ویکتوری بت
هنر مردان بزرگ

هنر مردان بزرگ

جنگجوی باهوش آن کسی است که پیروزی را ماهرانه و با سهولت به دست بیاورد و برای سهولت باید هنگامی وارد نبرد شد که پیروزی را پیشاپیش بدست آورده باشد اما ارتشی که ... 5 out of 5 based on 4 ratings.

هنر مردان بزرگ

نويسنده : تورج عاطف 1 اظهار نظر بازدید [ 1953 ] جمعه, 24 شهریور 1396
:: مقالات
هنر مردان بزرگ

جنگجوی باهوش آن کسی است که پیروزی را ماهرانه و با سهولت به دست بیاورد و برای سهولت باید هنگامی وارد نبرد شد که پیروزی را پیشاپیش بدست آورده باشد اما ارتشی که ...

ارتش سرخ دات كام : "جنگجوی باهوش آن کسی است که پیروزی را ماهرانه و با سهولت به دست بیاورد و برای سهولت باید هنگامی وارد نبرد شد که پیروزی را پیشاپیش بدست آورده باشد اما ارتشی که وارد میدان جنگ شود و بعد به دنبال پیروزی برود محکوم به شکست است!"

 هنر جنگ

مردان بزرگ در دو وضعیت شناخته می شوند زمانی که شکست می خورند و پنهان نمی شوند و مسئولیت آن را می پذیرند و زمانی که پیروز می شوند و تکرار آن پیروزی را منوط به شرایط ویژه نکرده و پیشاپیش بهانه ای برای عدم تکرار آن را علم نکنند. برانکو از مردان بزرگ فوتبال ما است و هر روز جنبه های مختلفی از رفتارهای حرفه ای و روحیه مردان بزرگ در او آشکار تر می شود زیرا پیروزی قبل از نبرد را بلد است. معنای جملات آغازین این مقاله برای پیروزی در هر نبردی می تواند حیاتی باشد.

پیروزی قبل از شروع نبرد؟ این جمله می تواند تفسیری بر آخرین مصاحبه برانکو باشد. برانکو مردی است که در اوج است و برای حضور در فینال آسیا تنها باید یک نبرد رفت و برگشت دیگر را برنده باشد تا آنگاه بتواند در فینال از امتیاز میزبانی بهره بگیرد! اما این مسئله مانع از آن نمی شود که پیروزی را با تمامی وجود لمس و باور و به شاگردانش انتقال ندهد. مفهوم یکی از جمله های برانکو این است " مربیان در کنار زمین هستند تا به شاگردانشان کمک کنند " و حالا برانکو استارت بازی با الهلال را زده است زیرا پیروزی را پیشاپیش بدست می آورد .

برانکو می گوید که به تیم ملی ایران بازیکنانش را یم دهد چون خودش سر مربی تیم ملی فوتبال ایران بوده و از سوئی نمی خواهد عاملی برای تضعیف تیم ملی کشوری باشد که او از آن چون سر مربی محترم تیم ملی ایران بعنوان کشورش یاد می کند.
برانکو بهانه نمی گیرد. او اعتقاد دارد شاگردان ملی پوشش آنقدر توانمند هستند که نیاز نباشد در قرنطینه باشند.  برانکو غم کمبود بازیکنان را نمی خورد زیرا اعتقاد دارد تیمش به خوبی تجهیز شده حتی اگر طبق قوانین عجیب و غریب بازیکنی چون احمد نور الهی را محروم از حضور در میدان بکنند و یا این که کاپیتان تیمش مصدوم باشد او می گوید ما یازده بازیکن فیکس نداریم ما بیست بازیکن فیکس داریم.

برانکو در چار چوب ها نمی رود دنبال باج گیری نیست و پیروزی هایش را وسیله برای منت گذاشتن بر فوتبال ما قلمداد نمی کند او بهانه نمی گیرد زیرا می داند در هنر جنگ باید پیروزی پیش از نبرد حاصل شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • رضا مهدویرضا مهدوی :
    جمعه, 24 شهریور 1396 - 11:12 بعد از ظهر

    درست بر خلاف کوروش بهانه جو

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب