نويسنده : ابوذر مهری بدون نظر بازدید [ 7496 ] جمعه, 17 شهریور 1396
:: خبر
برانکو و دید مثبت به کیلوهاى اضافه!

برانکو اینبار برخلاف گذشته موضع تندى نسبت به بازیکنان ملى پوش تیمش اتخاذ نکرد و آنها را ستایش کرد. برانکو و کارلوس کى روش که از زمان تداخل اردو و بازى تیم هاى...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو اینبار برخلاف گذشته موضع تندى نسبت به بازیکنان ملى پوش تیمش اتخاذ نکرد و آنها را ستایش کرد.

برانکو و کارلوس کى روش که از زمان تداخل اردو و بازى تیم هاى تحت  هدایت خود با یکدیگر به مشکل جدى برخورده اند، اینبار با شرایط مثبتى نسبت به برنامه پیش رو نگاه مى کنند.

آخرین درگیرى لفظى دو طرف به کنایه برانکو نسبت به ناآمادگى شاگردانش اختصاص داشت؛ برانکو در اظهاراتى عجیب و صریح اعلام کرد که بازیکنانش را بعد از اردوهاى تیم ملى در شرایطی از کارلوس کى روش تحویل مى گیرد که کیلوهاى اضافه آنها مانع از تحقق مسیرشان مى شود!

او البته اینبار و بعد از پیروزى مقابل گسترش فولاد تبریز با دیدگاه دیگرى به سوى موضوع بازگشت ملى پوشانش نگاه مى کند.

برانکو در پایان نشست خبرى مقابل گسترش فولاد و سرمست از پیروزى و صدرنشینى تیمش اعلام کرد: آمادگى بازیکنان ملى پوش در این نتیجه بى تاثیر نبوده است. سرمربى کروات سرخپوشان البته با گلایه بابت فاصله کم زمانى در اختیار داشتن بازیکنانش تا جدال با گسترش فولاد، نقطه قوت تیم را نیمکت قوى تیمش عنوان کرد و در نهایت با اشاره به عملکرد بازیکنان ملى پوش، آنها را برخلاف همیشه در بازگشت از اردوى تیم ملى آماده دانست.
برانکو که پیش از این آخرین کنایه انتقادى خود در جدال با کى روش را با جمله اى در خصوص کیلوهاى اضافه و ناآمادگى بازیکنان تیمش عنوان کرده بود، برخلاف گذشته، سرمست از پیروزى، عملکرد شاگردانش را ستود تا به نظر برسد در تقویم فشرده ى بین او - پرسپولیس و کى روش و تیم ملى از راه دوستى وارد شده و منافع طرفین را در نظر گرفته است.

برانکو پیش از این نیز با توجه به اینکه کى روش تصمیم او در به کارگیرى محمد انصارى در پست دفاع میانى را در تیم ملى نیز اجرایى کرده بود، به تمجید از او پرداخته بود، نشانه هایى از رابطه مثبت را به اجرا گذاشته و باید دید در ادامه مسابقات به چه شکل پیش خواهند رفت.


مرتبط با موضوع

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب