پیش بینی بت 940
معماهائی که برانکو حل می کند

معماهائی که برانکو حل می کند

بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد. الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می ... 5 out of 5 based on 5 ratings.

معماهائی که برانکو حل می کند

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 1936 ] سه شنبه, 21 شهریور 1396
:: مقالات
معماهائی که برانکو حل می کند

بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد. الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می ...

ارتش سرخ دات كام :
بازی پرسپولیس و الاهلی می تواند یک برنده خوشبخت داشته باشد که در فینال غرب آسیا و نیمه نهائی کل آسیا شرکت خواهد کرد.

الاهلی انتخاب های دیگری هم دارد. آنها می خواهند گل نخورند بازی تساوی هم به الاهلی کمک می کند که به آرزوی بزرگش برسد حتی اگر این تساوی با یک گل باشد. تساوی با دو گل بازی را به گزینه برنده بودن سوق می دهد و تساوی 3 گل به بالا الاهلی را حذف می کند.
 
پرسپولیس نباید گل بخورد و گل هم بزند.

 معمای اول برانکو؛ پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی می کند؟
 اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید یک مهره از خط حمله یا یک هافبک میانی پشت مهاجمین را کم کند. گزینه ها احتمالی در صورت بازی همزمان ربیع خواه و کمال باید مسلمان و یا علیپور باشند. اتفاقی که در نیمه اول بازی با گسترش چندان دلچسب نبود.
اگر پرسپولیس با دو هافبک تدافعی بازی کند باید مدافعین کناری اش با وینگرهایش فضا سازی کنند. کاری که محرمی و احمدزاده قادر به انجام آن در نیمه اول بازی با گسترش نشدند و در سمت چپ امیری و مصلح غریبه با هم بودند
 
معمای دوم؛ پرسپولیس به همان روش 2-4-4 لوزی خود بر می گردد؟
برانکو در بازی با الاهلی مشکلات بازی با گسترش را ندارد که بازیکنان ملی پوشش خسته بودند. اگر پرسپولیس به این روش بازی کند پرسپولیس نیاز به مدافعین کنار رونده دارد که فشار روی کمال به تنهائی نباشد و احمدزاده و کمال و مسلمان و امیری در هنگام هجومی متمایل به مرکز زمین باشند و دو مدافع کناری بتوانند در نقش های وینگر و حتی گوش بازی کنند و تیم در ضد حمله ضربه نخورد. 

معمای سوم؛ چه کسانی دفاع های راست و چپ خواهند بود؟
بی گمان مدافع راست ماهینی است اما در سه نقطه دیگر وضعیت مشخص نیست. اگر سید جلال سالم باشد زوج او و شجاع در کنار هم خواهند بود و انصاری به دفاع چپ می رود. هر چند بازی های ملی انصاری نشان می داد که او در پست مدافع میانی بهتر جواب می دهد و شاید حسینی در این بازی هم استراحت کند و مصلح به چپ رود تا با گامهای بلندش توان سمت چپ را بالا ببرد و انصاری بار دیگر در مقابل مهاجم سریع سوری الاهلی قرار گیرد.

معمای چهارم؛ چه کسانی روی نیمکت می نشینند؟
اگر پرسپولیس بازی با یک هافبک تدافعی را تجربه کند ربیع خواه روی نیمکت خواهند بود و بی گمان نعمتی پاسور قهار تیم در انتظار فرصتی دیگر برای این که خودی نشان دهد اما برانکو می تواند از منشا که عالی در بازی رفت بود صرف نظر کند؟ آیا برانکو به امیری استراحت می دهد و بشار رسن را به بازی فرا می خواند؟ آیا علیپور روی نیمکت خواهد نشست تا زوج منشا و طارمی بازی کنند یا یکی از این دو ستاره در زمانهای دفاع حریف به زمین می آید؟

به انتظار می نشینیم ...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
  • 1 - اشتباهات بازیکنان
  • 2 - اشتباهات کادرفنی
  • 3 - اشتباهات داوری
  • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب