پیش بینی بت 940
پاسکاری های برانکو و کی روش

پاسکاری های برانکو و کی روش

هیچکس علاقه ای به مجادله برانکو و کی روش ندارد زیرا همه می دانند که این دو هر دو کار بلد هستند و انتقادهایشان از سر بی کاری و ادعای های توخالی چون برخی مربیان... 5 out of 5 based on 5 ratings.

پاسکاری های برانکو و کی روش

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 1877 ] یکشنبه, 19 شهریور 1396
:: مقالات
پاسکاری های برانکو و کی روش

هیچکس علاقه ای به مجادله برانکو و کی روش ندارد زیرا همه می دانند که این دو هر دو کار بلد هستند و انتقادهایشان از سر بی کاری و ادعای های توخالی چون برخی مربیان...

ارتش سرخ دات كام :

هیچکس علاقه ای به مجادله برانکو و کی روش ندارد زیرا همه می دانند که این دو هر دو کار بلد هستند و انتقادهایشان از سر بی کاری و ادعای های توخالی چون برخی مربیان بیکار داخلی نیست! برانکو و کی روش هر دو سبک و تجربه در جایگاه خود دارند و چه خوب خواهد بود که فوتبال ما نه تنها از همکاری و نزدیکی این دو به یکدیگر استقبال کند بلکه چهره هائی چون این افراد را بیشتر در خودش داشته باشد.

نشانه هائی از توجه این دو مربی به یکدیگر دیده می شود این دو مربی که در سال گذشته بارها به انتقادهای تندی بر علیه همدیگر پرداختند. در تیم ملی اولین نشانه پاس کاری آشتی جویانه برانکو و کی روش را شاهد هستیم.

کی روش در بازی در برابر کره جنوبی و سوریه از محمد انصاری در پستی بازی می گیرد که در پرسپولیس بازی می کند.

حاجی یا همان محمد انصاری مردی که به گونه ای باید کشف برانکو در فوتبال ایران او را دانست. روزگاری در پست دفاع چپ بازی می کرد و بعد برانکو ناگهان او را به قلب دفاع برد و حالا می بینیم که کی روش دقیقا به این دلیل از انصاری دعوت می کند که او را یک دفاع وسط  چون برانکو می بیند.
 
در سوئی دیگر در روز بازی پرسپولیس و گسترش فولاد شاهد افکاری نزدیک به طرز فکر کی روش در مورد طارمی در تیم پرسپولیس شاهد بودیم.

 مهدی طارمی در پرسپولیس با فاصله بیشتری نسبت به خط دروازه بازی می کرد و حمل توپ بیشتری در دستور کار او بود و در نقش یک سازنده توانست دو گل بسازد و یک گل هم بزند. مهدی طارمی در روز پنجشنبه بازیکنی با خصوصیاتش در تیم ملی بود بازیکنی که شادمان است زیرا وظایف گل زنی صرف به او واگذار نشده است. این مسئله را در مورد امیری هم شاهد بودیم که به واقع امیری با پیراهن قرمز پرسپولیس با امیری سپید پوش تیم ملی با یک شرح وظایف و هارمونی خاص بازی می کند.

 این اتفاق را به فال نیک می گیریم. وقتی شاهدیم دو سرمربی موفق برای فوتبال ایران حتی در سکوتشان با هم تشریک مساعی می کنند و می گویند که علم و دانش از هر زبانی که بشنویم یک نتیجه دارد. امیدواریم که فاصله این دو مرد بزرگ فوتبال کشورمان باز هم کمتر شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
  • 1 - اشتباهات بازیکنان
  • 2 - اشتباهات کادرفنی
  • 3 - اشتباهات داوری
  • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب