اپلیکیشن اخبار پرسپولیس
ب مثل برانکو

ب مثل برانکو

روزی که برانکو ایوانکوویچ بعنوان جانشین چیرو بلاژویچ در سال 2002 انتخاب شد هیچ کس او را جدی نگرفت  همان طوری که همه اعتباری که سر مربی تیم سوم جام جهانی ... 5 out of 5 based on 8 ratings.

ب مثل برانکو

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 3893 ] چهارشنبه, 22 شهریور 1396
:: خبر
ب مثل برانکو

روزی که برانکو ایوانکوویچ بعنوان جانشین چیرو بلاژویچ در سال 2002 انتخاب شد هیچ کس او را جدی نگرفت  همان طوری که همه اعتباری که سر مربی تیم سوم جام جهانی ...

ارتش سرخ دات كام :

روزی که برانکو ایوانکوویچ بعنوان جانشین چیرو بلاژویچ در سال 2002 انتخاب شد هیچ کس او را جدی نگرفت  همان طوری که همه اعتباری که سر مربی تیم سوم جام جهانی 1998 به برانکو ایوانکوویچ همواره می داد با بی اعتنائی مواجه شد اما برانکو ایوانکوویچ مردی بود که پیروزی را نه در شعار که در میدان مسابقه اثبات می کرد . 

برانکو ایوانکوویچ در بازیهای آسیائی کره جنوبی 2002 علی رغم از دست دادن یکی از سهمیه های بزرگ سالش یعنی کاپیتان دائی به قهرمانی رسید تا نشان دهد که چون پیشینیانش یعنی رایکوف و استانکو پابلوکوویچ مردی از جنس تلاش و موفقیت است . پس از وقفه ای بار دیگر او به ایران بازگشت و تیم ملی ایران را براحتی به جام جهانی 2006 برد و  نشان داد که موفقیت های او تصادفی نیست . پس از جام جهانی آلمان بی سلیقگی ها باعث شد او از ایران برود اما سرانجام به ایران بازگشت تا ویرانه ای به نام " پرسپولیس " را رهبری کند .

 پرسپولیس ویرانه آن روزگار امروز پس از نزدیک به سه سال حضور برانکو  تبدیل به تیمی شده است که یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی ایران وصدرنشین لیگ جاری و در فینال غرب آسیا و در نیمه نهائی کل قاره کهن است . پرسپولیس برانکو توانسته است با بسیاری از " ب" های رایج فوتبال چون بهانه و باخت و بزدلی مبارزه کند .  در دیدارهای پرسپولیس با حریفانش یک چیز قابل پیش بینی است " این تیم باور باخت را ندارد "

برانکو ایوانکوویچ روز به روز از تصویر خوب سالهای گذشته خود هم بهتر می شود . او مرد لحظه ها و بی گمان پیروزی است و شاید اغراق نباشد یک عنوان سینمائی چون " ب" مثل برانکو را شایسته او بدانیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

پرسپولیس برابر پدیده به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
پدیده
پدیده
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حسین زرگر
دوشنبه, 29 آبان 1396 / ساعت : 17:30
سایپا
سایپا
0 - 2
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی
داور مسابقه : محمدحسین زاهدی فرد
سه شنبه, 9 آبان 1396 / ساعت : 15:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور6
2مهدی طارمی4
3فرشاد احمدزاده3
4شجاع خلیل زاده2

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب