پریما شاپ
معماهائی که برانکو حل می کند

معماهائی که برانکو حل می کند

بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد. الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می ... 5 out of 5 based on 5 ratings.

معماهائی که برانکو حل می کند

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 1790 ] سه شنبه, 21 شهریور 1396
:: مقالات
معماهائی که برانکو حل می کند

بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد. الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می ...

ارتش سرخ دات كام :
بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد.

الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می خواهند گل نخورند بازی تساوی هم به الاهلی کمک می کند که به آرزوی بزرگش برسد حتی اگر این تساوی با یک گل باشد. تساوی با دو گل بازی را به گزینه برنده بودن سوق می دهد و تساوی 3 گل به بالا الاهلی را حذف می کند.
 
پرسپولیس نباید گل بخورد و گل هم بزند.

 معمای اول برانکو؛ پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی می کند؟
 اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید یک مهره از خط حمله یا یک هافبک میانی پشت مهاجمین را کم کند. گزینه ها احتمالی در صورت بازی همزمان ربیع خواه و کمال باید مسلمان و یا علیپور باشند. اتفاقی که در نیمه اول بازی با گسترش چندان دلچسب نبود.
اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید مدافعین کناری اش با وینگرهایش فضا سازی کنند. کاری که محرمی و احمدزاده قادر به انجام آن در نیمه اول بازی با گسترش نشدند و در سمت چپ امیری و مصلح غریبه با هم بودند
 
معمای دوم؛ پرسپولیس به همان روش 2-4-4 لوزی خود بر می گردد؟
برانکو در بازی با الاهلی مشکلات بازی با گسترش را ندارد که بازیکنان ملی پوشش خسته بودند. اگر پرسپولیس به این روش بازی کند پرسپولیس نیاز به مدافعین کنار رونده دارد که فشار روی کمال به تنهائی نباشد و احمدزاده و کمال و مسلمان و امیری در هنگام هجومی متمایل به مرکز زمین باشند و دو مدافع کناری بتوانند در نقش های وینگر و حتی گوش بازی کنند و تیم در ضد حمله ضربه نخورد. 

معمای سوم؛ چه کسانی دفاع های راست و چپ خواهند بود؟
بی گمان مدافع راست ماهینی است اما در سه نقطه دیگر وضعیت مشخص نیست. اگر سید جلال سالم باشد زوج او و شجاع در کنار هم خواهند بود و انصاری به دفاع چپ می رود. هر چند بازی های ملی انصاری نشان می داد که او در پست مدافع میانی بهتر جواب می دهد و شاید حسینی در این بازی هم استراحت کند و مصلح به چپ رود تا با گامهای بلندش توان سمت چپ را بالا ببرد و انصاری بار دیگر در مقابل مهاجم سریع سوری الاهلی قرار گیرد.

معمای چهارم؛ چه کسانی روی نیمکت می نشینند؟
اگر پرسپولیس بازی با یک هافبک تدافعی را تجربه کند ربیع خواه روی نیمکت خواهند بود و بی گمان نعمتی پاسور قهار تیم در انتظار فرصتی دیگر برای این که خودی نشان دهد اما برانکو می تواند از منشا که عالی در بازی رفت بود صرف نظر کند؟ آیا برانکو به امیری استراحت می دهد و بشار رسن را به بازی فرا می خواند؟ آیا علیپور روی نیمکت خواهد نشست تا زوج منشا و طارمی بازی کنند یا یکی از این دو ستاره در زمانهای دفاع حریف به زمین می آید؟

به انتظار می نشینیم ...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

پرسپولیس در دیدار رفت برابر الهلال به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الهلال عربستان
الهلال عربستان
ورزشگاه : محمد بن زاید ابوظبی
داور مسابقه : کیم جونگ هیوک
سه شنبه, 4 مهر 1396 / ساعت : 19:30
سپاهان
سپاهان
2 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : نقش جهان
داور مسابقه : اشکان خورشیدی
پنجشنبه, 30 شهریور 1396 / ساعت : 20:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی4
2فرشاد احمدزاده3
3علی علیپور2
4گادوین منشا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب