پیش بینی بت 940
ماموریت بزرگ مثلث ATM در ابوظبی

ماموریت بزرگ مثلث ATM در ابوظبی

دو عضو مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده که بعد از نمایش ضعیف مقابل الاهلی حتی مورد غضب برانکو قرار گرفته بودند در بازی با گسترش بازگشتی فوق العاده داشتند . هر سه... 4 out of 5 based on 4 ratings.

ماموریت بزرگ مثلث ATM در ابوظبی

نويسنده : ابوذر مهری 1 اظهار نظر بازدید [ 11911 ] شنبه, 18 شهریور 1396
:: خبر
ماموریت بزرگ مثلث ATM در ابوظبی

دو عضو مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده که بعد از نمایش ضعیف مقابل الاهلی حتی مورد غضب برانکو قرار گرفته بودند در بازی با گسترش بازگشتی فوق العاده داشتند . هر سه...

ارتش سرخ دات كام :

دو عضو مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده که بعد از نمایش ضعیف مقابل الاهلی حتی مورد غضب برانکو قرار گرفته بودند در بازی با گسترش بازگشتی فوق العاده داشتند .

هر سه گل پرسپولیس و سه امتیاز بازی گسترش با نقش آفرینی مثلث طلایی پرسپولیس به دست آمده است . ATM حالا آماده بازی بزرگ برگشت برابر الاهلی است و این خبر خوبی به حساب می آید. بازی رفت پرسپولیس برابر الاهلی یک نکته کلیدی داشت و آن تعویض های برانکو بود. او مسلمان، طارمی و احمدزاده را از بازی بیرون کشید و توانست بازی دو برصفری را که می توانست به نتیجه ای وخیم تر برسد را دو بر دو مساوی کند. مثلث ATM پرسپولیس آن قدر نمایش ضعیفی داشت که تا حدودی مورد غضب برانکو هم قرار گرفت و حتی صحبت های کارشناسی آرام آرام به این سمت می رفت که می توان ترکیب های بهتری با اضافه شدن بازیکنان دیگر به وجود آورد.

بازگشت ATM
در بازی برابر گسترش فولاد برانکو با کمترین تمایل نسبت به کارگیری این مثلث کار را شروع کرد. مسلمان و طارمی روی نیمکت و احمدزاده احتمالا به دلیل کمبود بازیکن و عدم ریسک پذیری برانکو برای استفاده از ذخیره هایش بازی کردند. نتیجه اما برای پرسپولیس تا زمان شکل نگرفتن دوباره مثلث طارمی، مسلمان و احمدزاده یک مساوی کم حادثه بود. ATM روی هر سه گل پرسپولیس نقش ایفا کرد. طارمی یک گل و یک پاس گل، احمدزاده یک گل و مسلمان دو پاس گل. آمار خیره کننده این سه بازیکن در آستانه بازی برگشت طرح های تازه ای را که به بازی نکردن هرکدام از این سه می پرداخت را برهم می زند.

ATM، کارد دولبه
در پایان بازی رفت پرسپولیس برابر الاهلی نظریه تازه ای درباره تعویض های برانکو وجود داشت. این که سرگئی ربروف با آنالیز پرسپولیس توانسته مثلث طارمی، احمدزاده و مسلمان را از کار بیاندازد. به همین دلیل برانکو با تعویض هایش تحلیل های ربروف را برهم زد و توانست نتیجه بگیرد. اگر اینگونه باشد در بازی برگشت هم می تواند همین اتفاق برای پرسپولیس رخ بدهد؛ اما با توجه به شناختی که از برانکو وجود دارد بعید است دست به ترکیب مثلث مورد علاقه اش بزند. برانکو از جمله مربیانی است که معتقد است تیمش باید بر پایه تاکتیک و توانایی های خودش بازی کند. او بر اساس تیم حریف بازی نمی کند و به همین خاطر می توان حدس زد که روز سه شنبه طارمی، مسلمان و احمدزاده بازی را در ترکیب اصلی شروع کنند.

مهمترین ماموریت سال
مثلث طارمی ، مسلمان و احمدزاده در کنار هشت بازیکن دیگر پرسپولیس مهم ترین ماموریت سالشان را پیش رو دارند. ATM باید نمایشی فراتر از قبل هم داشته باشد. طارمی باید نمایشی در حد بهترین بازیکن سال آسیا داشته باشد. مسلمان و احمدزاده باید بازیکنانی در کلاس تیم ملی باشند. آن وقت می توان به صعودی دلچسب از ابوظبی امیدوار بود. بی شک دشواری های بازی با الاهلی از زمان سوت آغاز بازی برگشت آغاز خواهد شد. مسلمان، احمدزاده و طارمی حتما می دانند این بزرگترین ماموریتشان است. آن ها با ثبات ترین مهره های پرسپولیس در این سه سال موفق بوده اند و به نظر میرسد کلید صعود به جمع چهارتیم لیگ قهرمانان آسیا در دست آن ها باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
    یکشنبه, 19 شهریور 1396 - 05:06 قبل از ظهر

    به امیدخدامیبریم وصعودمیکنیم

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب