behbet
طاهری: پرسپولیس سفیر ایران در آسیا است، هواداران تیم را تنها نگذاشتند

طاهری: پرسپولیس سفیر ایران در آسیا است، هواداران تیم را تنها نگذاشتند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس را تنها نگذاشتند و حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند. علی اکبر طاهری بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان د... 5 out of 5 based on 11 ratings.

طاهری: پرسپولیس سفیر ایران در آسیا است، هواداران تیم را تنها نگذاشتند

نويسنده : مسلم قدرتی 3 اظهار نظر بازدید [ 5121 ] سه شنبه, 21 شهریور 1396
:: خبر ویژه
طاهری: پرسپولیس سفیر ایران در آسیا است، هواداران تیم را تنها نگذاشتند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس را تنها نگذاشتند و حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند. علی اکبر طاهری بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان د...

ارتش سرخ دات كام :

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس را تنها نگذاشتند و حضور پرشوری در ورزشگاه داشتند.

علی اکبر طاهری بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان در مورد این مسابقه گفت: بازی بسیار خوبی بود این نتیجه با تلاش کادر فنی، بازیکنان و همه مسئولان و زحمت کشان کنار تیم مثل کادر پزشکی، تدارکات و ... بدست آمد. هواداران تیم را تنها نگذاشتند و توانستیم الاهلی را شکست دهیم. با همین حمایت می توانیم وارد مرحله نیمه نهایی شویم و الهلال را شکست دهیم و به فینال برسیم.

وی افزود: موفقیتی که بدست آمده کار ساده ای نبوده، شرایط بسیار سختی داشتیم، واقعا فشار مادی بسیار زیاد است و پرونده هایی که بود حساب باشگاه را دچار مشکل کرد. وضعیت خوبی نداریم و عزیزان همه باید کمک کنند.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه یادآور شد: عزیزان همه باید کمک کنند چرا که ما سفیر ایران در آسیا هستیم. همانطور که تیم ملی راهی جام جهانی شده است و نماینده خوبی برای فوتبال ایران است ما هم در آسیا این عملکرد خوب را داریم. در بازی رفت مسابقه دو بر صفر باخته را با تساوی عوض کردیم و در این مسابقه در شرایطی که 10 نفره بودیم و با نتیجه یک بر یک حذف می شدیم توانستیم سه بر یک حریفمان را شکست دهیم. بدون شک با این هواداران می توانیم موفقیت های بیشتری بدست بیاوریم. رسانه ها هم باید کمک کنند و نقش هدایتگری داشته باشند. این تیم مردمی و در اختیار دولت است، باید از مسائل جاری خارج شود و کارش را پیش ببرد. موفقیتی که بدست آمده حاصل دو سال برنامه ریزی است که کار به اینجا رسیده ما باید در سال های بعد هم مدعی قهرمانی باشیم. می توانیم هر سال این ادعا را داشته باشیم که جامی را به هواداران هدیه دهیم.

طاهری در پاسخ به این سوال که گفته می شود الهلال ابوظبی را برای میزبانی انتخاب کرده و بار دیگر پرسپولیس در مسقط میزبان است و آیا نمی توانستند مکان دیگری را انتخاب کنند اظهار داشت: حضور در کشور ثالث بستگی به عوامل مختلفی دارد. ما هماهنگی داخلی را انجام می دهیم و کشور ثالث هم باید اجازه بازی کردن را بدهد. در امارات این همکاری با ما نمی شود و حتی زمانی که در باشگاه ایرانیان اردو داشتیم ورزشگاه دیگری را برای مسابقه به ما نمی دادند. نمی توانیم امارات و شهر دبی که برای ما خیلی بهتر است را انتخاب کنیم. ما به ناچار مسقط را معرفی کردیم.

وی در رابطه با اینکه چرا قطر که با عربستان مشکل دارند را انتخاب نکرده اند در آن زمان که اختلافات بالا هم گرفته بود اقدامات لازم هم شد اما این اتفاقات صورت نگرفت حتی ما تیمی را به کشورها شمالی ایران اعزام کردیم اما متاسفانه آنها جواب نداند و به دلیل مسابقاتی که داشتند از این مساله استقبال نکردند. حتی برخی کشورها را معرفی کردیم که از لحاظ امنیتی مورد قبول قرار نگرفت. ما سعی و تلاشمان را کردیم اما نتوانستیم این مساله را به نتیجه برسانیم. در مسابقه امروز بیش از 400 نفر ایرانی از کشورمان به اینجا آمدند. کانون هواداران زحمت کشید و توری به راه انداخت و هواداران با دو کلاس مختلف اعزام شدند و خیلی ها هم انفرادی آمدند. معاونت اقتصادی باشگاه هم تلاشش را کرد و بلیت ها را هم به خوبی در اختیار گذاشت. فکر می کنم در تلویزیون هم مشخص بود. هواداران پرسپولیس 5-4 برابر الاهلی بودند که این مساله جای تقدیر دارد و باید از آن قدردانی کرد که در این گرما تیم خود را تنها نگذاشتند.

مدیرعامل پرسپولیس درمورد اینکه آیا با وجود محرومیت کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی شرایط بازی پیدا می کند گفت: درمورد بحث سربازی نوراللهی یک موضوع به لیگ داخلی ایران بازمی گردد ما انتظار داشتیم هماهنگی های لازم صورت بگیرد تا این بازیکن را از ابتدا داشته باشیم اما محدودیت هایی که وجود داشت مانع از این  اتفاق شد. برای حضور در آسیا تدابیری اندیشیده شده که در چند روز آینده این خبر خوش را به هواداران می دهیم.

وی درمورد بازی نیمه نهایی  پرسپولیس مقابل الهلال و اینکه آیا تدبیری برای هواداران اندیشیده شده است گفت: باید تمهیدات لازم با بیندیشیم و از شرایطی که موجود است بهترین بهره را ببریم. اگر بازی ها در ایران بود شرایط بسیار بهتر بود. ما برای روادید امارات هم با مشکل روبرو بودیم و حتی نگرانی زیادی در مورد اعضای تیم وجود داشت که خدا را شکر با کمک یکی از هواداران این مساله را حل کردیم. آژانس ها می توانند در این راستا کمک حال باشگاه باشند. هر دوره که بازی ها برگزار می شد تجربه مان بیشتر می شود. باید تمرینات لازم را بیندیشیم و با تعداد بالا به استقبال این مسابقات برویم. البته بحث حمل و نقل و اسکان هم مشکلات خودش را دارد که باشگاه با تمام توان  این مساله را دنبال می کند.

طاهری در پایان عنوان کرد: بعد از بازی به رختکن رفتم و به بچه ها گفتم ما قدردان تلاشتان هستیم و پاداش مناسبی در نظر می گیریم که می دانیم هر کاری کنیم نمی توانیم این شادی که در مردم بوجود آوردند را جبران کنیم. الان یک کشور شاد است. مسئولان باید از پرسپولیس حمایت کنند تا کمی از مشکلات کاسته شود. مسئولان باید از پرسپولیس حمایت کنند. ما از لحاظ مالی بشدت دچار مشکل هستیم و توانستیم بسیاری از این مشکلات را به خوبی کنترل کنیم. باید به باشگاه نگاه خاص و ویژه ای شود و می دانیم با کمک و حمایتی که از سمت هواداران و مسئولان انجام می شود این بحران ها به راحتی انجام می شود. این موفقیت ها اول با عنایت خدا، لطف هواداران و تلاش بچه ها بدست آمده و امیدواریم تداوم داشته باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
betbet_n
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 12:15 قبل از ظهر

  عشقی مرد زحمتکش

 • امیر ایرانیامیر ایرانی :
  چهارشنبه, 22 شهریور 1396 - 08:41 بعد از ظهر

  امیدوارم ایشون بهمراه کادر فنی برای پرسپولیس ماندگار باشن..مطمئنآ نام این مدیر به نیکی« در تاریخ باشگاه ماندگار خواهد بود«« همونطور که موسس باشگاه هم نامش ماندگار شد و البته اسامی خیانتکارانی چون رویانیان هم به بدی و زشتی میمونه..آرزوی بهترینهارو برای همه زحمتکشان بی ریا در این کشور را دارم..

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  جمعه, 24 شهریور 1396 - 01:54 قبل از ظهر

  در طول تاریخ مدیری با کیفیت و خوبی طاهری ندیده بودم...نعمت خدادادیه.

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل نفت مسجدسلیمان به چه نتیجه ای دست پیدا خواهد کرد؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
نفت م سلیمان
نفت م سلیمان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : پیام حیدری
جمعه, 26 مرداد 1397 / ساعت : 20:30
استقلال خ
استقلال خ
0 - 0
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : غدیر اهواز
داور مسابقه : وحید کاظمی
پنجشنبه, 18 مرداد 1397 / ساعت : 20:30

گلزنان برتر پرسپولیس

سیامک نعمتی
# نام بازیکن تعداد گل
1سیامک نعمتی2
2گادوین منشا1
3علی علیپور1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب