ویکتوری بت
پرسپولیس تیمی قدرتمند، منسجم و حرفه ای

پرسپولیس تیمی قدرتمند، منسجم و حرفه ای

این پرسپولیس می تواند در فوتبال ایران تاریخ سازی کند و طلسم قهرمان نشدن تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بشکند. تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته دست... 5 out of 5 based on 14 ratings.

پرسپولیس تیمی قدرتمند، منسجم و حرفه ای

نويسنده : مریم رئیسی 3 اظهار نظر بازدید [ 5207 ] چهارشنبه, 22 شهریور 1396
:: مقالات
پرسپولیس تیمی قدرتمند، منسجم و حرفه ای

این پرسپولیس می تواند در فوتبال ایران تاریخ سازی کند و طلسم قهرمان نشدن تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بشکند. تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته دست...

ارتش سرخ دات كام :

این پرسپولیس می تواند در فوتبال ایران تاریخ سازی کند و طلسم قهرمان نشدن تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بشکند.

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته دست به کار بزرگی زد و در دیداری حساس موفق شد با نتیجه 3 بر یک الاهلی عربستان را شکست بدهد تا در مجموع 2 بازی رفت و برگشت به دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسد. جایی که برای تاریخ سازی و رسیدن به فینال الهلال قدرتمند را پیش رو دارد.

 نمایش شب گذشته پرسپولیس مقابل الاهلی حاوی چند نکته مهم و بزرگ بود. اینکه تیم تحت رهبری برانکو چطور بعد از 10 نفره شدن آنهم در همان ابتدای بازی توانست حریف قدرتمندش را کنترل کند؟ اینکه چطور الاهلی عملا در 90 دقیقه فقط یک موقعیت مسلم گلزنی داشت؟ اینکه چطور محسن ربیع خواه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد؟ اینکه چطور برانکو با تعویض هایش نفس حریف عربستانی را گرفت؟ اینکه چرا خارجی های پرسپولیس به این اندازه در کار تیمی این تیم تأثیرگذار هستند و ...

 بازی شب گذشته یک پیام بزرگ برای هواداران پرسپولیس و فوتبالدوستان ایرانی داشت، این پیام که پرسپولیس به تیمی حرفه ای تبدیل شده که می تواند 80 دقیقه 10 نفره بازی کند و به حریفش موقعیت ندهد. همه دیدند که برانکو و بازیکنانش چطور جور حرکت غیر حرفه ای کامیابی نیا را کشیدند. دویدن های بی امان بازیکنان پرسپولیس در زمین بعد از 10 نفره شدن رمز موفقیت سرخپوشان بود و این دویدن های بی امان نتیجه بدنسازی درست و اصولی پرسپولیس است.

 نکته دیگر تیمِ برانکو در بازی شب گذشته حفظ انسجام تیمی در طول مسابقه بود. بازیکنان پرسپولیس به قدری خوب و هماهنگ مقابل حریف قلدری مثل الاهلی ایستادند که این تیم عربستانی با وجود در اختیار داشتن ستاره هایی مانند لئوناردو و عمر السوما عملا هیچ خطری روی دروازه ایجاد نکردند.

 تعویض های برانکو در چند بازی گذشته و تأثیرگذاری بازیکنان جانشین نشان دهنده این است که پرسپولیس بر خلاف یکی ، 2 سال گذشته نیمکت قدرتمندی دارد و می تواند روی بازیکنان تعویضی اش به خوبی حساب کند. فرقی هم ندارد که این بازیکن تعویضی منشا باشد یا طارمی؟ هر بازیکنی که از نیمکت به ترکیب اصلی اضافه می شود کاملا در جریان بازی اثر دارد و این اثر در تمام بازی های این فصل خودش را نشان داده. حالا خیال برانکو و پرسپولیسی ها از داشتن نیمکتی هم سطح بازیکنان داخل زمین راحت است و دیگر نگران این نیستند در نبود یک بازیکن کل تیم شان به هم بریزد.

 مسئله بعدی که در بازی پرسپولیس و الاهلی خودش را به خوبی نشان داد بازیکنان خارجی پرسپولیس بودند. هم منشا و هم بشار رسن ثابت کرده اند که کیفیت فوق العاده ای دارند و برانکو می تواند روی آنها حساب باز کند. مسلما وجود بازیکنان خارجی باکیفیت در ترکیب پرسپولیس در روند نتیجه گیری این تیم تأثیر فراوانی خواهد داشت.

 در کل این پرسپولیس تبدیل به کامل ترین تیم چند سال اخیر فوتبال ایران شده است. تیمی قدرتمند، منسجم، منظم و حرفه ای که با در اختیار داشتن پروفسوری مانند برانکو روی نیمکت و البته کادرفنی فوق العاده و بازیکنان بزرگ می تواند در فوتبال ایران تاریخ سازی کند و طلسم قهرمان نشدن تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را بشکند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن حسن زادهمحسن حسن زاده :
  پنجشنبه, 23 شهریور 1396 - 10:31 قبل از ظهر

  کاملا درست است پرسپولیس در حال حاضر بهترین و کاملترین تیم ایران و یکی از بهترینها در آسیاست. ولی برای تبدیل شدن به یک باشگاه حرفه ای دارای توان رقابت با باشگاههای ثروتمند و حرفه ای عربی و شرق آسیا باید متولیان ورزش کشور به قواعدی که در تمام دنیا رایج است روی بیاورند. یعنی پرداخت حق پخش تلویزیونی، واگذاری بلیت فروشی و حق استفاده از برند و اسپانسر. اگر این اصول بدیهی فوتبال حرفه ای در ایران رعایت شود، پرسپولیس بدون تردید تبدیل به یکی از بزرگترین باشگاههای آسیا خواهد شد که می تواند ستاره های بزرگ را در اختیار داشته باشد، ورزشگاه اختصاصی بسازد و آکادمی حرفه ای و زیربنایی تاسیس کند. چون اساس تمام این تحولات سرمایه است و سرمایه با روشهای یکسانی به دست می آید. به امید آن روز

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  پنجشنبه, 23 شهریور 1396 - 06:58 بعد از ظهر

  اعتقاد دارم تعداد انگشت شماری مربی در دنیا می توانند در تیم پرحاشیه ای بنام پرسپولیس تا این حد موفق شوند که یکی از آنها برانکو است. بخاطر دید روانشناسی و شخصیت فوق العاده و آرام این مربی. بنابراین جدای از بحث فنی او روحیه بازیکنان ایرانی و حاشیه در فوتبال ایران را بخوبی درک کرده

 • رضا مهدویرضا مهدوی :
  چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - 05:56 بعد از ظهر

  سلام بر هواداران عزیز. لطفا توجه کنید
  به امید خدا دو بازی رفت و برگشت در مقابل الهلال سربلند بیرون میایم و برای سومین بار به فینال آسیا میرویم. بله سومین بار... اگر امروز از یک پرسپولیسی حتی قدیمی هم بپرسید که کدام تیمهای ایرانی در باشگاههای آسیا عنوان دار هستند شاید شاید بعضی از این دوستان از پرسپولیس نام نبرند. این در حالی است که پرسپولیس دو بار در فینال یک تورنمنت آسیایی که در زمان خودش معتبرتر از جام باشگاههای آسیا بود ( حداقل از حیث تیمها و کشورهای شرکت کننده) به نام جام در جام که قهرمان جامهای حذفی کشورها در آن شرکت می کردند به فینال رسید و یک قهرمانی بدست آورد و از قضا کشورهای مطرح فوتبال آسیا مثل عربستان کره و ژاپن فقط این جام را جدی می گرفتند نه جام باشگاههای قدیم آسیا. در جام باشگاههای آسیا استقلال دو بار قهرمان و دو نایب قهرمانی دارد و به اعتبار این عناوین در رسانه های ایران و اذهان ایرانیها به عنوان پرافتخارترین باشگاه ایرانی شناخته میشود و دو ستاره جعلی روی پیراهن این تیم قرار داده اند و بسیار عجیب است که امروزه طوری اذهان را شستشو داده اند که انگار جام در جام و یا همان جام برندگان جام وجود خارجی نداشته است این در حالی است که تورنمنت معظم امروز یعنی " لیگ قهرمانان آسیا " که از سال ۲۰۰۲ با ترکیب دو تورنمنت " جام باشگاههای آسیا" و " جام در جام باشگاههای آسیا" بوجود آمد و فقط تیمهای ذوب آهن و سپاهان دو بار به فینال آن رسیده اند را در ایران همان " جام باشگاههای آسیا" میدانند و وقتی صحبت از تعداد قهرمانی و افتخارات تیمهای ایرانی در جام باشگاههای آسیا میشود آن را با لیگ قهرمانان جدید جمع می کنند و دو بار قهرمانی مضحک استقلال که بار اول با یک مساوی و دو برد در مقابل تیمهایی از لبنان و اندونزی به فینال رسیدند اونم در تهران و فقط یک تیم قوی یعنی هاپوئل اسرائیل را با دو بازیکن کمکی از پرسپولیس( خوردبین) و پاس در وقت اضافه شکست دادند و بار دوم با یک مساوی و دو برد باز در مقابل تیمهایی از کره شمالی و مجددا اندونزی به فینال رسیده و در فینال یک تیم متوسط چینی را شکست دادند و یکی از نایب قهرمانیها که مضحک ترین فینال تاریخ باشگاهی اسیا بوده و کیسه ها با یک باخت و یکی مساوی و یک برد به فینال باشگاههای آسیا رسیدند و شکست خوردند و دومین نایب قهرمانی در زمان مرحوم حجازی که به مدد میزبانی به فینال رسیدند را بعنوان افتخار تلقی میکنند. این درحالی است که طوری خاطره جام در جام آسیا را از اذهان پاک کرده اند که گویی همه فراموش کرده اند پرسپولیس در سه دوره حضورش در این بازیها در حضور قدرت هایی برتر باشگاهی آسیا یعنی الهلال و الاتحاد و نمایندگان ژاپن و کره این جام را فتح کرده است و استقلال در چهار دوره حضورش در این جام هیچگاه موفق به کسب عنوان نشد. چه کسانی، چرا و بر چه اساسی "فقط جام باشگاههای آسیا " را به " لیگ قهرمانان آسیا " وصل میکنند در حالیکه " جام برندگان آسیا" را بحساب نمی آورند. بزودی ابعادی از توطئه رسانه ای علیه پرسپولیس در دهه ۷۰ و ۸۰ که تا به امروز ادامه یافته است را برملا خواهیم کرد... لطفا همراه باشید...

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب