بت چی
پیش بینی بت 940
روز حرفه ای بودن

روز حرفه ای بودن

پرسپولیس – الاهلی به گفته برانکو «بازی سال» است. برنده این بازی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان می رسد. تقریبا همه چیز برابر و مساوی به نظر می رسد و تنها دغدغه پرس... 5 out of 5 based on 3 ratings.

روز حرفه ای بودن

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 2808 ] سه شنبه, 21 شهریور 1396
:: خبر ویژه
روز حرفه ای بودن

پرسپولیس – الاهلی به گفته برانکو «بازی سال» است. برنده این بازی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان می رسد. تقریبا همه چیز برابر و مساوی به نظر می رسد و تنها دغدغه پرس...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس – الاهلی به گفته برانکو «بازی سال» است. برنده این بازی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان می رسد. تقریبا همه چیز برابر و مساوی به نظر می رسد و تنها دغدغه پرسپولیس 2 گلی است که در عمان خوردند. به دلیل گل خورده در بازی رفت، حالا باید این مسابقه را ببرند؛ با چه نتیجه ای هم، مهم نیست.

حال پرسش اصلی اهالی فوتبال اینجاست که آیا پرسپولیس می تواند الاهلی عربستان را در مسابقه امروز شکست دهد؟ پر واضح و آشکار است که پرسپولیس رقیب سختی دارد و به همین دلیل برانکو از این مسابقه با عنوان بازی سال یاد می کند اما پس از سال ها اگر یک تیم از ایران می خواهد در آسیا جام قهرمانی را بالای سر ببرد، باید از این میدان های سخت و پرماجرا عبور کند.

پیش از این سپاهان و ذوب آهن در شکل جدید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا فینال هم پیش رفته اند اما در مصاف با ژاپنی ها – که اساسا تیم هایی سازمان یافته هستند – فینال را واگذار کردند و از رسیدن به این جام مهم محروم شدند. اما وقتی به دو فینالیست قبلی ایرانی نگاه می کنیم، اختلاف قهرمان شدن و نایب قهرمان شدن را در لحظات و تک موقعیت هایی می بینیم که تیم های ما کم تجربگی کردند و در مقابل حریفان ژاپنی با استفاده از همین تک موقعیت ها به گل رسیدند. البته نباید میزبانی آنها را نادیده گرفت، چرا که در گذشته همواره ژاپن میزبان تک بازی فینال بود، شاید این قانون عجیب کنفدراسیون فوتبال آسیا هم در ناکام ماندن تیم های ایرانی بی تاثیر نبوده است.

خیلی به عقب نرویم؛ همین استقلال چند سال پیش تا پای نیمه نهایی پیش رفت اما در دو بازی رفت و برگشت مقابل اف سی سئول کره ناکام ماند. آن تیم استقلال هم چیزی برای رسیدن به نیمه نهایی یا فینال کم نداشت و در رقابتی نزدیک بازی را باخت. مصدومان استقلال و فاصله سفر از تایلند تا کره در مجموع باعث شد استقلال بازنده این رقابت نزدیک باشد. البته حتما عوامل دیگری هم بوده که مورد بحث ما نیست.

اکنون پرسپولیس با گروهی از بهترین بازیکنان ایران و یک مربی خوب در آستانه رسیدن به نیمه نهایی است. برانکو مرد باتجربه سرخ ها چند روز پیش جمله ای گفت که نشان می دهد این بازی های حساس را خوب می شناسد. وقتی برانکو می گوید: «برای پیروزی بر الاهلی 9 بازیکن پرسپولیس باید عالی بازی کنند یعنی برای عبور از این مرحله دشوار بیش از 90 درصد تیم باید در فرم ایده آلی قرار بگیرند و همان تک فرصت ها و موقعیت ها را هدر ندهند. یعنی برای مهدی طارمی دیگر فرصت تکرار وجود ندارد و او باید با تمرکز بالا ضربات نهایی را بزند. یا دروازه بان و خط دفاع حق اشتباه ندارند و این 90 دقیقه – یا نهایت 120 دقیقه – عمر فوتبالی شان را باید بی اشتباه پشت سر بگذارند.

بازی رفت برای پرسپولیس یک درس بزرگ داشت؛ حریف حرفه ای آنها پیش از آنکه شاگردان برانکو گرم شوند و در فضای جدی مسابقه قرار بگیرند، گل اول را زد. زمان زیادی طول کشید تا پرسپولیس از شوک گل زودهنگام خارج شود ولی پس از آنکه بازیکنان توپ و زمین را در اختیار گرفتند و بازی همیشگی و شناخته شده پرسپولیس را ارائه دادند، در شکل بازی، پرسپولیس بر الاهلی چربید اما دوباره یک گل غافلگیرکننده، نظم تیمی برانکو را برهم زد. سرمربی پرسپولیس که تیمش را آشفته دید، زود دست به کار شد و با 3 تعویض شوک جدیدی به تیم بازنده داد که اثربخش بود. حالا سوای اتفاقات بازی رفت، یک مسابقه با همان حساسیت های بازی قبلی پیش روی پرسپولیس است و هم برانکو و هم بازیکنان باید روزی فوق العاده را پشت سر بگذارند. لب کلام اینکه این تیم اگر خودش را در قواره قهرمانی می بیند، باید از این بازی و حتی بازی های سخت تر هم بگذرد و از حالا برای خودشان شأن قهرمان ها را داشته باشند. این شاید کلیدی ترین نکته بازی حساس امشب باشد که برانکو و تیمش، با نگاهی متفاوت از همیشه، در نهایت حرفه ای بودن، نشان دهند که مرد بازی های بزرگ هستند و حتی در میدان های سخت تر از این هم می توانند ورق را به نفع خود برگردانند و حریف را از خود متاثر کنند، نه اینکه تحت تاثیر بازی، اتفاقات و حوادث غیر قابل پیش بینی باشند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

با توجه به برنامه 90 کدام گزینه را در قضیه طارمی بیشتر مقصر می دانید؟
  • 1 - علی اکبر طاهری
  • 2 - مهدی طارمی
  • 3 - هر دو به یک میزان
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پیکان
پیکان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : شهرقدس
داور مسابقه : علی صفایی
جمعه, 6 بهمن 1396 / ساعت : 15:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 1
گسترش فولاد
گسترش فولاد
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : محمدرضا اکبریان
پنجشنبه, 28 دی 1396 / ساعت : 15:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور12
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده4
4گادوین منشا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب