پیش بینی بت 940
برانکو: با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم/ امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم

برانکو: با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم/ امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکنون با بازی سال با الاهلی در انتظار مان است و با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم و نشان دادیم تیم بهتری از ما نیستند. ب... 5 out of 5 based on 6 ratings.

برانکو: با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم/ امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم

نويسنده : ابوذر مهری بدون نظر بازدید [ 4026 ] جمعه, 17 شهریور 1396
:: خبر
  • ارتش سرخ دات کام
  • »
  • خبر
  • »
  • برانکو: با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم/ امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم

برانکو: با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم/ امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکنون با بازی سال با الاهلی در انتظار مان است و با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم و نشان دادیم تیم بهتری از ما نیستند. ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اکنون با بازی سال با الاهلی در انتظار مان است و با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم و نشان دادیم تیم بهتری از ما نیستند.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بازی با گسترش برای ما خیلی خوب بود. نه برای پرسپولیس بلکه برای هر تیمی در دنیا بازی برای تیمی که ملی پوش دارد مشکل است. مخصوصا اینکه دقیقا دو روز بعد از بازی تیم ملی بازی داشتیم و ملی پوشان مان استراحت نداشتند. اکنون با بازی سال با الاهلی در انتظار مان است و با خوش بینی برای بازی با الاهلی می رویم و نشان دادیم تیم بهتری از ما نیستند و امیدوارم بازیکنان حداکثر تلاش را بکنند.

وی ادامه داد: لیگ قهرمانان سطحی بالاتر از قهرمانان دیگر دارد اما ما نباید ضعیف کار کنیم، هوا هم یک مقدار گرم است اما شرایط همین طور است دیگر در بازی با گسترش هم کمی مشکل داشتیم اما با تعویض هایی که داشتیم مشکلات حل شد. مهمترین مسئله این است که امسال نیمکت خوبی داریم که پارسال نداشتیم، منشا، مسلح، شجاع و سیامک را داریم، بی صبرانه منتظریم که مجوز بازی نورالهی هم صادر شود. با این شرایط عدم حضور انصاری یا بازیکن دیگری مسئله ای نیست که بخواهیم در موردش صحبت کنیم و این می تواند باعث خوش بینی ما شود. بازیکنان در این بازی باید عالی کار کنند. 

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه محسن مسلمان به بازی با الاهلی می رسد یا نه، گفت: همه بازیکنان برای حضور در ترکیب  اصلی در رقابت هستند به جزء بشار بازیکنان مشکلی ندارند، مسلمان هم در بازی با گسترش بازی کرد. البته تمرین کم دارد اما آماده است. 

برانکو در مورد اینکه قول پیروزی مقابل الاهلی و سربلندی مقابل این تیم سعودی را می دهد یا نه، اظهار داشت:  هدف ما در همه بازی ها ا ین است که سربلند باشیم مهم این است که بازیکنان ما حداکثر توانشان را به کار بگیرند. طبیعتاً در آن صورت چیزی را از دست نخواهیم داد، الاهلی در بازی رفت سه موقعیت گل داشت که دو گل زد و شانس بیشتری نداشت. ما هم باید درصد گل زنی مان بیشتر شود. مقابل گسترش هم چند فرصت گل زنی را از دست دادیم. 

وی در مورد اینکه الاهلی روی ریباند خوب گل می زند، عنوان کرد: این صحنه ها لحظه ای در طول بازی است البته واکنش آنها در ان صحنه ها از بازیکنان ما سریع تر بود ولی این موقعیت ها بیشتر شانسی بوده است، اما کیفیت هم می تواند در آن دخیل باشد.آنها در گلزنی سریع تر از ما بودند. 

وی در مورد ثبت نام محمود خوردبین در کتاب گینس اظهار داشت: خوردبین در تمام قهرمانی های پرسپولیس از ابتدا تا کنون حضور داشته است و ما باید به او تبریک بگوییم، خوردبین در واقع به نوعی آرم پرسپولیس است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب