اپلیکیشن اخبار پرسپولیس
حربه برانکو ؛ شوک زودهنگام به الاهلی

حربه برانکو ؛ شوک زودهنگام به الاهلی

پرسپولیس در بازی رفت برابر الاهلی تا به شرایط زمین عادت نکرده گل اول را خورد و تا دقیقه 60 هم نتوانست به شرایط بازی برگردد و تمرکز از دست رفته را به دست آورد.... 5 out of 5 based on 3 ratings.

حربه برانکو ؛ شوک زودهنگام به الاهلی

نويسنده : مسلم قدرتی 1 اظهار نظر بازدید [ 9867 ] دوشنبه, 20 شهریور 1396
:: خبر
حربه برانکو ؛ شوک زودهنگام به الاهلی

پرسپولیس در بازی رفت برابر الاهلی تا به شرایط زمین عادت نکرده گل اول را خورد و تا دقیقه 60 هم نتوانست به شرایط بازی برگردد و تمرکز از دست رفته را به دست آورد....

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس در بازی رفت برابر الاهلی تا به شرایط زمین عادت نکرده گل اول را خورد و تا دقیقه 60 هم نتوانست به شرایط بازی برگردد و تمرکز از دست رفته را به دست آورد. سناریویی که پرسپولیس برانکو برای حریفان لیگ برتری می پیچید و با گل زودهنگام اجازه برنامه ریزی را از آن ها می گرفت.

اما ربروف سرمربی الاهلی همین برنامه را روی قهرمان ایران پیاده کرد و اگر تعویض های طلایی برانکو در نیمه دوم نبود کار پرسپولیس در همان بازی رفت ساخته میشد. حالا برای بازی برگشت برانکو می خواهد به حربه لیگ برتری اش برگردد و از دقایق ابتدایی روی دروازه حریف فشار بیاورد تا با گل زودهنگام به الاهلی و ربروف شوک وارد کند.

البته تفاوت عمده برانکو با همتای اش در الاهلی این است که سرمربی پرسپولیس اگر تیم اش جلو بیفتد سخت می توان لایه های دفاعی قرمزها را باز کرد و گل خورده را جبران. همین تفاوت است که به برانکو جرات می دهد برای گل دقایق ابتدایی در بازی فرداشب تلاش ویژه ای از شاگردان اش بخواهد.

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی اش هم در این رابطه صحبت کرد و گفت: "اگر پرسپولیس مثل بازی رفت عقب بیفتد، این بار با حریف هوشیاری روبرو است که شاید اجازه جبران ندهد." تفکری که نشان می دهد برانکو به اتفاقی متفاوت با دیدار رفت می اندیشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • امیر ایرانیامیر ایرانی :
    سه شنبه, 21 شهریور 1396 - 09:43 قبل از ظهر

    یعنی اگر اون گل زود هنگامو بتونن تلفی بکنن و اینبار پرسپولیس دو گل جلو بیافته« بعید میدونم که نتونیم کمتر از 3_ 4 تا بزنیم..چون عربا صبر و بردباری ما را ندارن...الهی ای خالق هستی بخش...دل دهها میلیون ایرانی را امشب شاد کن..آمیییینن..

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حسین زرگر
دوشنبه, 29 آبان 1396 / ساعت : 17:30
سایپا
سایپا
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
سه شنبه, 9 آبان 1396 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور6
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب